Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"2o Bdsm in Hellas Prive Party!".

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος renatacozy, στις 6 Ιουνίου 2015.

  1. Eίσαι σίγουρη πως αποθούνται Ρένα (εγώ στην προηγούμενη συνάντηση σου είδα άτομα που σε έχουν βρίσει πολύ άσχημα σε διάφορα γκρούπ και στο είπα κιόλας)?
    Και δεν αναφερόμουν (προς αποφυγή παρεξηγήσεων) στην συνάντησή σου αυτή, αναφερόμουν στο τετελεσμένο γεγονός πως έγινε και συνάντηση (πριν περίπου ένα μήνα) ατόμων από Σαλόνικα στην Αθήνα (Σάββατο ήταν),
    με σκοπό να κράξουν ή να στοχοποιήσουν συγκεκριμένα άτομα (αυτό μου το είπε άτομο που πήγε).
    Anyway καλό καλοκαίρι  
     
  2. renatacozy

    renatacozy New Member

    το προβλημα ειναι δικο τους......δεν θα μπω σε διαδικασια να σκεφτω οπως αυτοι. καλημερα καλησπερα και αντε γεια...ο καθεναας την ζωη του.... και αν με έβρισαν ΄΄κραζεις?θαυμαζεις΄΄ που λενε κ στα τζαμπο λεμε....χαχχαχχαχχαχααχαχ
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Και μονο στην ιδεα οτι με κραζανε σε συναντηση μου ερχεται να.................................................     

    Χασμουριεμαι παλι απο τη βαρεμαρα..... 
     
    Last edited: 25 Ιουνίου 2015
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ποιος σε έκραξε να του κόψω το λαρύγγι;  
     
  5. conner

    conner Contributor

    Συμφωνώ απόλυτα...
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μπροστα μου κανεις..... και μπροστα μου δηλαδη να τα πουνε....εμεις οι διασημοι αυτα εχουμε.....   
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Indeed,xo xo xo  
     
  8. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    μην ασχολειστε με μαλακιες.
     
  9. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Με τι να ασχολειθουμε  ;;;
     
  10. conner

    conner Contributor

    Να σκεφτούμε τι θα ψηφίσουμε την Κυριακή μήπως?
     
  11. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    γιατι οχι?
     
  12. conner

    conner Contributor

    Άλλωστε η όλη κατάσταση με την οικονομία-κοινωνία είναι BDSM...