Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Με ποια ζώδια ταιριάζετε ερωτικά;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 11 Ιανουαρίου 2017.

  1. open_mind

    open_mind Regular Member

    Συμφωνώ με τον @gazza χαχαχαχα  
    Σκορπιός @vussinada.....?
     
  2. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    @open_mind ναι,σκορπιος.Κι εσυ;;
    @gazza υπεροχο μάνιουλ επιβίωσης!Αλλα ειναι πιο βαθυ απ αυτο....Ενας σκορπιος δε θα σκοτωσει ποτε.Θα φροντισει να ζουνε ολοι για να μπορει να απολαμβανει τα σχεδια εκδικησης πανω τους ξανα και ξανα με πολλους και διαφορετικους τροπους καθε φορα...χαχαχα
    Και λεω εκδικηση γιατι για να βγει το επιθετικο που περιεγραψες πρεπει πρωτα να εχει δεχτει επιθεση,ποτε δε ξεκιναει πρωτος.Παρατηρει τις κινησεις του αλλου και δρα αναλογως...
    Οκ τωρα σοβαρα,δε νομιζω οτι οι σκορπιοι ειμαστε τοσο σκληροι οσο μας περιγραφουν...Δε νομιζω οτι ειμαστε σκληροι καν δηλαδη.
     
  3. open_mind

    open_mind Regular Member

    Όχι @vussinada μου... Λιονταράκι λέω... ή βόδι στο κινέζικο... χαχαχα  
     
  4. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

      
     
  5. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

     

    μωρέ λες?  

    που είναι ένας σκορπιός βρε παιδιά???  
     
  6. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Τι είναι το libra γαμώ τη πουτάνα μου?

     
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ζυγός.
     
  8. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Thanks!
    .. αυτό είναι καλό ή κακό?
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δε ξέρω τι ζώδιο εισαι, εγώ το συγκεκριμένο ζώδιο δε το συμπαθώ.  
     
  10. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Εγώ καρκίνος είμαι .. αλλά αυτά που διαβάζω για τους ζυγούς:

    "Στο Ζυγό δεν αρέσει η σκληρή δουλειά. Είναι κατά βάθος τεμπέληδες, όταν πρόκειται να δουλέψουν και να κάνουν κάτι μόνοι τους. Ευτυχώς γι’ αυτούς, τα ένστικτά τους λειτουργούν άψογα όταν πρόκειται να βγάλουν χρήματα και ξέρουν που θα τα βρουν. Έχουν μεγάλες επιχειρηματικές ιδέες, που είναι αυθεντικές και με σίγουρη επιτυχία. Ωστόσο, θέλουν κάποιος άλλος να κάνει όλη τη δουλειά. Είναι καλοί συνέταιροι, αλλά όχι καλοί επιχειρηματίες. Έχουν τη δυνατότητα να γίνουν ηγέτες, αφού διαθέτουν διπλωματία, αλλά βαριούνται πολύ τη σκληρή δουλειά που απαιτείται για να ανέβουν τα σκαλιά της επιτυχίας. Ένας τρόπος για να κάνουν λεφτά οι Ζυγοί, είναι μέσα από τις καλλιτεχνικές τους ανησυχίες. Μπορούν να είναι ζωγράφοι, διακοσμητές, ηθοποιοί, συγγραφείς και συνθέτες. Και συνήθως αυτό είναι μια καλή ιδέα, γιατί συνδυάζει το χόμπι τους με τα χρήματα. "

    Ξενερούα!  
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @MindFeeder

    Κ γω Καρκίνος, είμαστε πολλοί, θα τους εξολοθρεύσουμε! Λολ.
     
  12. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor