Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος happyhellcat, στις 10 Φεβρουαρίου 2014.

Tags:
  1. mehol

    mehol New Member

    Άρα δεν έχουμε βρεθεί μαζί σε κάποια γιορτή, αγαπητή subwhat, γιατί στις γιορτές αν έχει πιατέλα με μελομακάρονα τότε δεν θα καυλώσει κανείς γύρω της, ούτε ο ομοφυλόφυλος θείος μου ούτε οι καλεσμένες αιθέριες υπάρξεις (και δεν λέω την ψυχοκόρη που ντύνουμε και στολίζουμε με τα περσινά, σταματήστε) γιατί θα είμαι εγώ μπροστά στην πιατέλα, μασουλώντας ήδη μελομακάρονο προτού πάρω το άλλο, με μέλια παντού πάνω μου...
     
  2. whisperer

    whisperer Regular Member

    Κακια η σληθεια????
     
  3. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Έλα πες το, δεν σου δώσανε μελομακάρονο.  

    Ποτέ δεν εκρυψα ότι μου αρέσουν τα γλυκά...λέγε ότι θες λέγε  
     
  4. whisperer

    whisperer Regular Member

    Δε μ αρεσουν τα μελομακαρονα...ειμαι ανωμαλος
     
  5. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Πώς ζείτε απορώ!
     
  6. whisperer

    whisperer Regular Member

    Με κουραμπιεδες 
     
  7. whisperer

    whisperer Regular Member

    Εγω που δε καυλωνω δλδ με τπτ περιεργα αλλα απλα αν.σκεφτω οτι ειναι υγρο το βρακακι καποιας ειμαι ανωμαλος?Να το.κοιταξω γιατρε μου???
     
  8. Εξαρτάται από τί φαντάζεσαι ότι είναι υγρό και καυλώνεις   (κάτι έχει πάρει το μάτι μου για omorashi εδώ μέσα  )
     
  9. whisperer

    whisperer Regular Member

    Υγρο να ναι.....
     
  10. Ε όχι, όχι... Αυτό δεν το δέχομαι, και εγώ το αντρικό βρακάκι το θέλω βρεγμένο αλλά όχι από τσισακια  
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    https://pic0.***.com/1532/1532642/000563d8-eedb-0751-740c-dd73193444c6_958.jpg?token=1517246722_1b00a42a4eab5aff4fb589482c5cbc839ff3323a628e9d46f4bc4faf2bfb1e33