Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ευτυχία είναι.........

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Vakhos, στις 20 Ιανουαρίου 2012.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Ευτυχία είναι να μην θέλεις τίποτε άλλο πέρα από όλα όσα έχεις...(το λένε και ευγνωμοσύνη, αλλά τι ξέρουν αυτοί...  )
     
  2. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

     
     
  3. lotus

    lotus Silence

    Η ευγνωμοσύνη καρντιά μου είναι η πιο ωραία ασκητική που θα πρεπε να χει προτεραιότητα στις ζωές όλων μας.
    Ξυπνάς, παίρνεις την πρώτη σου ανάσα, ευγνωμονείς γι αυτό κι η ευτυχία δημιουργείται αυτόματα  
    Αλλά ναι μωρέ ψιλά γράμματα ...  
    Γιατί τα χαρισμένα όπως η ζωή, πολλές φορές γίνονται δεδομένα στα γρανάζια του εγωισμού...
    Και κάπως έτσι θρέφεται το αδηφάγο τέρας και καταβροχθίζει ύπουλα την ευτυχία.... 
    Ευτυχείτε μωρέ, σήμερα!
    Αύριο άλλη μέρα  
     
    Last edited: 5 Ιουλίου 2018
  4. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    Life itself.
    Appreciate it people.
    ❤❤❤
     
  5.  
     
  6. ΑΚΡΙΒΩΣ!   
     
  7. ΕΥΤΥΧΙΑ ειναι να απολαμβανω! ομορφεs! στιγμεs τηs ζωηs μου! να ειμαι εκφραστικη! να χαιρομαι την ενταση! των συναισθηματων μου! να ΑΓΑΠΩ! να εχω ΔΥΝΑΜΗ! να ειμαι ΑΕΙΚΙΝΗΤΗ! να ειμαι ΓΕΝΝΑΙΟΔΩΡΗ!!! 
     
  8. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Πέρα από τα απλά (που συνήθως σου προσφέρουν απλά μικρής διάρκειας χαρά) Οταν μαθαίνεις να λες "ναι" σε πράγματα που όντως σου αρέσουν. Όταν περιτριγυριζεσαι από άτομα που θες, που σε καταλαβαίνουν και σε αγαπούν . Όταν καταλαβαίνεις σημαντικά πράγματα για τον εαυτό σου και την ζωή.
     
  9. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Ευτυχία είναι να αγαπάς όλο το κόσμο !
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αυτό γίνεται και με μερικά xanax
     
  11. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Ναι, καταλαβαίνω τι λες, αλλά, δεν χρειάζεσαι ζάναξ, η αγάπη είναι πολυ ισχυρότερη απο το ζάναξ. Το μόνο ευκολο πράμα ειναι να αγαπήσεις όλο το κόσμο  .
     
  12. RAIN

    RAIN nefelibata