Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Role play -

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος petran78, στις 14 Δεκεμβρίου 2007.

  1. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Δυο φορες πριν μερικα χρονια. Με μια σαδιστρια λατρη του κοσπλευ. Εγω τζοκερ εκεινη κατ γουμαν. Χωρις σεξουαλικη διεισδυση εκατερωθεν. Πονος, βασανιστηρια, φυλακιση, τρελο φεης σιττινγκ. Καυλα..
     
  2. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Vampire the Masquerade: Bloodlines...επικές εποχές...
     
  3. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Arkham Asylum. Μία πολύ καλή ιδέα για αυτές τις Απόκριες ως session...

     
     
  4. Jessica from True Blood..... FTW
     
  5. Elune

    Elune Priceless

    Το καλύτερο σεξ το είχα κάνει με γραμματέα. Μερικές φορές είσαι τυχερός, αν μένεις μέχρι αργά στο γραφείο! Την απόλαυσα ως αφέντικο έστω και για μερικά λεπτά της ώρας.
     
  6. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    εγω 5 χρονια !
    οσο κρατησαν οι σπουδες μου εις την αλλοδαπην  
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor



    Saw trap:

    Renee has 60 seconds to find the key before garden shears snap shut into her throat, sounds easy enough until you discover where jigsaw has hidden the key.
     
    Last edited by a moderator: 27 Φεβρουαρίου 2015
  8. yagos69

    yagos69 Live with a dream, not a substance

    Οποιοδήποτε θέμα (σχεδόν) με οποιονδήποτε τρόπο (και πάλι σχεδόν). Με στολές, σκηνικά, προετοιμασία ή και καθαρή φαντασία και αυτοσχεδιασμό. Το έχω κάνει και με μια βανίλιες σχέσεις μου, αλλά και με μια BDSM σχέση. Μπορώ να πω ότι μου άρεσαν όλες οι φορές αλλά η τελευταία ήταν Η (με "Η" κεφαλαίο) καλύτερη!
    Με γέλια (γιατί μερικές φορές είναι όπως και να το κάνουμε αστείο - και το σεξ έχει χιούμορ έτσι κι αλλιώς) και χαζά χαμόγελα, αλλά και στο πιο "σοβαρό". Και φυσικά είναι πολύ πιο όμορφο όταν μπορώ να συνδέσω και την υποταγή κάπως μέσα σε όλο αυτό (κι αν έχει και λίγο σχοινί για αλατοπίπερο ακόμα καλύτερα   ).
    Από τα αγαπημένα μου είδη ερωτικών παιχνιδιών.

    Τώρα από ιστορίες... αρκετές θα έλεγα... Αγαπημένη φυσικά το school girl που ήταν άτακτο και έπρεπε να τιμωρηθεί κάπως (το τσογλανάκι  ). Επιβάλλεται ο χάρακας και ο πίνακας (με μαρκαδόρο και για τους old school τύπους με κιμωλία   ).
     
  9. conner

    conner Contributor

    ασθενής και νοσοκόμα... ???????
     
  10. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Μου αρέσουν πολύ τα παιχνίδια ρόλων, και ακόμα η περαιτέρω ανάπτυξη τους. Πχ να κάτσεις να φτιάξεις σενάριο κανονικά από πριν, να υπάρχει μια Α' υπόθεση,
    και να έχει ένα θεατρικό στοιχείο μέσα. Ακόμα περισσότερο έχει περάσει απ' το μυαλό μου η... υπόθεση να έχει και επεισόδια! Όπου επιστρέφουμε να παίξουμε
    στους ίδιους ρόλους για να εξελίσσεται η υπόθεση.
     
  11. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    εσύ χαραμίζεσαι στο ελλάντα! για χολιγούντ μεριά πρέπει να την κάνεις τη δουλειά!!  
     
  12. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    χαχα θενξ για το κοπλιμέντο!  
    όχι εντάξει, οι ιστοριούλες μου δεν είναι κατάλληλες για χόλιγουντ!
    για ερωτική λογοτεχνία ίσως... αλλά δεν έχω κάτσει κάτω να αρχίσω να γράφω βιβλία.
    απλά είμαι και λίγο escapist και μου αρέσουν έτσι διάφορα πράγματα που σπαν τη μονοτονία της καθημερινότητας.