Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Facesitting

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος asssniffer, στις 15 Ιουλίου 2007.

  1. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    madlene υπέροχες φώτος,δεν ειναι υπέροχο να βρίσκεται ο sub σε αυτή τη θέση και η Κυρία να βλέπει τηλεόραση ή να πίνει τον καφέ της;   Πωπω μεσημεριάτικα...
     
  2. komis

    komis New Member

    Απάντηση: Facesitting

    το λατρεύω το facesitting τίποτα καλύτερο απο ένα φρεσκοξυρισμένο κωλαράκι στη μουρη μου για ώρες
     
  3. komis

    komis New Member

    Απάντηση: Facesitting

    τι πιο όμορφο απο ενα λαχταριστό κωλαράκι να το γλύφω ασταμάτητα????
    Τίποτα!!!
     
  4. Haris_D

    Haris_D New Member

    Ο περιορισμός του εκ'των πραγμάτων σημαντικού χώρου που απαιτείται για την αναπνοή, αλλά και η εκτόνωση στο μόνο που μπορέι να συμβεί απο την υπό σε αυτην την περίπτωση, και εννοώ το αναγκαστικό γλείψιμο του Κ, καθιστά το facesitting μια αξιόλογη μέθοδο υποταγής.
     
  5. subpho

    subpho Guest

    Η πιο ααπημένη μου θέση είναι να έχω από πάνω μου τον βομό της Αροδίτης. Σε ιδιαίτερες στιγμές η καλή μου κάθεται στο πρόσωπό μου ύστερα από την συνουσία μας και γεύομαι ένα ευωδιαστό κοκτέιλ χυμών!!!
     
  6. delpi

    delpi New Member

    Απάντηση: Facesitting

    πραγματικά υπέροχο....είναι απλά τέλειο να κάθεται μια τέτοια θεά επάνω σου...
     
  7. Για κάποιο περίεργο λόγο βρίσκω ιδιαίτερα σέξι το facesitting που γίνεται σε γωνίες... =)

     
     
  8. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Facesitting


    Σταδίου & Αιόλου γωνία ας πούμε, Πανεπιστημίου & Εμμ. Μπενάκη, κλπ;




     


     
  9. Προτιμώ κάτι σε πιο "τρίεδρο" =)
     
  10. jeremi

    jeremi New Member

    τελειο ειναι, να νιωθεις το βαρος της αφεντρας σου και το υγρο μουνακι στο προσωπο σου.
     
  11. natural born slave

    natural born slave New Member

    πιστευω πως σιγουρα παιζει ρολο στην κυριαρχια γιατι ειναι σαν να σε αντιμετςπιζει η αφεντρα σαν αψυχο ον, ουτε καν σα ζωο αφου οταν συμωαινει αδιαφορει προφανως για το αν αναπνεεις.. Σιγουρα ειναι τοσο εξευτελιστικο και ταπεινοτικο που ειναι ομορφο.
     
  12. lick

    lick New Member