Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ginekes

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος masterp7p, στις 24 Ιουνίου 2005.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Ginekes

    Να φανώ κακός;
     
  2. Syrah

    Syrah Contributor

    Προσωπικά δεν δίνω πληροροφορίες σχετικές με την ερωτική Μου ζωή γιατί αυτές αφορούν Εμένα και το σύντροφό Μου μόνο. Ακόμη και αν εδώ έψαχνα σκλάβο, η συζήτησή μας διαδικτυακά δεν θα συμπεριλάμβανε τέτοιου είδους πληροφορίες. Πρώτα θα επέλεγα τον άνθρωπο, θα τον συναντούσα κατ ιδίαν και αν προέκυπτε σχέση, τότε θα συζήτούσα τις προτιμήσεις Μου, τις εμπειρίες Μου κλπ.

    Φυσικά η σεμνότητα και η διακριτικότητα για κάθε έναν από εμάς σημαίνουν κάτι διαφορετικό ενδεχομένως, πάντως για Εμένα δεν είναι συνυφασμένες με διατυμπάνυση των ερωτικών προτιμήσεων και συμπεριφορών.
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Ginekes

    Αν πχ εγώ είμαι absolutely fan του doggy training δε θα πάει χαμένο το καφεδάκι;Βέβαια θα αποκτήσω ίσως μία νέα φίλη,η οποία όμως δε θα μου ξαναβάλει τα κολλάρα στο πατάρι.Και είναι οδυνηρό να τα ανεβοκατεβάζεις συνέχεια...
     
  4. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Ginekes


    Μ αρέσεις ..
     
  5. Jiannis

    Jiannis Regular Member

    Απάντηση: Ginekes

    Φιλε μου υπαρχει και μια απλη επιστημονικη εξηγηση σε αυτο. Αν υποθεσουμε πως το κυνηγι συντροφου παει στα παλαιοληθικα μας ενστικτα για την συνεχιση του ειδους οι γυναικες μιας και ειναι αυτες που κυοφορουν ειναι πολυ πιο επιλεκτικες και προσεκτικες απο τους αντρες σε ποιο αρσενικο στο τελος θα δωθουν. Συνηθως χτυπανε μονο μια φορα και αυτη φτανει.