Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Anti-fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος thanasis, στις 25 Φεβρουαρίου 2008.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor


    Νεολέρα...?
     
  2. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

  3. lotus

    lotus Silence

    Νέοι + λέρα  
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Έγραψες..:
    "Σεις πάτε σε απολιθωμένα για τη σημερινή νεολέρα γραμματικά πλαίσια!!!", απαντώντας σε συνομιλητή...

    Τίθεται λοιπόν εκ μέρους μου θέμα ερμηνείας:
    1. Η λέξη νεολέρα να χαρακτηρίζει την νεολαία συλλήβδην, τσουβαληδόν και χύδην.
    2. Η λέξη νεολέρα να χαρακτηρίζει την περιρρέουσα κατάσταση, που ως ορίζοντας γεγονότων να περιλαμβάνει συμβάντα και καταστάσεις του τρέχοντος γίγνεσθαι, που ο καθένας προσωπικά αντιλαμβάνεται στον βαθμό που θέλει (και ίσως να νομίζει πως μπορεί για τους όποιους δικούς του λόγους)...

    Το (1) λόγω του συλλήβδην επιεικώς μού κακοφαίνεται ως εκεί που δεν πάει άλλο...

    Το (2) λόγω της γενικότητας που αποτυπώνει, θεωρώ πως έχει έναν κάποιον διαπιστωτικό χαρακτήρα, οπότε θα το άφηνα στον χώρο του αδιάφορου.
    (Αν και προσωπικά οι διαπιστώσεις όσο παραμένουν διαπιστώσεις, στη δική μου αντίληψη μού την βαράνε κατακέφαλα, αλλά τεσπά)...
     
  5. Νήματα με cosmo-θεωρίες.
     
  6. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Θα ελεγα + ποστ
     
  7. lotus

    lotus Silence

    Κι εμένα αν τα παιρνα σοβαρά μάλλον θα μου κακοφαινόταν...
    Άλλωστε για την όποια συμπεριφορά των τέκνων συνυπεύθυνοι σε μεγάλο βαθμό είναι και οι γονείς για να μη μιλήσουμε για το ευρύτερο πλαίσιο.
    Όμως... καλό μου η διάθεση μου όταν το γραψα ήταν εντελώς παιχνιδιάρικη με πολύ δόση πειράγματος, λίγη δόση σαρκασμού (το ομολογώ) και ήταν σε χιουμοριστικό πλαίσιο...
    Τις καλημερέντες μου  
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Νταξ τότε...
     
  9. lotus

    lotus Silence

        
     
  10. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Οι εκρήξεις bitchiness και μετά όλα μέλι γάλα. Ξενερααααααα
     
  11. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    1) Τα βρώμικα ή και απεριποίητα νύχια.

    2) Οι παραμελημένες φτέρνες, ειδικά τώρα το καλοκαίρι, που "φωνάζουν" μέσα από ένα όμορφο κατά τα άλλα παρουσιαστικό και ντύσιμο.

    3) Τα παπούτσια, όταν δεν συνδυάζονται αρμονικά με το όλο ντύσιμο.
     
  12. RAIN

    RAIN nefelibata