Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως να κερδισεις εναν εγκεφαλικο ανθρωπο?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος TzepetoPetro, στις 14 Αυγούστου 2017.

  1. libra

    libra Regular Member

    Αποψη μου, σοβαρα τωρα, ειναι να ξεκινησεις απο το κορμι πρωτα, (ο ουρανος ειναι γαλαζιος) κ μετα προχωρας στα του μυαλου. Ξεκινα με αυτο (αυτο το χουμε  κ ολα τ αλλα θα τα μαθεις. Μικρος εισαι ομορφοπαιδο επισης..ολα καλα θα πανε!
     
     
  2. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Πάντα στη διάθεσή σου...όταν λέω "δεν μπορει να ερωτηθεί" εννοώ ότι δεν υπάρχει μία απαντηση που α μπορεί να βοηθήσει...υπάρχουν δισεκατομμύρια φόρμουλες...μία για τον καθένα...Και κάτι ακόμη...αυτή που νιώσεις οτι ειναι ξεχωριστή δεν ειναι απαραίτητο οτι θα νιώσει το ίδιο για σένα...όπως επίσης αν κάποια σε νιώσει ξεχωριστό δεν σημαίνει ότι θα σου κάνει και εσένα κουκου...
     
  3. libra

    libra Regular Member

    Τι ειναι το κουκου;
     
  4. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Το κλειδι είναι η λέξη "τριβή"!
    Από τα λεγόμενά σου προκείπτει ότι έχεις μεσάνυχτα από γυναίκες...πρεπει πρώτα να τριφτείς μαζί τους και μετά να πας σε πιο συνθετα παιχνίδια...προς το παρόν μόνο topping σε σαλάτα ...   (ελπίζω να έχεις χιουμορ τουλάχιστον)
     
  5. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Προσωπικά πιστεύω πως αυτό που εννοεί αυτή που σου είπε "εγκεφαλικά", είναι πως δεν την ενδιαφέρει και δεν θα την "κερδίσει" το στυλάκι:
    κοιλιακοί, μαλλί γλυμένο και αποτρίχωση, μούσι και γύρω-γύρω φλαμίνγκο (η εξωτερική εμφάνιση δλδ).
    Πιο πολύ θα γοητεύσει ο τρόπος σκέψης σου, η στάση και η γενικότερη συμπεριφορά σου (το "χωριό" είναι μικρό) παρά οτιδήποτε άλλο.
    Από κει και πέρα μην μασάς:
    Με ευγένεια και υπομονή, όλα θα γίνουν.
     
  6. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

     
  7. libra

    libra Regular Member

    Σ ευχαριστω μαμα
     
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    "Μάστορα", απ' όλες τις μπούρδες που σου έγραψα, αν θες στέκεσαι σε δυο ( και αν θέλεις, τις επεξεργάζεσαι κιόλας. Ποιος ξέρει, ίσως κάποτε να δώσεις στον παππού και δίκιο ).

    1) Όσο είναι τρόπαιο κάποια για σένα, άλλο τόσο είσαι και συ για κείνη.
    2) Κανείς καλύτερος, κανείς χειρότερος σου.

    Τα δυο παραπάνω θα ήταν το ίδιο και τ' αυτό με άλλη sauce. Και θα ίσχυαν όχι μόνο στα συναισθηματικά/ερωτικά ( αλλά σε κείνα κι αν ισχύουν ).
    Ξεκίνα από κείνα τα δυο, κάνε τα κτήμα σου - αν βέβαια ποτέ το θελήσεις - και μετά θα δεις ότι τα υπόλοιπα, θα γίνουν κατηφόρα.
    Κανείς δεν γεννήθηκε μαθημένος, όπως και ότι με δανεικά κόλλυβα δεν γίνονται κηδείες ( αν δεν πέταγα και το μακάβριο μου, θα ψόφαγα χαχα ).

    Ότι το καλύτερο, κάθε πράγμα στον καιρό του και το σπληνάντερο τον Φεβρουάριο ( σιχαίνομαι τον κολιό και τον Αύγουστο ) και δεν σε πρήζω άλλο.  
     
    Last edited: 14 Αυγούστου 2017
  9. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Πιστεύω πως για να πάρεις απάντηση στην ερώτηση σου θα πρέπει να βρεθεί πρώτα κάποια να γαμήσει το δικό σου μυαλό για να καταλάβεις τι κρύβεται πίσω από αυτήν την φράση.
     
  10. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint


    Οτι μπορουμε.κανουμε!! Ξερεις αυτους τους ανθρωπους που ειναι παρα πολυ καλοι στο να δινουν σωστες συμβουλες αλλα.στην ζωη τους τα κανουν μανταρα?? Ε αυτος ειμαι εγω!! Συν οτι ειμαι πολυ των ακρων στα παντα
     
  11. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Βρες μια κοπελιτσα στα κυβικά σου... κάνε σεξ! κουβέντιασε! κουβέντιασε κι άλλο! νιώσε! αφουγκράσου! κόψε τις συμβουλες! (μη πάρεις κόσμο στο λαιμό σου...) και μετά θα μάθεις ποιος είσαι και τι θέλεις...
     
  12. n0mad

    n0mad Dirty Forty

    Πείτε του να κάνει αίτηση σε πάροχο για σταθερό τηλέφωνο/ίντερνετ. Θα κατέβει 92 σκαλιά αμέσως.