Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Coprophilia: A Dirty Fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 10 Ιανουαρίου 2006.

  1. Guest05

    Guest05 Guest

    RE: RE: Coprophilia: A Dirty Fetish

    Δεν ανοίγεις κανένα νεο θέμα οπου θα μας ρωτάς ένα ένα Ξεχωριστά για το πώς , τι και γιατί.
    Υ.Γ. Η λάμπα παρακαλώ χρώματος μπλε


    Παρακαλώ rolfo και αγαπημένη μου Astarty να σβήσουμε το chatarisma μι χαλάμε το θέμα .
     
  2. Antras50yo

    Antras50yo New Member

    Μήπως ο όρος Fetish είναι πιο σωστό να αποδίδεται στην σύνδεση με αντικείμενα (π.χ. ψηλά τακούνια, σουτιέν) μέρη του σώματος (π.χ. γλουτοί) και όχι σε σωματικές λειτουργίες;

    Δεν τις κατηγορώ, αλλά μήπως δεν εντάσονται στην κατηγορία των fetish.

    Antras50yo
     
  3. SDs

    SDs New Member

    ο,τι να ναι....

    θα θελα να χωσω τωρα αλλα αντε..
    ειναι νωρις ακομα
    ουτε 5 ποστς δεν εχω..

    καληνυχτα σας

    βαθεια καληνυχτα

    (οχι σ ολους, αλλα σ αυτους που διακωμωδουν)
     
  4. Χμμ δεν είμαι φαν του είδους, δεν το εξασκώ (δεν χέζω για να τα φάει η subbie μου). Δεν ξέρω για τα όσα αναφέρθησαν περι υγειάς ειλικρινά δεν είμαι ειδικός επί του θέματος. Μπορεί να είναι απλά άλλο ένα φετίχ και ανεξάρτητο με BDSM Φαντάζομαι ότι ίσως όποιοι το ζουν να το κάνουν σε πλαίσιο ακραίας τιμωρίας και όχι σαν παιχνίδι (και καλά άσε με έμενα έτσι, μπορεί να ήμουνα ο πιο απάνθρωπος Σαδιστής...δεν μπορω να καταλάβω τι υδονή μπορεί να πάρει η sub μου από το να φάει ΣΚΑΤΑ...Α ναι ξέχασα να αποδείξει για μια ακόμα φορα την υποταγή της απέναντι μου. Τέσπα. Υπάρχουνε και άλλοι τρόποι λιγότερο σκατολογικοί για να το δείξει... και δεν χρειάζεται να βαπτιστεί μέσα στα ΣΚΑΤΑ). Οκ το συγκεκριμένο θέαμα δεν θα με ενθουσίαζε πάντως. Αλλά είπαμε γούστα είναι αυτά.

    Παω για ΧΕΣΙΜΟ (να φυλάξω σε κανέναν πεινασμένο) ?
     
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    RE: RE: Coprophilia: A Dirty Fetish

    Χώσε τα για την καλημέρα.
     
  6. totalslave

    totalslave New Member

    Αφενώς θεωρώ ότι και αυτό όπως και οποιοδήποτε άλλο φετίχ πρέπει σε εμάς , τους ανθρώπους του community αυτού να είναι σεβαστά, μιας και δεν περιέχουν καμιά παράνομη δραστηριότητα ( παιδοφιλία - beastiality κλπ ). Αφετέρου εγώ θα πώ μόνο ένα πράγμα απο την πλευρά του sub, που πιστεύω ότι εξηγεί πολλά. Το να φτάνεις στο σημείο να λατρέυεις, και να βάζεις μέσα σου ακόμα και τα περιττώματα της Αφέντρας σου, είναι μιά απο τις πιό δυνατές εκδηλώσεις απόλυτης λατρείας και αφοσίωσης. Επιπροσθέτως απο μόνη της αυτή η πράξη, ενισχύει την αίσθηση και τα συναισθήματα απολύτης κτήσης, χρησιμοποίησης, εξάρτησης.
    Ιατρικώς, γίνεται αποδεκτό με την λογική του " παν μέτρον άριστον ".
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Ουτε ως ληπτης ουτε ως δωτης ειναι κατι που θα εκανα ποτε αλλα συγχρονως δεν αποτελει κατι για να κρινω αρνητικα τον οποιονδηποτε του αρεσει , ισως και λιγακι να τον θαυμαζα για το θαρρος του .... Παντως για να πω την αμαρτια μου , καποτε ειδα μια ταινια πορνο αυτου του περιεχομενου και ομολογω πως στην αρχη η ασκηση της κυριαρχειας με τοσο εξευτελιστικο τροπο ηταν .. ενδιαφερουσα , ομως οταν τα πραγματα παραπηραν χρωμα μου δημιουργησε μια εντελως αρνητικη διαθεση και την εκλεισα .
    Ο λογος που απαντω στο τοπικ ειναι αυτο που εγραψε η Astarty και μου αρεσε πολυ ....
    "Μήπως τελικά έχουμε ξεχάσει την ηδονή που προκαλεί το άγγιγμα των χειλιών και την ψάχνουμε στους κόλους;" ........ λες τελικα ολα αυτα να ειναι υποκαταστατα ? ..... αλλα κανεις ποτε δεν θα βαλει τοπικ με τιτλο :"Ειναι το BDSM αντιδραση στην ελειψη αληθινου ερωτα?" .......
     
  8. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    RE: RE: Coprophilia: A Dirty Fetish

    Η πιο πάνω φράση μου είναι απόλυτα κατανοητή και με βρίσκει σύμφωνη.
    Δεν έχω ασχοληθεί με το συγκεκριμένο φετιχ, παλιά μόνο στη σκέψη ανακατευόμουνα, τώρα αν ήταν απαίτηση Του, θα το έπαιρνα.
    Σε συζήτηση επί του θέματος Ο Κύριος μου Είπε πως δεν βλέπει τίποτα το διεγερτικό για Τον Ίδιο σε κάτι τέτοιο, αλλά θεωρεί πως η σκλάβα Του θα πρέπει να λατρεύει οτιδήποτε δικό Του και κάπως έτσι το αντιλαμβάνομαι κι εγώ.
     
  9. Φανταζομαι οτι ελαχιστοι η ισως κανεις δε γνωριζει οτι τα κοπρανα περιεχουν σε ενα ποσοστο πανω κατω 10% ζωτικες ουσιες,

    ενα τρικ που κανουν οι κορπολαγνοι ειναι να κανουν εμετο επιτηδες μετα τη πραξη (αν τα καταπιουν) για να μειωσουν κατα πολυ το ποσοστο των βακτηριδιων,τα βακτηριδια συνηθως δεν προκαλουν ιδιαιτερες ασθενειες αλλα ειναι ικανα να προκαλεσουν ενα γερο στομαχοπονο,

    αρκετα επικινδυνο ειναι οταν τα καταπιουν αρκετη εως πολυ ωρα μετα την αφοδευση,διοτι αρχιζουν να δημιουργουν ιους και μαλιστα "τρελους" ιους καμια φορα,

    μη ξεχνατε και το 10% ομως κατι ειναι κι αυτο, χαχα,

    κοπρολαγνεια = η πρωτογενης πρωκτικη σεξουαλικη ορμη στην εσχατη ισως παρεκλιση της,πρωτογενης ορμη που δεν βρισκει οδο προς ικανοποιηση και επειτα απο συνεχεις και χρονιες απωθησεις γινεται εντονοτερη και βρισκει διεξοδο με αυτο το τροπο,συνδεδεμενη με το πρωκτικο σταδιο της παιδικης ασυνειδητης σεξουαλικοτητας,προυποθετει και ενα αρκετα αυστηρο Υπερεγω (λογικο μετα τις συνεχεις αποτυχιες ενος χαλαρου η κουρασμενου Εγω να βρει διεξοδο για την επιθυμια),ατομα με χαμηλη αυτοεκτιμηση η /και ατομα που πασχουν απο σεξουαλικες δυσλειτουργιες.
     
  10. probiotic

    probiotic New Member

    Αγαπητοί μου,
    Ναι τελικά το δοκίμασα και αυτό…
    Μετά από πολύ εσωτερική αναζήτηση ζήτησα από μία επαγγελματία domina (στο εξωτερικό… για να μη παρεξηγούμαι…) να με χρησιμοποιήσει σαν δοχείο περιττωμάτων. Έχει από τότε περάσει ένα μήνας και ακόμα προσπαθώ ψυχολογικά να «χωνέψω» το γεγονός. Χα χα… Εντάξει αυτό ήταν μάλλον φτηνό και αηδιαστικό αστείο…
    Οι λόγοι που με οδήγησαν να το δοκιμάσω και αυτό μάλλον είναι πολύ πολύπλοκοι για τα πλαίσια αυτού του φόρουμ… Δεν με ενδιαφέρει να ψυχαναλυθώ για το θέμα… Με ενδιαφέρει αυτή καθ’ εαυτή η εμπειρία, έστω και υπό την έννοια του «ότι δεν σε σκοτώνει σε κάνει ποιο δυνατό…»
    Το έκανα.. και αυτό έχει σημασία για εμένα…
    Ιστορικά ανέκαθεν μου άρεσαν τα παιγνίδια υποταγής και εξευτελισμού και για το λόγο αυτό επισκέπτομαι συχνά κατά την διάρκεια επαγγελματικών ταξιδιών στο εξωτερικό διάφορες επαγγελματίες του χώρου. Από την φύση μου είμαι μάλλον περισσότερο αυτό που αγγλιστί αποκαλείται humiliation and degradation slut or pig παρά θιασώτης του πόνου. Έτσι έχω συμμετάσχει μέχρι τώρα σε διάφορα παιγνίδια και το στόμα μου έχει χρησιμοποιηθεί από αφέντρες για διάφορα (μάλλον… για τους περισσότερους) αηδιαστικά παιγνίδια… που έχουν να κάνουν με λερωμένα παπούτσια , σόλες και εσώρουχα…
    Τα τελευταία δύο χρόνια η δραστηριότητα που με εξιτάρισε ήταν η ουρολαγνεία. Με μύησε μία αφέντρα στη Βιέννη και μετά κατέληξε να είναι το αγαπημένο μου σπορ. Είχα δε την ευκαιρία να υπηρετήσω σε ένα πάρτυ με αφέντρες πάλι στη Βιέννη (με έχει σημαδέψει αυτή η πόλη…) όπου για 4 ώρες αποτελούσα το μοναδικό ουρητήριο γυναικών. Μετά από αυτή την «κατακλυσμική» εμπειρία (χα χα ας μη κατηγορηθώ πάλι για φτηνό χιούμορ…) το επόμενο για μένα βήμα ήταν αναμενόμενο…
    Έτσι το επιχείρησα, διαλέγοντας μία πολύ όμορφη Γερμανίδα επαγγελματία αφέντρα που διαφήμιζε στο site της και αυτού του τύπου τα παιγνίδια. Το συζητήσαμε πολύ το θέμα και με email και από κοντά, μου έκανε μεγάλη εντύπωση ο επαγγελματισμός της και ο τρόπος με τον οποίο «έσκυψε» πάνω στην προσωπικότητα και τις ανάγκες μου. Αυτό όμως που έπαιξε μεγάλο ρόλο ήταν η εμπειρία της στο να με φέρει σε μία τέτοια ψυχολογική κατάσταση ώστε να ΘΕΛΩ όσο τίποτα περισσότερο εκείνη τη δεδομένη στιγμή ΝΑ ΦΑΩ ΤΑ ΣΚ…Α ΤΗΣ. Το λέω έτσι γιατί είναι απόλυτα ανθρώπινα αηδιαστικό να το περιγράφεις πόσο μάλλον να το κάνεις…
    Δεν θα σας κουράσω με λεπτομέρειες οι οποίες ούτως ή άλλως είναι προσωπικά δεδομένα. Απλά ήθελα να τονίσω ότι ο ανθρώπινος νους και τα παιγνίδια της ψυχής δεν έχουν όρια. Ας το καταλάβουμε όλοι μας αυτό και ας κοιτάξουμε κατάματα και σε βάθος την ψυχή μας και τα αποθέματα της. Ίσως να είναι το σημαντικότερο επί γης έργο που μπορούμε να επιτελέσουμε…
    Χαιρετίζω όλους
    Δημήτρης  
     
  11. Uranoos

    Uranoos Regular Member

     .... σφυριζω αδιαφορα και προχωρώ σε αλλο thread... Super-Hardcore for me
     
  12. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Θα ήθελα να σε συγχαρώ που έκανες αυτό που ένιωσες, όπως και να σ΄ ευχαριστήσω που το μοιράστηκες μαζί μας.

    Θα με ενδιέφεραν τα συναισθήματα και οι σκέψεις σου λίγο πριν, κατά τη διάρκεια και μετά από την πράξη, αν θες να μας πεις βέβαια.