Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αν μ'ακους...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος river of silence, στις 24 Ιουλίου 2016.

  1. ellianna

    ellianna Regular Member

  2. prettylilstoy

    prettylilstoy Cap ou pas cap?

    Αν με ακους.. Ειμαι εδω.. Νομιζω παντα θα ειμαι.. Ναι ναι.. Για παντα. Δεν ξερω ποσο διαρκει το παντα. Ειναι το απειρο; Ειναι το για οσο θα ενδιαφερομαι; Δεν ξερω να σου πω.. Αλλα έτσι το νοιωθω. Και wth ετσι θα στο πω.. Εδω για παντα! Γιατι εισαι Εσυ.

    Δεν θα ειμαι με τον τροπο που ηθελα να ειμαι - οχι που ΘΑ ηθελα, αλλα που ηθελα (παρελθοντικος βλεπεις) - τουλάχιστον αυτο αισθανομαι τωρα. Ισως αυριο ξυπνησω και σε εχω παλι αναγκη. Αλλα σημερα αποφασισα να σε αφήσω.. Αρκετα... Οχι αρκετα για εσενα. Αρκετα για εμενα. Αντε.. ισως αρκετα κ για εσενα..

    Κανεις δεν σε προειδοποιεί ξερεις! Τα βιβλια, τα παραμυθια, ολα γραφουν για ανθρωπους που χαρισαν τις καρδιες τους.. Αλλα αυτο δεν ειναι επικίνδυνο. Ξερεις τι ειναι; Το να παραδιδεις σε καποιον το μυαλο σου. [...]

    Αν με ακους ή αν τυχει και φθασει ποτε ο ψιθυρος μου στα αυτια σου..
     
  3. Μαύρη Ντάλια

    Μαύρη Ντάλια Η μόνη ανωμαλία είναι η ανικανότητα να ερωτευθείς.

    Αν μ ακους...
    Όταν βρίσκεσαι μέσα μου, θέλω να με φιλάς .
    Όταν με πιλατεύεις, χαίδευέ με.
    Θέλω να νιώθω τη στοργή σου όταν με πονάς.
     
  4. stratos83

    stratos83 Regular Member

  5. lotus

    lotus Silence

  6. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Αν μ'ακούς θα ήθελα να μην είχαν συμβεί όλα αυτά....
     
  7. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    Αν με ακούς είσαι μαλακας
     
  8. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    και λίγα λες....      
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    {\__/}
    ( • _ •)
    / > Θες παγωτό;
    {\__/}
    ( • . •)
    < \ Δεν σου δίνω
     
  10. ellianna

    ellianna Regular Member

    Μην μ ακους
     
  11. lotus

    lotus Silence

  12. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Η ζήλια σου, είναι ένας πύρινος μανδύας που με καλύπτει ολόκληρη και τσουρουφλίζει το είναι μου...
    Είναι πυρκαγιά που στο πέρασμα της αφήνει στάχτες και καπνό που πνίγει την αναπνοή μου...
    Αν μ' ακούς θα συνεχίσω να αναζωπυρώνω όλη αυτή τη φωτιά...
    Θα συνεχίσω διότι γεννάει το πιο δυνατό και βαθύ συναίσθημα που ένιωσες για μένα...
    Αν μ' ακούς δε με νοιάζει αν καώ, δε με νοιάζει αν δεν μπορώ να αναπνεύσω...
    Μου αρκεί που καις κι εσύ τα χέρια σου κάθε φορά και δε μπορείς να κάνεις αλλιώς...
     
    Last edited: 28 Απριλίου 2017