Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

strap-on

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος steliossv, στις 23 Ιουλίου 2016.

  1. Καλησπερα. Ειναι και αλλοι που εχουν φαντασιωση να τους παρει γυναικα με strapon ή μονο εγω;
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Έλα τώρα, συγκεκαλυμμένη αγγελία;
     
  3. Ampelofilosofos

    Ampelofilosofos Regular Member

    Συγγνώμη αλλά δεν βρήκες κανένα σχετικό θέμα και άνοιξες καινούριο;
     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

      μόνος, σαν την καλαμιά στον κάμπο  
     
  5. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Άντε μιας και ανοίχτηκε το νήμα ας δώσουμε έναν ορισμό για το strap-on. Δηλαδή στα Ελληνικά πως θα το επονομάζαμε? Ο λούρο-πούτσος? Το λούρο-πέος? Το λουρί της χαράς? Λουροποιητικό? Το λουρί της Μάνας? Πανώλουρο? Απ' ότι θυμάμαι στα χωριά το μπροστινό μέρος ενός σαμαριού για γαϊδούρια η μουλάρια το λέγαν Μπροστελίνα. Μήπως Μπροστάρι η Μπροσταριά? Η απλά διεισδυτικό ματζαφλάρι η διεισδυτικό σκέτο? Τι? Πως? Χαροποιητής σκελιών παίζει? Τσουτσύν-γιρλαντί ? Όλες οι απόψεις δεκτές.
     
    Last edited: 24 Ιουλίου 2016
  6. espimain

    espimain Contributor

    Σε κάποια μέρη των Επτανήσων, λένε την ποδιά "προστομούνι¨ή ¨"μπροστομούνι"  
     
  7. Εγώ που έχω φαντασίωση να με πάρει άντρας με αυτό Το δετομπροστάρι ?να απαντήσω? !
     
  8. espimain

    espimain Contributor

    Γιατί όχι, να μας περιγράψεις και το πώς φαντάζεσαι, ότι θα διαχειριστεί το άλλο το άδετο μπροστάρι, ταυτόχρονα με το δετό.    
     
  9. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Πάντως δεν είσαι η μόνη που έχει την συγκεκριμένη φαντασίωση. Κι εγώ φαντάζομαι να χρησιμοποιήσω ένα δετομπροστάρι η δετολεβιέ η δετο-πεό-προέκταση 45 εκοτοστά μακρύ με 30 εκοτοστά μήκος περιφερείας η και πιο χοντρό ώστε να πιάσει τον πάτο της μήτρας, και να ακούσω εκείνο το γλυκό αναστεναγμό η γλυκιά κατακραυγή πόνου φωνάζοντας δυνατά " αααααααα με ξέσκισες...!" η "μου ξήλωσες την μήτρα" η "με ξεμούνιασες αγόρι μου με το δετομαέστρο σου" κλπ κλπ. Φαντασιώσεις πολλές, από πολλούς λοιπόν.! Οπότε καλά έκανε ο φίλος και άνοιξε ένα τέτοιο νήμα.
     
  10. Διπλή διείσδυση... αχ πόσα έχεις να μάθεις ακόμα μικρό μου παιδί...
     
  11. espimain

    espimain Contributor

    Γλυκιά @sokolata για να γίνει αυτό που λες, το ένα από τα δύο πρέπει να είναι πολύ μακρύ και εύκαμπτο.
    Για τις προτιμήσεις στα εύκαμπτα ή μη, πραγματικά δεν έχω άποψη, δεν ξέρω.
    Πες να μάθουμε διψάμε για μάθηση.      
     
  12. Το στραπ θα είναι πολύυυυ μακρύυυ, και πολύυυυ εύκαμπτοοο ! Τι δεν καταλαβαίνεις παιδάκι μου?!