Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

To Profile mou, pou elpizw na fanei xrisimo !

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος BDSM_lover, στις 15 Απριλίου 2005.

  1. BDSM_lover

    BDSM_lover Regular Member

    Ονομάζομαι BDSM_lover και είμαι 36 ετών, από Αθήνα. Στο BDSM έχω τον ρόλο του σκλάβου, ενώ είμαι μαζοχιστής και φετιχιστής με τα γυναικεία πόδια. Μου αρέσει να υποτάσσομαι ολοκληρωτικά στην απόλυτη κυριαρχία μιας γυναίκας Αφέντρας, η οποία θα με εξουσιάζει, θα με διατάζει να εκτελώ οποιαδήποτε επιθυμία της και θα με έχει προσωπικό της σκλάβο, ερωτικό αντικείμενο και σκεύος ηδονής ! Υπηρετώ την Αφέντρα μου πιστά και αφοσιωμένα και υπακούω σε κάθε διαταγή και επιθυμία της. Για οποιοδήποτε παράπτωμα μου, όσο μικρό και ασήμαντο να είναι, θα μπορεί η Αφέντρα μου να με τιμωρεί σκληρά και αυστηρά, να με βασανίζει και να με ταπεινώνει στα υπέροχα πόδια της μπροστά ! Ο σκοπός μου ο μοναδικός είναι να ικανοποιώ και να έχω ευτυχισμένη την Αφέντρα μου !!!

    Ασχολούμαι ενεργά με τον μαγικό κόσμο του BDSM από τις αρχές του 1996 (σχεδόν 10 χρόνια δηλαδή), όπου γνώρισα αρκετές Αφέντρες και έγινα ο προσωπικός τους σκλάβος. Μιλάω για ερασιτέχνες γυναίκες Αφέντρες και όχι για επαγγελματίες, όπου μαζί τους είχα κάνει και σχέσεις κανονικές (μικρής ή μεγαλύτερης διάρκειας) και μέσα από την σχέση μας παίζαμε και BDSM games !!! Πολλοί με ρωτούν πως κατάφερα και βρήκα τόσες Αφέντρες όλα αυτά τα χρόνια, την στιγμή που είναι γνωστό ότι ειδικά στην Ελλάδα το να βρεις μια γυναίκα Αφέντρα είναι εξαιρετικά δύσκολο (είμαστε στο BDSM σε σχέση με το εξωτερικό πολλά χρόνια δυστυχώς πίσω) ! Μπορώ να ομολογήσω ότι στάθηκα πολύ τυχερός και βρήκα τις Αφέντρες μου αρχικά από αγγελίες σε εφημερίδες, μετά από άλλες Κυρίες που γνώριζα και ήταν φίλες με τις προηγούμενες Αφέντρες μου και τελευταία μέσω του Ιντερνετ ! Κοντά στο τέλος της αναζήτησης μου όμως, έπιασα το Τζόκερ (με διπλό Τζακποτ), μιας και είμαι παντρεμένος εδώ και 2 χρόνια περίπου, με την αγαπημένη και λατρεμένη μου Αφέντρα, την οποία την γνώρισα μέσα στο Internet ! Για αυτόν τον λόγο επιμένω να λέω, πως κανείς δεν πρέπει να χάνει το θάρρος και το κουράγιο του στο ψάξιμο της ιδανικής Αφέντρας του, αλλά να συνεχίζει την προσπάθεια !

    Σαν σκλάβος που είμαι, μου αρέσουν στο BDSM πολλές τιμωρίες και ταπεινώσεις ! Τα πιο πολλά τα έχω δοκιμάσει στην πράξη και ομολογώ ότι ήταν υπέροχη αίσθηση, πραγματικά κολλάει το μυαλό με όλα αυτά, εθίζεται και θέλει όλο και πιο πολλά παιχνιδάκια ! Καταρχήν είμαι πάντοτε μπροστά στην Αφέντρα μου ολόγυμνος, φορώντας στον λαιμό το δερμάτινο κολάρο μου. Μου αρέσει τρομερά να με δένει η Αφέντρα χειροπόδαρα (με χειροπέδες μεταλλικές ή δερμάτινες, σχοινιά, αλυσίδες, ζώνες) σε διάφορες στάσεις και με ποικίλους τρόπους και να με αφήνει έτσι δεμένο για αρκετή ώρα. Αγαπημένο μου δέσιμο είναι το HogTied στυλ (το έχω και στις φωτογραφίες μου). Στη συνέχεια έτσι όπως θα με έχει δεμένο η Αφέντρα μου, μου αρέσει να με μαστιγώνει δυνατά και αλύπητα πάνω σε όλο το γυμνό μου κορμί, όπως την πλάτη, κώλο, στήθος, κοιλιά, πούτσο & αρχίδια, μπούτια και φυσικά πατούσες (φάλαγγα), κάνοντας χρήση διάφορα μαστίγια (βούρδουλες με πολλές ουρές, βίτσες, paddles, ξυλόβεργες, κτλ). Τιμωρίες άλλες που με ξετρελαίνουν είναι, να μου στάζει κεριά αναμμένα η Αφέντρα μου, πάνω σε όλο το γυμνό κορμί μου, να μου βάζει μεταλλικά κλιπς και μανταλάκια πάνω στις ρώγες μου στο στήθος, καθώς και σε πολλά άλλα σημεία του σώματος μου, να μου κάνει CBT (Cock Ball Tortures), να μου κρεμάει βαρίδια στα αρχίδια μου από κάτω, να μου γαμάει το κολαράκι με strap-on και δονητές/βύσματα, να με γαργαλάει στο σώμα μου πάνω με διάφορα φτερά (Tickling) ενώ με έχει δεμένο, να μου φορά ζώνη αγνότητας και cock-rings στον πούτσο για να μην μπορώ να μαλακιστώ, να με φιμώνει το στόμα με διάφορα φίμωτρα για να βγάζω τον σκασμό, να μου δένει τα μάτια για να μην βλέπω και να νιώθω τον απόλυτο τρόμο και διάφορα άλλα βασανιστήρια !!! Από ταπεινώσεις μου αρέσει να γλύφω με τις ώρες τα πόδια της Αφέντρας μου, να την προσκυνώ στο πάτωμα κάτω σαν σκουλήκι μπροστά στα πόδια της (είτε γυμνά, είτε να φοράει τα ψηλοτάκουνα πέδιλα της), να μου κάνει Trampling με τα υπέροχα πόδια της, να με κάνει σκυλάκι και να περπατώ στα 4, να με ιππεύει κάνοντας με αλογάκι, να με βρίζει χυδαία, να με κοροϊδεύει και χλευάζει, να με χαστουκίζει και να μου τραβά τα μαλλιά, να τρώω και να πίνω νερό στο πάτωμα από δοχείο σκύλου, να με διατάζει να μαλακίζομαι μπροστά της και διάφορες άλλες ταπεινώσεις, κάνοντας με να νιώσω ότι είμαι ένα σκουπίδι, ένα μηδενικό, ένας άχρηστος και ανίκανος σκλάβος, μια αρσενική δούλα που αξίζει πολλές τιμωρίες !!! Σαν υπάκουος και πιστός σκλάβος θα περιποιούμαι πάντοτε την Αφέντρα μου, θα της κάνω μπάνιο, μασάζ, θα της βάφω τα νυχάκια, θα γίνομαι το υποπόδιο της να ξεκουράζεται, ενώ φυσικά θα με έχει σαν το απόλυτο ερωτικό σκεύος ηδονής για να την ικανοποιώ όποτε Εκείνη το επιθυμεί ! Τέλος να τονίσω, ότι σαν φετιχιστής, είμαι μεγάλος ποδολάγνος και μου αρέσουν τρομερά τα γυμνά γυναικεία πόδια και ειδικότερα να φοράνε ψηλοτάκουνα προκλητικά πέδιλα, όπου η Αφέντρα θα έχει περιποιημένα τα υπέροχα πόδια της και βαμμένα τα νυχάκια των ποδιών της !!!

    Διαθέτω το δικό μου προσωπικό Dungeon (μπουντρούμι) στο σπίτι μου, όπου έχω διαμορφώσει ένα δωμάτιο ειδικά για τον σκοπό αυτό ! Είναι πλήρως εξοπλισμένο (με κρίκους στους τοίχους και ταβάνι, ένα κρεβάτι διπλό ξύλινο με κολονάκια στα κεφαλάρια και κρίκους για σπέσιαλ δεσίματα, μεγάλο καθρέφτη στον τοίχο, αλυσίδες να κρέμονται και κεριά για διακόσμηση, ειδική καρέκλα για δέσιμο, κτλ), ενώ διαθέτω και μια πάρα πολύ μεγάλη συλλογή από BDSM εργαλεία, όπως πολλά ζευγάρια μεταλλικές και δερμάτινες χειροπέδες, χειροπεδίτσες για δάκτυλα, πολλά σχοινιά, αλυσίδες, δερμάτινες ζώνες, πολλά και διαφορετικά μαστίγια, βίτσες, paddles, δερμάτινα κολλάρα, φίμωτρα διάφορα είδη, μάσκες να κλείνουν τα μάτια, κουκούλα δερμάτινη που καλύπτει όλο το πρόσωπο, διάφορα μεταλλικά κλιπς για ρώγες, πολλά κοινά μανταλάκια, εργαλεία για CBT (Cock Ball Tortures), Cock-Rings, ζώνη αγνότητας για σκλάβους, πολλά κεριά, διάφορα strap-on - δονητές - βύσματα για τον κώλο, neuro-wheel και διάφορα άλλα tools !!!

    Αυτόν τον καιρό όπως σας έχω ήδη πει και παραπάνω, ανήκω ως πιστός και απόλυτα υπάκουος σκλάβος σε μια εκπληκτική Αφέντρα, την BabyMistress (αλλιώς και Kapritsio), με την οποία είμαι παντρεμένος 2 χρόνια σχεδόν ! Την υπηρετώ αφοσιωμένα και έχω υποταχτεί πλήρως στην κυριαρχία της, ενώ Εκείνη έχει αναλάβει την σκληρή εκπαίδευση μου, μέσα από αυστηρές σωματικές τιμωρίες και ταπεινώσεις, για να με κάνει ακόμα καλύτερο σκλάβο της !!! Είναι φανταστική Αφέντρα και τολμώ να πω η καλύτερη που είχα ποτέ ! Λεπτομέρειες δεν μπορώ να σας πω περισσότερες, γιατί μου το έχει απαγορέψει ρητά η Κυρία μου και πρέπει να υπακούσω ταπεινά στη διαταγή της !!! Το μόνο που μπορώ να κάνω (με την άδεια της πάντα), είναι να σας συστήσω να δείτε το gallery μου, με αποκαλυπτικές φωτογραφίες από τα διάφορα sessions μας !

    Μετά τιμής,
    BDSM_lover
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Thanx gia tis fotos. Polly wrees. Tis apolausa kai se slide show  
     
  3. proudslave

    proudslave Guest

    Filtate BDSM_LOVER eisai fainomeno, giati emeis filame katourimenes podies gia na vroume mia afentra. Ma pou na pao epitelous ? Ston ypourgo politismou ?Thelei rousfeti ki afto ? Ki esy eixes toses polles ? Den tha mou gnoriseis ki emena kapoia apo tis polles proin sou ? Arxizoun kai me pianoun ta diaolia mou toso kairo. Afou skeftomai na allaxo kai apo sklavos na gino afentis. Kai min me vlepeis pou kano plaka tora, na ixeres poso mou kostizei i monaxia. Toso kala ekpaidevmenos, ypakouos, me fantasia, finetsa, ergatikotita, kai akoma na perastoun xeiropedes stous karpous mou. Ti ftaiei ? Mipos na kano xorkia ? Magia ? Prosefxes ? VOITHEIAAAAA !!!! Mia afentra !!!!
     
  4. BDSM_lover

    BDSM_lover Regular Member

    Agapite proudslave, katalavainw apolita tis anisixies sou kai tin agonia anazitisis pou exeis! Giati akrivos apo auta ta stadia perasa kai egw. Kai se pliroforw eixa megales periodous me apoliti ksirasia!!! As einai kala to video kai to internet pou evlepa kati kai ksexnousa ton pono moy! H alitheia einai, oti isos me voithise pou ksekinisa noris (xronika lew) kai etsi apoktisa kapoio onoma kai eixa kapoies empeiries. Den lew pos oles oi empeiries mou itan kales! Aloimono, efaga kai polles pikres, alla den ta paratousa kai sinexiza! Thelei kai ypomoni kai epimoni to olo thema kai fysika kai poly tyxi (me to kilo kiolas, na sou katsei diladi). Pantos to eixa palepsei poly kai riskara sixna ... kai opos lene, otan kati to thes poly, to sympan olo sinomotei gia na ginei !!! To paradexomai, oti stathika kolofardos sto thema pou gnorisa tin ginaika moy kai Afentra moy! Kai gia na kleisw, plironoume akriva to gegonos oti zoume stin Ellada! Eimaste pragmatika poly pisw sto BDSM (exw milisei gia tetoia themata me pollous ksenous kai exw mathei ti paizetai eksw)! Pantos file moy, sinexise ... min apelpizesai! Prepei na ginei kati mesw Internet, na organothei i opoia BDSM elliniki koinotita, gia na yparxei kapoio fos sto tounel !!!

    Se xairetw ...
    BDSM_lover
     
  5. Γλυκέ μου bdsm_lover εγώ έχω να πω μονάχα ένα, αναφορικά με αυτό που διάβασα:

    WOW!!! 
     
  6. kinky_slave

    kinky_slave New Member

    Με αφορμή το posting του φίλου BDSM_lover να συμπληρώσω και εγώ κάτι αναφορικά με τις δικές μου εμπειρίες.
    Ασχολούμαι με τον χώρο του BDSM αρκετό καιρό και άρχισα και εγώ να έχω κάποιες εμπειρίες με επαγγελματίες αφεντρες. Αργότερα σταθηκα τυχερός και γνώρισα κοπέλα - αφέντρα με την οποία δημιουργήσαμε σχέση. Δυστυχώς κράτησε για μερικούς μήνες (δεν έφτασα σαν τον φίλο BDSM_lover) αλλά ήταν καταπληκτικά. (Ταιριάξαμε αρκετά στα φετίχ μας (ποδολαγνεία, strap on, δεσίματα, μαστιγώματα, ταπεινώσεις). Οι γνωριμίες έχουν γινει σχεδον από το internet. Αυτό που θέλω να πω σε διάφορους σκλαβους είναι να μην απογοητεύονται όταν δεν βρίσκουν κατι αμέσως. Με επιμονή και ψάξιμο όλα τα βρίσκει κανείς. Επίσης σημαντικό είναι να ξέρουν τι θέλουν και να έχουν θέσει κάποια όρια στον εαυτό τους. Κανείς δεν τα κάνει όλα. Η φράση "τα κάνω όλα" είναι λιγάκι αστεία και δεν εμπνέει καμμία εμπιστοσυνη. Ειλικρίνεια και χιούμορ ειναι απαραίτητα μερικές φορές.
    Είμαι ανοιχτός σε κάθε συζήτηση και κουβέντα.
    Φιλικά
     
  7. PD

    PD Regular Member

    Η αληθεια ειναι οτι ειναι δυσκολο να βρεις ατομα που να ασχολουνται με BDSM πραγματικα αλλα η μεχρι τωρα "ζωη" μας εχει διδαξει οχι ολες σχεδον οι females εχουν "μεσα τους" ενα "subικο μικροβιο" και γι αυτο οι περισσοτερες λιγο ως πολυ εκπαιδευονται. Το δυσκολο ειναι να βρεις Real Female Mistress και γι αυτο το Ιντερνετ, οι αγγελιες ειναι ή οι γνωριμιες μεσω τριτων ειναι ο ποιο ευκολος δρομος.