Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Bondage - Rope and more...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Resources and Tutorials' που ξεκίνησε από το μέλος Lady Nawashi, στις 31 Ιουλίου 2016.

  1. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Επειδή καιρό ασχολούμαι γενικά με την δημιουργία διαφόρων πραγμάτων και η κλασσική ερώτηση πάντοτε υπάρχει, απαντούσα ειλικρινά, γιατί δεν με ενδιέφερε να μάθει ο πωλητής τι το ήθελα το προϊόν.
    Σε αυτά τα θέματα όμως, ενώ δεν ντρέπομαι, τα θεωρώ ιδιωτικά και δεν θέλω να τα μάθει ο καθένας.
    Ειλικρινά αν με ρωτήσει κάποιος, θα απαντήσω... "Δεν θα ήθελα να σας πω, είναι δική μου υπόθεση".
    @Soraya , ναι, να δω σε λίγο καιρό που θα φτιάξω και εγώ single tail τι θα πω στον πωλητή  
    επίσης, να ρωτήσω κάτι, αν και είμαστε σε νήμα με Bondage, πόσο δύσκολο ή εύκολο είναι;  
     
  2. Soraya

    Soraya Guest

    είναι πανεύκολο.
    για να μην σου χαλάω το νήμα θα σε βοηθήσω με titorials από το yutube. και ότι άλλο χρειαστείς φυσικά!
     
  3. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Ναι παρακαλώ και ευχαριστώ    
     
  4. Soraya

    Soraya Guest

    χαρα μου  
    μακάρι να υπήρχε η δυνατότητα να σου δείξω από κοντά.
    δυστυχώς θα την παλέψουμε όσο το δυνατόν μπορούμε  
    χιχι
     
  5. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Μαζεύεστε πολλοί εκεί κοντά στη Σαλόνικα που θέλω να δω   Πού ξέρεις  
     
  6. Soraya

    Soraya Guest

    μακάρι!