Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    ΑΑ σε παρακαλώ εγώ τα ταπεινά χορταράκια του "θεού" μόνο τα τρώω δεν τα καπνίζω       
     
  2. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line



    άααααααααααααααααααααηντεεεεεε........ ααααααααααααααααααααμμμαααααααααννν....
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Τσάπουρο είπες...μάλλον τα τσούγκρισες ήδη χαχαχα...Μαλακά με τις γλύκες...Γιατί με περιμένει παντόφλα και στο σπίτι θα γίνει της Κορέας και του Θιβέτ χαχαχα...Δεν ξέρω αν ο κόσμος είναι τασάκι...αλλά καμπινές είναι σίγουρα χαχαχα...Χειροποίητο χειροποίητο...φτιαγμένο με την σοφία ηπειρώτη γέροντα χαχαχα
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εγώ τα χορταράκια δεν τα καπνίζω...αλλά στα νιάτα μου έχω φάει κάποιες που τα χορταράκια μόλις τα είχαν καπνίσει..Γι' αυτό μου είχαν φανεί φυτά χαχαχα        
     
  5. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Λοιπόν παληκάρια μου φεύγω και επανέρχομαι δριμύτερη να πιούμε τα τσάπουρα λέωωωω!!! Αντε στο επανειδίν...!
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor



    ΔΩΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Για άλλη μια φορά τον έκανες θεά και τον αρακά χαχαχα
     
  8. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Οι γλύκες είναι φιλικές και το επιβεβαιώνω ΔΗΜΟΣΙΩΣ.  
    Δε χρειάζεται να ανησυχεί κανείς και καμιά.. Άλλωστε ο Κύριός μου είναι ο σταυρός μου το βράδυ πριν πέσω για ύπνο και το νερό στο πρόσωπό μου κάθε πρωί που ξυπνώ..  
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, έλα βρε συ...Πλάκα έκανα...και Χολαργό χαχαχα...Αλλά έσωσες μια ζωή...τη δική της χαχαχα...Άσε τους σταυρούς και τα εικονίσματα...ειδικότερα όταν μιλάς για ανθρώπους...Όλα εσύ για σένα...Γνώμη as usual  

    Υ.Γ. Μετά δεν σ' έχω για νεκρόφιλη, τι να το κάνεις το Σκοταδοπτώμα χαχαχα   
     
  10. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Δεν ξέρω γιατί, αλλά με συγκίνησε πολύ αυτό.

    Δεν μπορώ βέβαια να κρατηθώ και να μην ρωτήσω: το νερό είναι βρύσης ή Evian;   
     
  11. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    ΧΑΟΧΟΑΧΟΑΟΧΟΑΟΧΟΑΟ
    Πάψε μωρέ!! Θα βγάλω το ρημαδολαπαδοπιλαφι που έφαγα!!
    Η γνώμη σου πάντοτε σεβαστή και αξιοπρόσεκτη...   As usual..

    Υ.Γ. Πρόσεχε τι λες.. Ο παππούς μου είναι νεκροθάφτης!!!!!
    ΧΑΧΑΟΧΟΑΟΧΟΑΟΧΟΑΟΧΟΑΟΧΟΟΑΟΧΟΑΟΧΟΑΟΧΑΟΧΟΑΟΧΟΟΑΟΑΟΟΧΑΧΟΑΟΧΟΑΟΧΟΑΟΧΑΟΧ
    black humor detected...
     
  12. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    XEXEXEXEE... Τσαχπίνα πεταλούδα.  
    Βρύσης είναι.. Απεχθάνομαι αυτή τη γαλλική κουλτούρα των λούμπεν μεγαλοαστών..