Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

H πρώτη μου εμπειρία ως Μaster

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος nkotb, στις 24 Απριλίου 2014.

Tags:
  1. Prince666

    Prince666 Πρίγκηπας του @Desert apparition

    Όπου τυχαίνει να είμαστε... Ζωργάφου συνἠθως, ξέρω γω;  
     
  2. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Και εσείς πώς νοιώθετε με αυτό ; Δεν νοιώθετε ντροπή που σας βλέπουν ; Καλά αυτού θα του αρέσει υποθέτω. Φωνάξτε με πάντως άμα το ξανακάνετε. Ως τυπικό ψυχρό παρατηρητή εννοώ, χωρίς καμμία προσδοκία. Δεν έχω δει ποτέ μου κάτι τέτοιο δημόσια και θα ήθελα πολύ να το δω. Εκτός αν ενοοείτε σε κλειστό χώρο, bar ή club που δεν χρειάζεται και ιδιαίτερη τόλμη. Μια φίλη μου που ζει Νέα Υόρκη και είναι Vanilla μου έχει πει ότι βλέπει συχνά τέτοια ζευγάρια στους δρόμους, και την πιστεύω, είναι απόλυτα ειλικρινής. Μου έχει πει ότι καθώς περπατάει, ξαφνικά μπορεί να δει κάποιον στα τέσσερα να τον βγάζει βόλτα κάποια.
     
  3. Prince666

    Prince666 Πρίγκηπας του @Desert apparition

    Εγώ; Εμένα κι αν μ' αρέσει! Εκείνος νομίζω λιγάκι ντρέπεται. Αλλά μακάρι να ντρεπόταν πιο πολύ. Να μπορώ να το χρησιμοποιώ ως "σκληρή" τιμωρία. Όχι δε μιλάω καθόλου για εσωτερικούς χώρους.
     
  4. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    Μου αρεσε πολύ αυτή η ιστορια, θα ηθελα πολύ να ημουν στην θεση αυτου του σκλαβου
     
  5. giousoufaki-thess

    giousoufaki-thess A real feet slave dogy

    Τέλια εμπειρία
     
  6. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    ...Μετά από το σουβλιστό αρνί; Αδύνατο
     
  7. Φαντάσου πως θα είναι η ασυνείδητη
     
  8. gaysubmissive

    gaysubmissive New Member

    Συναρπαστικη εμπειρια !!!
     
  9. Gay..19

    Gay..19 New Member

    Και γαμω...πάντα τέτοια  
     
  10. -Volt-

    -Volt- Contributor

    χαχαχαχαχαχαχαχα     έλιωσα
     
  11. SlaveTool

    SlaveTool New Member

    Πολύ καλός Κύριε