Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αν μ'ακους...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος river of silence, στις 24 Ιουλίου 2016.

  1. Σου μιλάω με κάθε τρόπο αλλά εσύ δε μ' ακούς. Σου λεω είμαι εδώ.Δεν ξέρω, ίσως είναι καλύτερα έτσι και ίσως εσύ να ξέρεις καλύτερα και να επιλέγεις τη σιωπή. Αλλά να μωρέ θα ήθελα να ήταν αλλιώς. Θα ήθελα να μου φωνάξεις όσα κρατάς μέσα σου. Να μου δώσεις την άκρη από το κουβάρι των συναισθημάτων σου να το τραβήξω να αρχίσει να ξετυλίγει μήπως και επιτέλους καταλάβω τι μάχες δίνεις μέσα σου. Και αν είσαι λαβωμένος από αυτές τις μάχες να μου επιτρέψεις να ακουμπήσω τις πληγές με τα χείλη μου.Και αυτές που αιμμοραγούν και αυτές που είναι μόνο σημάδια. Ν'ακουμπήσεις τη ψυχή σου στα χέρια μου και εγώ σου υπόσχομαι να τη φροντίσω και να μη τη πληγώσω. Να γιάνει.Ετσι να βρεις τη δυναμη μετά να κρατήσεις σφιχτά και τη δική μου ψυχή στα χέρια σου γιατί ειναι γεμάτη αίμα και γλιστράει.
     
  2. ellianna

    ellianna Regular Member

    Πόσα αν μ ακους είπαμε στην πορεία της ζωής μας...
    Πόσες φορές φωνάξαμε τα συναισθήματα μας..
    Αργά πολλές φορές,όταν όλα είχαν τελειώσει.
    Γιατί δεν θέλαμε να μας ακούσουν όταν ήταν εδώ,γιατί δεν ξέραμε τι θέλουμε να φωνάξουμε.
    Και το φωνάξαμε με όλη μας την δύναμη.
    Μονο που το φωνάξαμε όταν δεν ήταν εδώ να μας ακούσουν.
    Γιατί δεν ακούγαμε τις δικές τους φωνές.
    Γιατί ήμασταν τόσο απορροφημενοι στις δικές μας φωνές που ειχαμε κλείσει αυτιά και ματια.
    Αν με ακους...
    3 λέξεις,τόσο νόημα.
    Αν ειπωθούν όταν πρέπει.
     
  3. Ταξιδευτης

    Ταξιδευτης Regular Member

    Αν με ακους λοιπον θελω να σου πω οτι οι πληγες μου εκλεισαν..τις εδεσα τις περιποιηθηκα εραψα τη σαρκα της ψυχης μου σφιχτα..ολες η μαλλον σχεδον ολες..γιατι νομιζα οτι ημουν πιο δυνατος και αφησα μια ανοιχτη..ναι αυτη που πονουσε περισσοτερο που ετρεχε περισσοτερο αιμα..γιατι ηθελα απλα να αναμετρηθω μαζι της να παρω ολοκληρο τον πονο που μου χαρισες και να αντεξω..και αντεξα ομως να, η πληγη με τον καιρο μολυνθηκε και η ψυχη μου αρχισε να σαπιζει...αρχισε να αναβλυζει απο μεσα της ολη η κακια ολος ο εγωισμος μου..και επρεπε να την ακρωτηριασω για να σωθω..και το εκανα με τα χερια σου για μαχαιρι, εσφιξα τα δοντια και εκοψα αυτο το κομματι της ψυχης μου..
    Αν με ακους μονο ευχαριστω μπορω να σου πω γι'αυτην την πληγη που χαρισες..γιατι Εσυ νομιζες οτι θα με πονεσεις ομως με εκανες πιο δυνατο για να αποβαλλω απο μεσα μου οτι σαπιο ειχα..
     
  4. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Αν μ' ακούς ξέρω ότι με κοροϊδεύεις...
    Ξέρω ότι κοροϊδεύεις τον ίδιο σου τον εαυτό...
    Αν μ' ακούς έλα να σταθείς δίπλα μου...
    Θα σου κρατήσω σφιχτά το χέρι και θα μάθουμε να περπατάμε...
    Αν μ' ακούς η πόρτα μου είναι για μια ακόμα φορά ανοιχτή...
    Αν δεν έρθεις, αυτή τη φορά θα την κλείσω για πάντα και θα φύγω...
     
    Last edited: 20 Δεκεμβρίου 2016
  5. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Αν με ακους ολα καλα... ενα δυο, ενα δυο.
    Τεστ ακοης....
     
  6. Candl

    Candl άκρον άωτον ...

    Αν μ'ακούς... Και τώρα ακόμη ακούω το θόρυβο του φουστανιου σου σαν το θόρυβο δυο δυνατών φτέρωμα που ανοιγοκλείνουν....Κ όταν κλείνεσαι μέσα σε αυτόν τον ήχο του πράγματος... Νιώθω κρουστο το λαιμό μου ,τα πλευρά μου , την σάρκα μου... Είμαι εγώ που φωνάζω, κ είμαι εγώ που κλαίω... μ'ακους....
     
  7. river of silence

    river of silence Σσσσσσ...!

  8. lotus

    lotus Silence

    Να περνάς καλά αλλά τα βράδια να με έχεις αγκαλιά  
     
  9. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Αλλάζει ο χρόνος, αλλάζουν τα μυαλά... Αφήνω πίσω σημάδια και καιρούς.
    Και όσα για εμένα νόμιζες ότι ήξερες, σου δίνω το ελεύθερο να τα ξεχάσεις.
    Η καρδιά δεν αλλάζει, σπάει όμως, συνθλίβεται και μένει πίσω η λογική.
     
  10. river of silence

    river of silence Σσσσσσ...!

    An intelligent submissive appreciates the beaty of the dance on the fringe.. She is a strong, independent, talented and capable woman, in her own right.. Yet, she longs for a dominant who can fuck her mind long before he touches her body.. They are insatiable once leashed.. For the right girl, submission is freedom.......

     
     
    Last edited: 27 Δεκεμβρίου 2016
  11. Μαύρη Ντάλια

    Μαύρη Ντάλια Η μόνη ανωμαλία είναι η ανικανότητα να ερωτευθείς.

    Αν μ ακούς..
    Είπα να φυγω σου είπα φεύγω και κάθε φορά ήμουν εκεί Γιατί ποτέ δεν είχα τη δύναμη να απομακρυνθω.Αν μ ακούς...Εφυγα ...εφυγα ._
     
  12. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor