Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σκέψεις και προβληματισμοί για τις BDSMικές συζητήσεις στο forum

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος espimain, στις 14 Μαρτίου 2017.

  1. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Αφήστε την "ευγένεια" στην άκρη. Επί της ουσίας έχετε κάτι;
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Πίτσα με βάση τηγανιτές πατάτες;

    This is blasphemy !!!!!
     
  3. espimain

    espimain Contributor


    Για το ποιος έχει εμμονές και τις βγάζει στη φόρα τώρα, φαίνεται από αυτά που έχουν γραφεί στο παρελθόν.
    Για θυμήσου τι έγραφες.
    Αυτή είναι η γνώμη σου πριν γίνεις moderator αυτή ειναι και τώρα.

     
  4. Brigitte

    Brigitte Contributor

    @Seras Victoria η επιείκεια που είχε δείξει η προηγούμενη διαχείριση σε ορισμένους δημιούργησε αυτά τα δυσάρεστα φαινόμενα..μην αναλώνεσαι αγαπημένη  .. γνωστό το έργο..
     
  5. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Αν δεν κατάλαβες την ουσία δεν είναι δικό μου το θέμα.
    Νομίζω ότι έχετε την εντύπωση ότι αναφέρεστε κάθε φορά σε τέρατα και όχι σε ανθρώπους. Το τι εχω διαβασει, το τι προσβολές έχω δεχτεί, το πόσο έχω αδικηθεί και δεν μπορώ να εξηγήσω δημόσια όπως και οι άλλοι μοντς αυτό τον καιρό είναι άνευ προηγουμένου.

    Αυτά και καλή συνέχεια.
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    @Arioch ενοχλουμαι τα μάλα από τους αυτόκλητους δικηγόρους, κάτι το οποίο παρατηρώ σε υπερβολικά μεγάλο βαθμό σήμερα που διαβάζω νήματα μετά από τόσες μέρες.

    Προς απλή ενημέρωση πέρασα από τη διαχειριστικη ομάδα, ακούμπησα και έφυγα. Γνωρίζω πολύ καλά τι λέω και ακόμα καλύτερα η @Seras Victoria. Μου απηύθυνε το λόγο και της απάντησα. Αυτά.
     
  7. espimain

    espimain Contributor

    Επειδή τον τελευταίο μήνα (τι σύμπτωση) έχω πάρει όσες προειδοποιείς δεν πήρα στα οκτώ χρόνια που είμαι στο φόρουμ. Δεν σου απαντώ, όπως θα έπρεπε.
    Και άντε πάνε σε άλλο νήμα. Το έκανες σαλάτα εδώ με τις εμμονές σου.
     
  8. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Μάλιστα, πίτσα με βάση τηγανιτές πατάτες και τσίζμπουργκερ και άλλα πολλά, γι αυτό αγχώθηκα κι εγώ!
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    @Θρυαλλίς
    Δυστυχώς όντας πολύ καιρό μακρυά δεν γνώριζα ότι μιλάτε έχοντας χορέψει το χορό αυτό.

    Αυτά. 
     
  10. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    οχι χορεψε τον χορο τα πρωτα βηματα εκανε  
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Έτερον έκατερον. Είχε γνώση όταν αναφερόταν στα μεταξωτά βρακιά.
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Για κάθε απορία περί σβησίματος ποστ, warning ή άλλα διαχειριστικά θέματα στο support. Υπάρχει εντολή της διοίκησης ούτε οι διαχειριστές να μιλάνε δημόσια για την διαχείριση(σκοπεύω να το τηρήσω, στο support θα πάρεις τις εξηγήσεις που ζητάς) και επίσης ποστ που αφορούν την διαχείριση από μέλη να σβήνονται και προβλέπεται ποινή για αυτό. Ο λόγος που δεν τηρήθηκε το δεύτερο από την διαχείριση, είναι γιατί δεν τηρήθηκε ούτε το πρώτο.