Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

male vs female

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος heptarch, στις 31 Μαρτίου 2006.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    ο άντρας είναι η επικράτηση της λογικής στο συναίσθημα
    και η γυναίκα η επικράτηση του συναισθήματος στη λογική

    τώρα στο s/m σκηνικό η γυναίκα έχει το πάνω χέρι καθώς ο άντρας είναι εκτεθιμένος , με το οργάνο του... είναι μεν δυνατός αλλά έχει αδύτα σημείο ...
     
  2. zinnia

    zinnia Contributor

    RE: RE: male vs female


    μπορεις να μου εξηγησεις τι σημαινει "εχει αδύτα σημείο ..."???????
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Ή θα πιουν έναν απολαυστικότατο καφέ θα ανταλλάξουν πληροφορίες(πχ ο Μ θα πει ποιες D/s είναι original και αντίστοιχα η Μ θα μιλήσει για τους D/s) ή θα κάνουν ένα βαρβάτο vanilla με μπόλικο kinky!

    Μπορούν να συνδυαστούν και τα δύο ,αλλά όχι με την πρώτη συνάντηση...

    Τι λέτε;
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ειναι πολυ αοριστος ο προβληματισμος .. Με τον τροπο που το θετεις φανταζομαι οτι θεωρεις πως δεν γνωριζει ο ενας για τον αλλον και απλα γινεται μια γνωριμια που προυποθετει ερωτικη ελξη . Αυτο το "μυικα ισοδυναμοι" τα μπερδευει ομως τα πραγματα ... καταλαβαινω τι θες να πεις .. νομιζω η εκφραση " με τον ιδιο δυναμικο χαρακτηρα" θα ταιριαζε καλυτερα . Φανταζομαι ακομα οτι το σημειο που επικεντρωνεται η απορια σου ειναι αν ο ενας θα δεχοτανε να αλαξει συμπεριφορα για χατηρι του αλλου . Εγω θα ελεγα (μια και ειναι δικο σου σεναριο) να βαθμοθετισεις το ποσο σημαντικο θεωρει ο ενας τον αλλο στην ζωη του και θα εχεις την απαντηση σου ....
    Ωστοσο μας ελκυει καποιος για τα χαρισματα του .. οχι επειδη θα τον φανταστουμε σε ρολους αλλους που βρισκονται μεσα στο μυαλο μας .
     
  5. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    heptarch επειδή το έχω δοκιμάσει αρκετές φορές, άστο καλύτερα.

    Θες να μάθεις τι έγινε? Τρείς τους υπόταξα και χρησιμοποίησα και το strapon μου.
    Με τον έναν παρέμεινε vanilla και με έναν άλλον ήταν καθαρά αποτυχία.
    Δεν είναι δυνατόν δύο Κυρίαρχοι να είναι μαζί.
     
  6. wifes-sub-maid

    wifes-sub-maid Regular Member

     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    zinnia το αδύνατο σημείο είναι το όργανο του άνδρα..... ιστορικά δε πιθανολογήτε αυτή να ήταν η
    Αχίλειος πτέρνα...
     
  8. latexduck

    latexduck Contributor

    υπάρχει ενα παιχνίδι μεταξύ 2 Κυρίαρχων στο οποίο ο ένας διατάζει τον άλλον σε ενα συγκεκριμένο χρόνο... δεν κάνω πλάκα το έχει παίξει κάποια Κυρίαρχη και μου έχει πεί ότι ήταν διασκεδαστικό...
     
  9. lestat80

    lestat80 New Member

    Απάντηση: male vs female

    einai φυσικο επομενο αν εισαι υποταχτικησ ψυχολογιασ να ζητασ μια γυναικα πιο δυνατη μυικα απο σενα