Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΚΑ.ΠΗ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 2 Φεβρουαρίου 2015.

  1. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

  3. lotus

    lotus Silence

    Αχ τι μου θύμησε τώρα αυτό... είχα κάποτε ένα τέτοιο πλάσμα στη ζωή μου....
    Τον έστειλα γιατί δεν τρώγαμε ούτε ψάρια!!!   
     
  4. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    εις άτοπον απαγωγή

    Πάει ένας.....νεανίας για ψάρεμα, δίπλα του ένας ηλικιωμένος βγάζει συνέχεια ψαρια,
    ενώ ο νέος τίποτα. Πάει κοντά του και τον ρωτάει τι δολωμα βάζει, ψείρα του λέει, ο μεγαλος.
    Την άλλη μέρα πάει με ψείρα ο νέος αλλά πάλι τίποτα και ο ηλικιωμένος ξεσκίζει!!!!!! Γιατί τον ρωτάει;;;;;
    Α! Του λέει σήμερα έβαλα σκουλίκι! Και πως ξερεις ποιά μέρα να βάλεις ποιό δόλωμα;;; ρωτάει ο νέος.
    Όταν ξυπνάω και ο πούτσος μου γέρνει δεξιά, βάζω ψείρα, του απαντάει, οταν γέρνει αριστερά, βάζω σκουλίκι.
    Εγώ οταν ξυπνάω, λέει ο νέος, μου είναι όρθιος! Πως θα ξερω τι δόλωμα να βάλω;;;;
    Γουρλώνει το μάτι ο παππους και του λέει
    ΞΥΠΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΚΑΓΚΕΛΟ ΚΙ ΕΡΧΕΣΑΙ ΓΙΑ ΨΑΡΕΜΑ;;;;;;; Αντε να γαμησεις παιδάκι μου!!!!
     
  5. Metaixmio

    Metaixmio Äther Ignis

  6. Metaixmio

    Metaixmio Äther Ignis

  7. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ρε συ, κι αυτόνανε τον ξέρω, πέθανε η μαμά του χρόνια τώρα, κι αυτός εδώ γυρνάει με το νικ Άρχοντας Μυλόρδος...
     
  9. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Καντουλη...εγώ...εσένα...❤
     
  10. lotus

    lotus Silence

  11. lotus

    lotus Silence

    Πες τα κουκλίτσα μου να αγιάσει το στόμα σου....
    Ξέρεις τι πρόβλημα είναι να βρεις καλό κηπουρό για τα παρτέρια?
    Και πόσο μάλλον σήμερα στην κρίση που φοβόμαστε μην και βάλουν καμιά κατσίκα να μασουλήσει το lemongrass !!!
     
  12. lotus

    lotus Silence

    Τραγουδάκι αφιερωμένο στο αγγούρι και μόνο
    (ακούτε ράδιο Κόρινθος... αλλά λίγο πριν από τις αφιερώσεις οι σπόνσορες μας:
    Μπάμπης υδραυλικές εγκαταστάσεις, Μήτσος ψύξη-θέρμανση, Βαγγέλης κοτετσόσυρμα, ευχαριστούμε για τις χορηγίες!!!)