Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 3 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Moonflower

    Moonflower New Member

    Πρωτη μου σχεση δεύτερη φορα που κανω σεξ εγω μπρούμυτα αυτος απο πάνω και ακουω
    "Τωρα πως να το βαλω" καπως ετσι περασαν τα υπόλοιπα 4 χρονια σχεσης
     
  2. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Η αγκαλιά σου είναι ένας φούρνος, και εγώ είμαι το ταψί που μπαίνει μέσα
    Ντόινκ  
     
  3. Elune

    Elune Priceless

    Με κατσικάκι ή κοτοπουλάκι με πατατούλες και ιστορίες. Πωωω...
     
  4. rosenrot

    rosenrot Regular Member

    "Δηλαδή βλέπεις συχνά εφιάλτες , ε? Σκοπεύω να σε κάνω να μην ξαναδείς ποτέ εφιάλτη."

     
     
  5. Δεν θελω να περιαυτολογω...(οχι οχι ....σε καμια περιπτωση  )....αλλα αυτο το εχω πετυχει αβιαστα σχεδον σε καθε περιπτωση του παρελθοντος. Αναλαμβανα παντοτε βασανισμενες ψυχες (να χαμε να λεγαμε, σφαλιαρα που χρειαζεται κανονικα...) που κοιμοντουσαν ωσάν πουλακια διπλα μου. Υπαρχει μια σχετικη παροιμια που λεει για το σπιτι...και τι πρεπει να κανεις για να μην σε πλακωσει... 
     
  6. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Αχ πάρε με αγκαλιά να κοιμηθώ σαν πουλάκι....χαχαχαχαχα  ...
    Είπα να παινεψω λίγο το σπίτι σου..... 
     
  7. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Νομίζω πως άνετα μπορεί αυτό να συμπεριληφθεί μέσα στις ποιό αποστομωτικες ατάκες που σου έχουν πει.....χαχαχ 
     
  8. Γελα γελα...μιλας με τον γητευτη των μωρων!...Κυριολεκτικα και μεταφορικα. Δωσε μου θηλυκο μωρο ηλικιας 25 και ανω ή εναλλακτικα δωσε μου αγορακι-κοριτσακι κατω των 2 χρονων και στο εχω κοιμησει μεχρι να κανεις ενα τσιγαρο. Το εχω με την επαφη γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε...

    Υ.Γ. Εσυ δεν ανηκεις σε καμια απο τις παραπανω κατηγοριες αλλα η ολη φαση ακουγεται challenging....χαχαχα
     
  9. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Όχι όχι κανένα challenge μαζί σου....γητευτη....άλλωστε εγώ με τα μωρά άνω των 25 απλά δεν θέλω να κοιμάμαι.... όσο για τα άλλα τα μικρουλια θα σε έχω στα υπόψιν...
     
  10. Soraya

    Soraya Guest

    Γιατί να κοιμάσαι όταν μπορείς όλο το βράδυ να σεξουσιαζεις τον/την σύντροφο σου;;;;;;
     
  11. VickyS

    VickyS Sneaky

    Ιστορία που μου την έχει περιγράψει φίλος...
    Είναι με την κοπέλα του στο κρεβάτι.... ο τύπος ανάμεσα στα πόδια της...η κοπέλα αξύριστη επίσης.... Αφου λοιπόν ο άνθρωπος έχει βαρεθεί εκεί κάτω (καμία φαντασία και αυτός)... σηκώνεται... και της λέει " αγάπη μου δεν αντέχω άλλο... μάλλιασε η γλώσσα μου (κυριολεκτικά)!!!"

    Και όμως μετά από αυτό... συνέχισαν να έχουν σχέση!!!!
     
  12. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Φτου, μου λείπουν 2 χρόνια