Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η αμήχανη στιγμή που ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος MindFeeder, στις 21 Ιανουαρίου 2017.

  1. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Πριν λίγο...
    Να είσαι σε ουρά για τον πρωινό καφέ αλλά να έχεις κάνει zone out... και να σου μιλάνε παρακαλώ τι θα θέλατε... (και όχι μόνο μια φορά)
     
  2. lexy

    lexy .ti.va.

    ω πόσο συχνά μου συμβαίνει...
     
  3. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Μερικές φορές βλέπω κάτι τέτοια πράγματα γραμμένα, δεν καταλαβαίνω τίποτα κι έχω την αίσθηση πως δεν είμαι μόνο από άλλο πλανήτη, αλλά και από άλλο αιώνα ταυτόχρονα.
     
  4. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Δεν είχα τελειώσει τον καφέ όταν τα έγραψα αυτά, οπότε το λεξιλόγιο μου ήταν ακόμα περιορισμένο...   
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Χθες βράδυ με έχει πιάσει η μέση μου οπότε ζητώ από την nurse Ratched να μου κάνει ένεση. Κάθομαι στον καναπέ, γυρίζω στο πλάι και όταν μου ζητάει να πάρω βαθιά ανάσα. Το κάνω και μου χτυπάει την ένεση χωρίς να με πονέσει. Σηκώνομαι από τον καναπέ για να πάω στην κουζίνα να βάλω ένα ποτήρι γάλα και με ακολουθεί για να πετάξει το βαμβάκι που με είχε σκουπίσει.

    Keiko: Πόνεσες μωρό μου;
    Arioch: Ούτε που το κατάλαβα.

    Και τότε αφηρημένη μου τραβάει σφαλιάρα στο κωλομάγουλο που μου είχε κάνει ένεση.
     
  6. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Ωχουυ!! Είπαμε ουπς!      
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

  8. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Εγώ πάντως δεν είδα τίποτα.
     
  9. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

     
     
  10. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

  11. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Πάτησα κι εγώ να δω τι είναι αυτό το nuse Ratched  

    Περαστικά..
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Δεν έχεις δει τη φωλιά του κούκου;

    Σπεύσε!!!

    (και κράτα και χαρτομάντιλα, μιλάω σοβαρά!)

    https://en.wikipedia.org/wiki/Nurse_Ratched