Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

online σταθμός k-radio

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος kinkynik, στις 6 Ιανουαρίου 2015.

  1. kinkynik

    kinkynik Guest

    Και απόψε μαζί στις 19:00
     
    Last edited by a moderator: 14 Ιανουαρίου 2015
  2. kinkynik

    kinkynik Guest

  3. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    yeap.... turn it on...
     
  5. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    sorry που στο χαλαω, εγω παντως κανω ιταλικα.... :ρ
     
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

      καληνυχτα αγορινα μου...! κομματαρες και σημερα ! ευχαριστουμε
     
  7. kinkynik

    kinkynik Guest

    Τέλος εκπομπής.
    Until next time... stay kinky !
     
  8. kinkynik

    kinkynik Guest

    Και σήμερα στις 19.00 μαζί στο K-Radio.

    Απόψε μου ήρθε η ιδέα να φτιάξουμε μια ιστορία παρέα, σε πραγματικό χρόνο, την ώρα δηλ. της εκπομής.
    Θα ανοίξω ένα ξεχωριστό νήμα (κατά την έναρξη) στην οποία θα δώσω τον τίτλο της ιστορίας (και ίσως την αρχή της).

    Στην συνέχεια, το νήμα θα μείνει διαθέσιμο για να ποστάρει όποιος θέλει (και ακούει την εκπομπή), μια λέξη ή μια φράση ως συνέχεια της ιστορίας.
    Και η ιστορία θα εξελιχθεί on-air εκείνη την στιγμή στην συνέχεια απο εμένα σε αφήγηση. (ελπίζω να μου δώσετε εναύσματα για .. kinky twists).

    Ας δοκιμάσουμε να συνδυάσουμε την φαντασία όλων όσων ακούν σε ένα παιγνίδι αυτοσχεδιασμού και μουσικής επένδυσης.
    Ας φτιάξουμε μαζί σε πραγματικό χρόνο, μια ιστορία ερωτισμού, πάθους, κυριαρχίας και υποταγής ή και χιούμορ.

    υ.γ.
    Δεν ξέρω αν θα μου βγεί ο αυτοσχεδιασμός, αλλά είμαστε ανοικτοί στο να δοκιμάζουμε νέα πράγματα.
    Αυτό είναι άλλωστε και μέρος της φιλοσοφίας του forum θέλω να πιστεύω.

    Κι αν δεν μας βγεί, θα ακούσουμε μουσική. Όπως πάντα.
     
  9. kinkynik

    kinkynik Guest

  10. kinkynik

    kinkynik Guest

    τέλος εκπομπής και γι'απόψε.
     
  11. kinkynik

    kinkynik Guest

    Σήμερα στις 20:00 σε μια horny εκπομπή.

    link you later...
     
  12. kinkynik

    kinkynik Guest