Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    οχι μονο grnet εμπαινα
     
  2. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Κρίμα που δεν την γνώρισες..
    Ήταν το καλύτερο bot μου, η πιο πιστή υποτακτική που είχα ποτέ, από τις πιο αμείλικτες op που γνώρισε το undernet.

    Μπαναρισμα από την @mIRCELA ήταν για πολλούς τιμή.
     
  3. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

     
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Συνήθως όχι, μου φαίνεται, σπανιότερα μάλλον ναι...
    Σε κάθε περίπτωση η ευρύτερη διερώτηση για το αν τους την είχε "πει", εξέθετε και διερωτώμενους, αλλά και αποδέκτες αναλόγων αποριών στα μάτια αλλήλων, αφού είχαν οι πρώτοι την ανάγκη να ανα/διερωτηθούν, οι δε δεύτεροι να αναλάβουν τον ρόλο του ερμηνευτή του εκόντες άκοντες συμμέτοχοι σε ένα *παιχνίδι* , που τους ήθελε ως χορό αρχαίου δράματος στο ίδιο δράμα και ως θεατές και ως πρωταγωνιστές.
    Το να τον ρωτούσαν ήταν πάντα απλούστερο και πιο σβέλτο και ειλικρινές. Απαντούσε σε όλόυς ακριβέστατα....
     
  5. Noelle

    Noelle "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate."

    Αργούν να ψηθούν οι μπουγάτσες και πεινάω....
    Θα τη βγάλω όλη μέρα τέτοια ώρα που ξύπνησα; ....
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αρχαίο δράμα;   Ούτε αρχαίο, συμβαίνει συχνά και σήμερα, ούτε δράμα.
    Απορία. Εσένα σε ρωτούν για τα ποστ σου;  
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Το "δράμα" είναι ένα... Σαν το "ένα είν' το κόμμα" των γραφικώνανε...
    Το αν γεννήθηκε πριν 2.500 περίπου χρόνια, συμπτωματικά στην πόλη που γεννήθηκα και μένω, είναι απλά ένα ιστορικό γεγονός.
    Μερικά άτομα με ρωτάνε.
    Πάντα απαντώ.
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ακριβώς αυτό τους λέω και εγώ, ρωτήστε τον ίδιο. Κάθε δική μου προσωπική ερμηνεία των ποστ του, εξ ορισμού, λανθασμένη είναι.
     
  9. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

  10. Amoreisa

    Amoreisa Regular Member

  11. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Σκέπτομαι πως σε ένα φόρουμ "δημοσίου διαλόγου", όπως πληροφορηθήκαμε σήμερα ότι είναι η εναλλακτική μας ταξινόμηση, καλό θα ήταν να μιλάμε με επιχειρήματα και όχι με επιφωνήματα.
     
  12. Janine

    Janine Regular Member

    Περιμένω να ανακαλέστε το "μαζέψτε το". Γιατί εγώ έχω ώρα που έκανα το edit μου και δεν σας έχω μιλήσει αγενώς ποτέ. Ούτε σε σας ούτε σε άλλον.