Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

  2. lotus

    lotus Silence

         
     
  3. lotus

    lotus Silence

    Χιλιάδες αθεράπευτοι άνθρωποι ...
    Επειδή το μυαλό τους και τα συναισθήματα τους δεν καταλαβαίνουν.
    Παγιδεύονται στις γνώμες τους και τα πιστεύω τους.
    Ακόμη κι όταν βλέπουν ότι ο τρόπος τους δεν λειτουργεί επιμένουν.
    Και δημιουργούν καινούργιες απόψεις να καλύψουν τις παλιές που καταρρίφθηκαν.
    Αχ αυτός ο μικρόψυχος εγωισμός
     
  4. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    Πρέπει να έχω τα σύνεργα της ανάνηψης μαζί μου. Είναι σίγουρο ότι θα μου χρειαστούν εν ευθαίτω χρόνω    
     
  5. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Επειδη ακουσα πολλα παραπονα σημερα για τα θεματα που ξεθαψα εχω αν σας κανω μια δηλωση/απειλη ....

    ΑΝ δεν βρω συντομα βδσμικη συντροφο καθε βραδι 3-5 το μονο Task που θα εχω ειανι να βρω τα καταλληλα νηματα για να ξεθαψω ....

    Κανονισετε  
     
  6. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    ΤΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΧΤΕ ΧΟΥΡΙΑΝΙΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!        
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Φάπες.

    Θα τις αρπάξεις!  
     
  8. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    για να αρπαξω πρεπει να βρω συντροφο / να ειαι Κ / να θεσουμε ορους κανονες κτλ κτλ κτλ ... χρονοβορο και τζαμπα χρονο χανουμε  
     
  9. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

        
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Χαχα
     
  11. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    ειμαι περιεργος να δω ποια θα θυσιασετε την δευτερα για να σταματησω  
     
  12. lotus

    lotus Silence

    Θα γίνει η @madlene διαδικτυακή σου Κ και κάθε φορά που θα λες ή θα κάνεις κάτι απροπό θα σε χαστουκίζει με δημόσιο λόγο στο φόρουμ για εξευτελισμό