Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η αμήχανη στιγμή που ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος MindFeeder, στις 21 Ιανουαρίου 2017.

  1. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Φαντάζομαι το βλέμμα του...
    "Είσαι ηλίθια,αλλά σ'αγαπάω."
     
  2. Ακριβώς αυτό !
     
  3. Morfonios

    Morfonios When i want your opinion then i' ll remove the gag

    Lol...τι μου θυμισες
     
  4. TheCat

    TheCat New Member

    η ποιο αμηχανη στιγμη μου ηταν οταν πρωην κ. στα πλαισια δικαιης και συνδιαστηκης τιμωριας (εσπασα καταλαθος την αλυσιδα ) και ενω εχω υφισηχασει οτι τα χειροτερα περασαν ,αποφάσισε να παμε να αγορασουμε μαζι καινουριες αλυσιδες. Καθε κομματι απο διαφορετικο καταστημα και πριν την καταληξη σε καθε μια απο αυτες τις δοκιμαζε επιτοπου στην εφαρμογη στα ακρα μου.Τρελλη αμηχανια με πωλήτριες και πελατες να κοιτανε,και σχεδον ηθελα να ανοιξει η γη να με καταπιει   .Βεβαια ο σκοπος εξυπηρετηθηκε και απο εκει και μετα ημουνα πολυ πιο προσεχτική. 
     
  5. gazza

    gazza Regular Member

    σε εγκαταλελειμενο σπιτι κοντα στη θαλασσα την εχω με τα χερια στο τοιχο μπροστα   απο το ας πουμε παραθυρο χωρις τζαμι και εκει που ημουν κοντα στη μαγικη στιγμη    περναει ενας πιτσιρικας με καλαμι ψαρεματος .....     κοντοσταθηκε για λιγο εφαγε θανατηφορο βλεμμα   και συνεχισε προς την παραλια
    ευτυχως το κοριτσι ειχε closed eyes   
     
  6. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Όταν βγήκα να πάρω παγωτό και ξέχασα ότι φορούσα κολάρο και κατάλαβα ότι κάτι δεν πάει καλά από τον τρόπο που είχε χαζέψει ο παγωτατζής!
    Well... sorry not sorry!  
     
  7. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Ήταν αυτό   το βλέμμα του?
     
  8. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    close! ήταν περισσότερο...
    έτσι:

     
     
  9. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Έπρεπε να του κάνεις "γαβ" να τον αποτελειώσεις  
     
  10. -Volt-

    -Volt- Contributor

    α) Δυο ζευγάρια που μια περίοδο λέγαμε και κάναμε τα πάντα όλοι μαζί.

    Η Μ πρόκειται να το ξυρίσει πρώτη φορά γιατί αλλιώς ο Δ αρνείται να της κάνει στοματικό. Αφού το ξυρίζει μας λέει με παράπονο ότι ο Δ είναι ανώριμος, την έστησε και την παράτησε χωρίς να της το κάνει. Ο Δ εκείνη την ώρα δεν είναι εκεί. Η αμήχανη στιγμή που τον συναντάω μόνος μου μερικές ώρες μετά στο κυλικείο και μου λέει ''τι έπαθα να 'ξερες! ξυρίστηκε, κόπηκε και το σφούγγισε με μπαμπάκι και μπεταντίν κι έμειναν μπαμπάκια και μου 'λεγε να την γλείψω''  

    β) Έχει φαγωθεί ένας φίλος να με γνωρίσει σε μια φίλη της κοπέλας του. Βγαίνουμε πράγματι εκείνος με την κοπέλα του, εγώ κι η κοπέλα με την αδερφή της. Αρχίζουμε να μιλάμε και να φλερταρόμαστε με τη Ζ. αλλά το βλέπω να μην τσουλάει και σε έξοδο πολύ αμήχανη που κοιτιόμαστε όλοι μαζί και κανένας δε μιλάει, ζητάω συγνώμη λέγοντας πως αισθάνομαι άβολα και φεύγω. Την επόμενη ημέρα της τηλεφωνώ για να δικαιολογηθώ που έφυγα έτσι. Το σηκώνει η αδερφή της και η αμήχανη στιγμή έρχεται λίγα λεπτά αργότερα όταν με ρωτάει γιατί δεν ενδιαφέρθηκα για 'κεινη. Η στιγμή είναι αρκετά αμήχανη διότι είχα θεωρήσει πως η αδερφή της ήταν το κρεμαστάρι που δε θα 'φτανα. Ευτυχώς έκτοτε αυτό το είδος συλλογισμού το ξεπέρασα. Απ' την άλλη έκανα το λάθος να περάσω απ' το φλερτ της μιας αδερφής στην άλλη και αυτό ακόμη και σήμερα είναι κάτι που θυμάμαι με αμηχανία.
     
  11. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Last edited: 22 Ιανουαρίου 2018
  12. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor