Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ντύσιμο Dom άντρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος SirJeeves, στις 26 Ιουνίου 2018.

  1. SirJeeves

    SirJeeves New Member

    Προσωπικά έχω βρει το ντύσιμο που ταιριάζει στην ιδιοσυγκρασία μου, ωστόσο θα ήθελα να ακούσω κι από σας τι "θεωρείτε" ως σωστό ντύσιμο ενός dom άντρα. Δεν έχω βρει κάποιο αντίστοιχο θέμα, αν υπάρχει κάτι και κάποιος το έχει βρει, ας με ενημερώσει!
     
  2. gazza

    gazza Regular Member

    χμμμ..το χουμε?
     
     
  3. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Πλαστική παντόφλα με δαστυλο-χωρίστρα στην μέση και απο πάνω δάσος πνιγμένο στις χρυσές καδένες με έξτρα tip το μουστάκι τσιγκέλι και τα σπορ του βορρά στην ιδρωμένη τριχωτή του μασχάλη ...
     
  4. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

  5. Προφανώς και δερμάτινο βρακί από μέσα έτσι ? ?
     
  6. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Ε ναι εννοείται φουλ εξοπλισμό !
     
  7. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    ΕΠΙΤΕΛΟΥς.

    ΠΕΣ, ΤΑ.
     
  8. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Μελετατε τας Γραφας.

    "Γαλαζιο Στρειδι".

    Police Academy.
     
  9. skia

    skia Contributor

    Δε ξερω για σας αλλα για μενα αν ο Dom δε κυκλοφορει με κοστουμι και λουστρινι ολη μερα, καθε μερα δεν ειναι Dom. Η ιδανικη μου εικονα ειναι μεταλιζε χρωματα φυσικα, χρυση καδενα στο λαιμο οχι απαραιτητα χοντρη. Θα το παω ενα βημα πιο περα και θα μιλησω και για το ντυσιμο του Μaster. Ο Μaster θα πρεπει να φορα κατι που να δειχνει την αυταρχικη του ιδιοσυγκρασια. Δερματινο στενο παντελονι κι αρβυλο. Μπλουζακι με αυτοκολλητα αγαπημενων του χεβι μεταλι συγκροτηματων και γιλεκο. Θα προτιμουσα να εχει μουστακι. Το στατους Dom ειναι πιο elegant απο αυτο του Master που παραπεμπει σε καταστασεις πιο σκληρες  . Αστειακι.
    Περα απο την πλακα... δεν υπαρχει συγκεκριμενο ντυσιμο για κανενα status.
     
    Last edited: 27 Ιουνίου 2018
  10. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Έπινα καφέ όταν έκανα σκρολ. Η απαντηση σου εγινε αιτία 1ον να πνιγώ και 2ο να γεμίσω την οθονη καφέδες. χαχαχαχαχαχαχαχαχα
     
  11. whisperer

    whisperer Regular Member

    Τα ρασα δε κανουν το.παππα