Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Γλυκιά μου Ντίνα...εγώ αυτά τα γαλλικά τα μιλάω σε καθημερινή βάση  
     
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Εγώ πάλι, το τελευταίο διάστημα τα ξεκίνησα.
    Ταχύρρυθμα έχω κάνει,αλλά οι επιδόσεις μου είναι εξαιρετικές.
     
  3. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Άντε και με πτυχίο
     
  4. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Μαστερ να παρεις!!!!
     
  5. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Ω ναι!!!
    Αυτό σκοπεύω να κάνω...
     
  6. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Ετσι πρεπει!
     
  7. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

  8. tithon

    tithon Contributor

    ορίστε, αγαπητέ!
     
  9. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Popcorn time...    
     
  10. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Κύριε Τιθών (@tithon),

    είχα αφήσει μία κουβέντα στην μέση από πέρυσι, νιώθω και κάποιες ενοχές είναι η αλήθεια όχι γιατί άργησα τόσο πολύ, αυτά συμβαίνουν, αλλά επειδή σας υποσχέθηκα κάποια ημερομηνία όσο αφορά την απάντηση μου την οποία δεν μπόρεσα ωστόσο να τηρήσω.

    Σχετικά με τα δύο βασικά θέματα τα οποία πραγματευόταν εκείνη η συζήτηση μας, όσο αφορά το πρώτο σχετικά με την ομάδα της γκρίνιας και το αντίπαλο αίσθημα, πιστεύω ότι θα μπορούσαμε να συζητήσουμε υπό ιστορική προσέγγιση και μόνο πλέον την διαφωνία μας για τα τότε τεκταινόμενα και έρχομαι σε θέση να αμφισβητήσω την αξία μίας τέτοιας συζήτησης την τρέχουσα στιγμή.

    Όσο όμως αφορά το θέμα της διαφωνίας μας σχετικά με το φακέλωμα, εκεί πιστεύω ότι θα είχαν νόημα κάποιες περαιτέρω διευκρινήσεις και κάποια παραπάνω συζήτηση, εάν φυσικά κάτι τέτοιο θα εξακολουθούσε να έχει ενδιαφέρον και από την πλευρά σας.
     
  11. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Θα ορκιζόμουν πως ήταν χαλβαδες κι όχι κουραμπιέδες.

    Καμία υποχρέωση στον κύριο Μπορεαλις.
    Εγώ θα φάω τον κουραμπιέ του και θα τον ευχαριστηθώ κι εκείνος θα νιώσει εσωτερική γαλήνη και ευδαιμονία για την καλή πράξη που έκανε  
     
  12. lotus

    lotus Silence

    Καλέ όχι τους χαλβάδες τους έχω για αλλού
    Αλλά αν πρόκειται για την εσωτερική γαλήνη του κου Μπορεάλις δεν το συζητώ