Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Bondage - Rope and more...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Resources and Tutorials' που ξεκίνησε από το μέλος Lady Nawashi, στις 31 Ιουλίου 2016.

  1. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    βρε θα του εξηγει με τον δικος γλυκο και ναζιαρικο τροπο μεχρι που στο τελος θα τον ψησει να εξασκηθει πανω του για αυτο το λεω χαχαχαχα
     
  2. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Αγαπητέ Μάνο, ο τύπος που με εξυπηρέτησε ήταν ένα παλικάρι σαν τα κρύα τα νερά με κάτι τατουάζ εκπληκτικά. Πάω στοίχημα θα καταλάβαινε με την μία  
     
  3. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    .. αυτούς με τα tattoo να τους φοβάσαι ..  

    Λοιπόν, μπορεί να εισέλθει γεμάτη αυτοπεποίθηση στο μαγαζί και να του πει:

    Γεια σας .. θέλω 10 μέτρα 6άρι για ... (και μετά να του κλείσει το μάτι όλο νόημα):

     
     
     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Με έχετε παρεξηγήσει όλοι σας   
     
  5. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    .. όχι ρε συ .. ίσα-ίσα .. Εδώ μέσα εξάλλου, όλοι λίγο πολύ είμαστε: του σχοινιού και του παλουκιού ..
     
  6. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Αφού είσαι στην αρχή, δεν χρειάζεται να ξέρεις πολλά για να επιλέξεις.
    Θα σου έλεγα να διαλέξεις κάποιο σχοινί του οποίου σου αρέσει η υφή και σου κάνει η διάμετρος, τίποτε άλλο. Για εξασκηση το θέλεις εξ άλλου, jute αργότερα.

    Αν βρίσκεις άκαμπτο το σχοινί που έχεις, μπορείς να του κάνεις conditioning πλένοντάς το, μετά μαλακτικό, ξέβγαλμα, στεγνώμα και τέντωμα. Στο διαδίκτυο θα βρεις πολλά σχετικά tutorials.

    Στα σχοινάδικα πάντως δεν σε ρωτάνε.
     
  7. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Mε την τύχη που έχω, θα με ρωτήσουν εμένα και εκεί είναι που κομπλάρω...
     
  8. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Κρίμα να μη μπορώ να βοηθήσω δεν έχω ασχοληθεί ποτέ κ ούτε πρόκειται παρολαυτα μαθαίνω κ εγώ πράγματα συνεχίστε!! Ωραίο. Το νήμα σου..
     
  9. Θα πεις θελουμε να κανουμε θεατρικο με τον οδυσσεα και θελω σκοινι για τη σκηνη με τις γοργονες
     
  10. Βασικα αν πεις πως το θελεις για δεσιμο χαρην ενος θεατρικου νομιζω θα σε βοηθησει
     
  11. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Λες;   δεν είναι και κακή ιδέα αλλά αν αρχίσω να τους λέω λεπτομέρειες, ε όλο και κάτι θα υποψιαστούν  
     
  12. Μπααα μια φιλη το φασκελωκουκουλωσε για να παρει γουνα να κανει ουρα (μη με ρωτησετε τι ουρα)