Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

end of story - Φιλικά Βασανιστήρια

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος darknight, στις 2 Ιανουαρίου 2009.

  1. darknight

    darknight Regular Member

    για προσωπικους λογους, ελειπα στο εξωτερικο, δεν μπορεσα να συνεχισω και να τελειωσω την πιο καυτη εμπειρια της ζωης μου.

    ο Γιωργος με ειχε αναλαβει προσωπικα ζητησε απο τα παιδια να ειμαι ο προσωπικος του σκλαβος και να του ανηκω πληρως. εκεινο το καλοκαιρι στα τελειωματα του τριτου ετους αποφασισαμε να μεινουμε μαζι.

    νοικιασαμε ενα 2αρακι κοντα στο σπιτι που εμεναν τα παιδια. ημουν πλεον ετοιμος για το επομενο βημα να γινω ο προσωπικος σκλαβος του.

    μου ορισε καθημερινο προγραμμα που περιελαμβανε σωματικες ασκησεις πολλες ωρες γονατιστος για να συνηθιζω και καθημερινο μαστιγωμα. με πηγε για ολοκληρωτικη αποτριχωση. ημουν πλεον η σκυλα του.

    ..αν πραγματικα θελετε το τελος της ιστοριας... πειτε μου
     
  2. DiDi

    DiDi Regular Member

    περιμένουμε..
     
  3. dats

    dats Regular Member

    Περιμένω με αγωνία. Μου έλειψες
     
  4. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    show must go on..
     
  5. darknight

    darknight Regular Member

    ειναι τοσα πολλα που εζησα μαζι του ομως θα σας πω κλεινοντας αυτο το κεφαλαιο. την πιο χαρακτηριστικη. την φορα που ενιωσα την μεγαλυτερη ταπεινωση της ζωησ μου. που φοβηθηκα πονεσα γαμηθηκα.

    ο καιροσ με τον κυριο κυλουσε πυεροχα. τα βασανιστηρια δεν ηταν τοσο σκληρα οσο με τα παιδια αν και με τιμωρουσε καθε μερα. ειχα δεθει μαζι του. εκανα οτι ζητουσε και γι αυτο ηταν ικανοποιημενοσ. πλησιαζαν οι μερες για το καρναβαλι. το τελευταιο σαββατο ηταν σε λιγες μερες. με ειχε αφησει χωρις βουρδουλα για εναν μηνα με προετοιμαζε για εκεινο το σαββατο.

    '' δουλε, φετος στο καρναβαλι θα ζησεις κατι μοναδικο'' μου ειπε

    στεκομουν γυμνος μπροστα του . το κεφαλι μου χαμηλα κοιταζα τα ποδια του. τα χερια μου πισω απο το κεφαλι. μου ειχε βγαλει την ζωνη αγνοτητας και ημουν καυλωμενος οπως με ειχε διαταξει. πηρε τα μπαλακια μου στα χερια του και αρχισε να τα μαλαζει. ειχα αδεια να βογγηξω το εκανα. αισθανομουν πολυ ωραια . ειχα ενα μηνα να καυλωσω. να χυσω ειχα ξεχασει απο ποτε. ημουν ετοιμος να χυσω το ηξερε. δεν ειχα την αδεια του. πηρε ενα ποτηρι. εχυσα μεσα σε αυτο. μετα με εβαλε να τα πιω. πρωτη φορα επινα τα δικα μου. αισ8ανομουν ντροπη. εκεινος γελαγε.

    '' σημερα στο καρναβαλι θα φορας το κολλαρο σου και θα εισαι ημιγυμνος ντυμενος σκλαβος δηλαδη κι εγω ντυμενος αφεντης και το καλυτερο εμεις οι δυο θα ξερουμε οτι το μαστιγιο θα ειναι αληθινο''

    ζαλιστηκα με την εικονα που μου περιεγραφε θα με εβλεπαν ολοι.

    κοκκινησα απο ντροπη. δεν κουνησα καθολου το κορμι μου και το βλεμμα μου. ποτε χωρις την αδεια του.

    μου εβαλε την ζωνη αγνοτητας και ενα δερματινο σλιπ στα ποδια μου σανδαλια δερματινα. στο λαιμο μου μου περασε κολαρο. με εναν κρικο μπροστα στον οποιο κρεμοταν μια ταμπελα κι εγραφε.....
     
  6. darknight

    darknight Regular Member

    ...σκλαβος. στο πισω κρικακι απο το κολλαρο περασε την χοντρη αλυσιδα. στους καρπους μου περασε δερματινα δεσμά ενωμενα μεταξυ τους στα γονατα μου περασε δερματινο υφασμα σαν επιγονατιδα για να μη τα γρατζουνισω πολυ.

    εκεινοσ φορεσε μαυρο δερματινο παντελονι εφαρμοστο απο πανω ενα μαυρο φανελακι αφηνε εξω τα μπρατσα του. τις μποτες του που την προηγουμενη μερα της εγλυφα για ωρες. πηρε ενα tail whip ξεκινησαμε. μπηκαμε στο λεωφορειο ολα τα ματια ηταν στραμμενα πανω μας. μια λεπτομερεια το ball gag σε χρωμα κοκκινο. για να μη καταλαβαινει κανεις οτι τα χτυπηματα ειναι πραγματικα.φθασαμε στη κορινθου ψηλα το λεωφορειο εκει σταματαγε κι επεστρεφε. αρχισαμε τη βολτα στο δρομο. ενιωθα ντροπη κι ελευθερια το μαστιγιο πολλες φορες χτυπαγε πανω μου. ο κοσμος με κοροιδευε, μερικοι παροτρυναν για πιο δυνατα χτυπηματα. συχνα τους ακουγε...


    με εβαλε στα γονατα κατεβηκαμε προς το λιμανι , κοντα στο φαρο, ολη την αποσταση στα γονατα.. πονουσαν πολυ. ηταν σκοτεινα καιημαστε ολομοναχη ημουν γονατιστος στεκοταν πισω μου. πηρε το μαστιγιο αρχισε να με χτυπαει με δυναμη . οι κραυγες μου πνιγμενες στο φιμωτρο. ο ηχος του μαστιγιου πραγματικα υπεροχος. με επιασε απο το μαλλι

    '' αυτα ειναι χαδια θα παμε σπιτι και θα σε ξεσκισω σημερα'' ειπε και με χαστουκισε.

    ακουστηκαν βηματα, γοβες γυναικειες. ενιωσα καποιος να μας παρακολουθει. δεν κουνιομουν δεν γυρισα να δω δεν ειχα την αδεια του κυριου μου. ακουσα μια γυναικεια φωνη

    '' σας παρακολουθω ωρα, τον εχεις καλα εκπαιδευμενο'' ειπε εκεινη
    ο κυριος μου απαντησε '' θελει πολλα ψωμια ακομα και ενα γερο μαστιγωμα΄΄


    τελειωσε τη φραση του και αρχισε να με χτυπαει μπροστα της. η ντροπη μου και ο πονος με εκαναν κι εκλαιγα.
    '' θα μπορουσα να τον μαστιγωσω κι εγω?'' ρωτησε
     
    Last edited: 5 Ιανουαρίου 2009
  7. darknight

    darknight Regular Member

    η απαντηση του ηταν καταφατικη . εκεινη πηρε το μαστιγιο και αρχισε με δυναμη να χτυπαει τη πλατη μου. χτυπουσε δυνατα. δεν με ειχε δειρει ποτε γυναικα παλι. η ζωνη αγνοτητας εκανε τα πραγματα χειροτερα λογω της καυλας μου.

    ''αυτο το μαστιγιο ειναι ελαφρυ, νιωθω οτι απλα το χαιδευω αυτο'' ειπε

    ''ναι δεν ηθελα να τον πονεσω πολυ, σπιτι που θα παμε θα τον σαπισω σημερα, θελεις να μας ακολουθησεις?'' τη ρωτησε. εγω περιμενα στα γονατα σαστισμενος. καλουσε μια αγνωστη να με βασανισει. ενιωθα σκουπιδι.

    ''θελω , αλλα προτιμω να ερθετε εσεις σπιτι μου''

    δεν πιστευα στα αυτια μου. οπως μου αποκαλυψε ο κυριος μου μετα κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου η κυρια ηταν πολυ καλη φιλη του και ολο το σκηνικο ηταν κανονισμενο.

    το σπιτι της ηταν εκει κοντα ομως ολη τη διαδρομη μεχρι το σπιτι της στα σημεια που δεν υπηρχαν σπασμενα απο τις μαυροδαφνες την κυλησα στα γονατα. . φθασαμε σπιτι της . στο δυοροφο της. με οφηγησαν μεσα. ο χωρος ηταν εξειδικευμενος στον σαδομαζοχισμο δεν θα τον περιγραψω ια τον καταλαβεται απο μονη σας και κυριως για να προστατεψω την ανωνυμια της κυριας. εδω θα την ονομασω Ελενα το ονομα της ειναι εντελως διαφορετικο.


    ο κυριος μου με εγδυσε ελευθερωσε και το πεος μου και μου αφησε το ελευθερο να καυλωσω. εκεινος και η κυρια πηγαν στη κρεββατοκαμαρα. εγω εμεινα στο δωματιο τα χερια μου δεμενα απο τις αλυσιδες που κρεμοταν απο το ταβανι η σταση μου ορθια παταγα κατω με δυσκολια ημουν τεντωμενος
     
  8. darknight

    darknight Regular Member

    ακουγα τις κραυγες του παθους τους, η καυλα τους περισσια.. ηταν και αλλεσοι φορες που ημουν κλειδωμενος και εκεινος ηταν με καποια ποτε ομως εκεινη δεν ηξερε την παρουσια μου. εκαναν σεξ για αρκετη ωρα. ζηλευα ηθελα πολυ να συμμετασχω..

    ηρθαν μετα απο ωρα

    ο αφεντης μου ηρθε απο πισω μου μο σηκωσε το ποδι μου το δεξι το τοποθετησε ενα σκαμπο με αρπαξε και αρχισε να με γαμαει στα ορθια
    ποναγε παρα πολυ χωρις λιπαντικο χωρις τιποτα μονο απλο γερο σκληρο γαμησι εκεινη ηρθε απο μπροστα μου με κοιταζε καθως βογγαγα με χαστουκιζε κι εμπηγε τα νυχα της στο κορμι μου. πηρε ενα μαστιγιο μιας λουριδας κι αρχισε να χτυπαει τα στηθη μου και το πεος μου ο αφεντης μου μετα απο πολλη ωρα τελειωσε εχυσε μεσα μου ενιωσα τα υγρα του την καυλα του εκινη με χτυπαγε με μανια φωναζα ο κυριος πηρε κι αυτος ενα ιδιο μαστιγιο χτυπαγε με μανια τη πλατη μνου ουρλιαζα απο τον πονο δεν σταματουσαν με τιποτα εκλαιγα και γελαγαν σταματησε εκεινη ο κυριος οχι συνεχιζε με πολλη δυναμη. ακολουθησε βασανιστηριο στο πεος μου εκεινη εφερε βαριδια τα τοποθετησε με μαεστρια στο πεος μου το ωθουσε προς τα κατω καθε μου κινηση γινοταν οδυνηρη και δυσκολη με το μαστιγιο χτυπουσε το πεος μου ενιωθα τον πονο μεσα μου ο κυριος εβαλε βαριδια στα στηθη μου ποναγα πολυ ολα αυτα με τραβουσαν προς τα κατω με δυσκολια κρατιομουν πηγαν απο πισω μου πηραν και οι δυο καλωδιο μπαλαντεζας κι αρχισαν με δυναμη να με δερνουν. ο πονος αφορητος ματαια προσπαθουσα να μηκουνιεμαι. εκλαιγα απο το βασανιστηριο. μου εβγαλαν τα βαριδια και με ελυσαν
    εκεινη φορεσε το στραπ ον της 22 ποντων μαυρο με εστησε στα 4 κι αρχισε να με γαμαει με δυναμη ενω τσιμπουκωνα τον αφεντη μου ενιωθα την καυλα του εχυσε στο στομα μου καταπια ολο το σπερμα του..τελος