Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

sex shops

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος felix, στις 8 Οκτωβρίου 2005.

  1. G_E

    G_E Contributor

    Πολυ καλές πληροφορίες. Ευχαριστω.

    Note: Αλλος ο KyriosG και άλλος ο MGeorgios  
     
  2. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Να συμπληρώσω και τα καταστήματα με είδη αλιείας είναι φανταστική πηγή αν πιάνουν λίγο τα χέρια σου γιατί τη φαντασία τη θεωρώ αναπόσπαστο κομμάτι για τους Λ/λάτρεις του mind game  
     
  3. Photographer

    Photographer Regular Member

    Αυτό το θέμα μου θύμισε κάτι που είχα ζήσει κάποτε:

    Κάποτε λοιπόν σε ένα μεγάλο supermarket προσπάθησα να αναγκάσω μια νεαρή μου φίλη να αγοράσει προφυλακτικά, προκειμένου να ξεπεράσει την ντροπή που αισθανόταν.
    Είχε πρόσφατα ξεκινήσει σχέση με κάποιο αγόρι και την συμβούλευα σχετικά με το ασφαλές sex.
    Στην παρέα λοιπόν είμασταν αυτή και 2 αγόρια, δηλαδή εγώ και ένας άλλος φίλος, και συνηθίζαμε όταν την κοπανούσαμε απο κάποια σχολή να περνάμε απο το τεράστιο αυτό supermarket για να χαζεύουμε και να αγοράζουμε σάντουιτς.
    Σημειωτέο επίσης ότι η φίλη μας μικρόδειχνε κιόλας με αποτέλεσμα εμφανισιακά να μοιάζει ανήλικο κορίτσι!
    Ε λοιπόν το μεγάλο γέλιο έπεσε όταν είδαμε τα μούτρα μιας "ελληνίδας νοικοκυρούλας" τη στιγμή που η "μικρή" έλεγε σε μας τους δύο "Εντάξει πήρα τα προφυλακτικά, πάμε τώρα να πάρουμε και σάντουιτς"!!!  
    Ποιος ξέρει τι είχε βάλει με το μυαλό της !!!
     
    Last edited: 19 Μαϊου 2006
  4. wanatol67

    wanatol67 New Member

    Πέραν πάσης αμφιβολίας τα on-line sex shops είναι τα καλλίτερα, διότι σου δίνουν την δυνατότητα προσεκτικής μελέτης των προϊόντων, πράγμα που είναι δύσκολο (και λόγω δισταγμών φυσικά) να κάνει κάποιος σε κατάστημα. Επισκεφθείτε το αμερικανικό www.stockroom.com και θα συμφωνήσετε μαζί μου.
     
  5. gregsenna

    gregsenna New Member

    RE: RE: sex shops κι αμηχανια

    είναι ζήτημα να έχω πάει 2-3 φορές και αναγνωρίζω ότι δεν νοιώθω άνετα ακόμα κι εγώ που είμαι άντρας σε ένα τέτοιο χώρο έστω κι αν ξέρω ότι για τους ίδιους λόγους είμαστε εκεί.Φαντάσου όμως όταν τη τελευταία φορά που επισκέφτηκα σεξ σοπ την έκπληξη και την αμηχανία που δοκίμασα όταν μπαίνωντας διαπίστωσα ότι βρισκώμουν σε ένα μαγαζί με μόνους πελάτες 5-6 γυναίκες , τον πωλητή και μία πωλήτρια.μάλλον πρόκειται τελικά για την ιδέα που έχουμε στο μυαλό μας ότι στους συγκεκριμένους χώρους όταν βρισκόμαστε κάνουμε κάτι απρεπές και θα πρέπει να ντρεπόμαστε
     
  6. medicalfetish

    medicalfetish New Member

    Ειμαι πολυ καφρος που ειχα γινει τοσο καλος πελατης σε ενα sex shop, που ο πωλητης με ειχε μαθει και μου εκανε εκπτωση χωρις καν να τη ζητησω? 
     
  7. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: sex shops

    Θυμηθηκα την ιστορια μιας φιλης.Δουλευε ο αδερφος της σε ενα sex shop,πηγε να τον αλλαξει για λιγο,η κοπελιτσα ειχε αγνοια φυσικα ητν κ μαθητρια ακομα...το αναπαντεχο;Μπηκε μεσα να επιστρεψει κατι ταινιες κ να ψωνισει ο θρησκευτικος της!!!Δεν μπορω να ξερω ποιοος ντραπηκε περισσοτερο 
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: sex shops



    αν εμπαινε ο μαθηματικος της ή ο φυσικος της , ειμαι σιγουρος οτι οχι απλα δεν θα ντρεποταν , αλλα θα γελουσε και πονηρα!!!   
     
  9. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: sex shops

    Mπορει,φαντασου να εμπαινε ο γυμναστης της κ να ηταν κ κανα τεκνο!!!Κολαση η μαθητρια 
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: sex shops


    .... και φυλακη ο γυμναστης!!!
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεν μου αρεσουν τα sex shops!
    Ειμαι μια ταπεινη, τιμια και συνεσταλμενη κορη! (οχι του ματιου, απο τις αλλες με 2 ποδια)
    Αρεσκομαι μονον εις το να διαβαζω βιβλια θρησκευτικου περιεχομενου, που αναφερονται στην ασκητικη ζωη καποιων ερημιτων ψωλαραδων.
    Νηστευω εις τας εορτας και τρωγω μονον φακες, ελιες, και πουτσες!
     
  12. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: Re: sex shops

    Μirella trans domme Ευαγγελιον!!!