Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

«ΣΦΗΝΟΛΑΓΝΕΙΑ»

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος dom2012, στις 20 Ιουλίου 2012.

  1. dom2012

    dom2012 Regular Member

    Πιστεύω μπορώ να προτείνω να συμπληρώσουμε το λεξικό της κινότητας με ένα όρο. Είναι «ΣΦΗΝΟΛΑΓΝΕΙΑ» (με διευκρίνιση και διόρθωση ας ασχοληθούν οι γνώστες γλωσσολογίας) – διαίρεση και πρακτική «ανοίγματος» με παραμονή σφήνας (για μεγάλο χρονικό διάστημα ή ακόμα και σε μόνιμη βάση) στο αιδοίο, πρωκτό και ακόμα και σε ουρήθρα.
    Φαντάζομαι πιθανό για άνδρα (πρωκτό και ουρήθρα) αλά είναι υπαρκτό για γυναίκα.
     
  2. dom2012

    dom2012 Regular Member

    Απάντηση: «ΣΦΗΝΟΛΑΓΝΕΙΑ»

    «Διαίρεση» να διαβάζεται «ΔΙΕΓΕΡΣΗ». Συγνώμη για το λάθος.
     
  3. costascorfu

    costascorfu New Member

    Re: Απάντηση: «ΣΦΗΝΟΛΑΓΝΕΙΑ»

    ΕΓΩ ΤΗΝ ΣΦΗΝΩΝΩ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΣΦΗΝΑ ΑΦΟΥ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΓΛΥΦΟΚΩΛΙ ΠΡΩΤΑ , ΓΛΥΦΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΦΗΝΑ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΝΕΤΑ , ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ ΣΦΗΝΑΣ ΚΑΙ Η ΚΩΛΑΡΑ ΤΗΣ ΑΝΟΙΓΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΗ ΣΟΥΦΡΑ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΤΗΣ ΣΦΗΝΑΣ , ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΙ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΟΣΟ ΤΗ ΦΟΡΑΕΙ ,

    ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΣΦΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΥΛΩΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΖΩ ΕΞΩ , ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ ΨΩΝΙΑ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
     
  4. dom2012

    dom2012 Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: «ΣΦΗΝΟΛΑΓΝΕΙΑ»

      Μη την παίρνεις μικρότερή! Μεγαλύτερη   πάρε!  
     
  5. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: «ΣΦΗΝΟΛΑΓΝΕΙΑ»

    Καμιά φορά η μικρότερη γίνεται πιο αισθητή καθώς η φέρουσα προσπαθεί να την κρατήσει στη θέση της  

    Εμένα μου αρέσουν πολύ οι σφήνες, με έναν συγκεκριμένο τρόπο, όμως ποτέ χωρίς εντολή η κανόνα. Άρα δεν μπορώ να με πω σφηνολάγνα, γιατί τότε θα τις έβαζα και μόνη μου.
     
  6. dom2012

    dom2012 Regular Member

    Απάντηση: «ΣΦΗΝΟΛΑΓΝΕΙΑ»

     
  7. crimson moon[M_S]

    crimson moon[M_S] Regular Member

    Απάντηση: «ΣΦΗΝΟΛΑΓΝΕΙΑ»

      λες και είσαι μέσα στο μυαλό μου ώρες ώρες

    ΥΓ. εγώ πάντα φοβάμαι με τις μικρότερες ότι θα πέσουν κάτω, εκεί στη μέση του κόσμου και δεν το έχω το public humiliation ομολογουμένως λολ
     
  8. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: «ΣΦΗΝΟΛΑΓΝΕΙΑ»

       

    Για το ΥΓ: Υποπτεύομαι ότι αυτή είναι η κεντρική ιδέα, να φοβάται κάποια ότι θα πέσουν  
    Το πιο cool που μου έχει τύχει είναι να είμαι σπίτι μια χαρά, με τη σφήνα μια χαρά και χωρίς πρόβλημα και να έρθει επίσκεψη φίλη με το σκυλάκι της. Το σκυλάκι κάτι μύρισε, ο συνδυασμός astroglide και μυρωδιών περιοχής το έκανε να σαλτάρει μάλλον και με κυνηγούσε με λύσσα και σκοπό να τραβήξει τη σφήνα με τα δόντια του έξω και ... φαντάζομαι, να πάει να την αφήσει όλο καμάρι στα πόδια της κυράς του...  
     
  9. crimson moon[M_S]

    crimson moon[M_S] Regular Member

    Απάντηση: «ΣΦΗΝΟΛΑΓΝΕΙΑ»


    με συγχωρείς για το off-topic Dom2012, απλά, γλυκιά μου gaby, νόμιζα αφελώς ότι αυτό το παθαίνουν τα σκυλιά μόνο τις ιδιαίτερες μέρες του μήνα μας. Τι μαθαίνει κανείς σε αυτό το φόρουμ  
     
  10. anchor

    anchor Regular Member

    Μισώ, απεχθάνομαι, σιχαίνομαι και φοβάμαι τις σφήνες και οτιδήποτε έχει σχέση με πρωκτική διείσδυση. Νομίζω πιο σαφής δεν μπορώ να γίνω.
    Ωστόσο υπήρξε μια εποχή που είχα πέσει θύμα του ρομαντισμού και της φαντασίας μου και νόμιζα ότι υπήρχε ενδεχόμενο να χρησιμοποιηθώ από κάποιο συγκεκριμένο άτομο με το συγκεκριμένο τρόπο. Την εποχή εκείνη προμηθεύτηκα λοιπόν με δική μου πρωτοβουλία τα απαραίτητα για εξάλειψη του φόβου και της απέχθειάς μου καθώς και για εξάσκηση.
    Φορούσα σφήνα επί μήνες για πάρα πολλές ώρες κάθε μέρα και σε όλες τις εσωτερικές και εξωτερικές δουλειές. Βασικά μόνον όταν ανεβο-κατέβαινα σκάλες ένιωθα τον κίνδυνο να μου φύγει.
    Έτσι λοιπόν ...σας το εξομολογήθηκα κι αυτό χάρη στο παρόν νήμα. 
    Φυσικά όταν συνειδητοποίησα ότι τζάμπα και βερεσέ είχα υποβάλλει τον εαυτό μου σε τέτοια δοκιμασία, όλο το τσουμπλεκομάνι πήγε κατευθείαν στον κάδο απορριμάτων. Και βέβαια δεν θέλω να ξανακούσω ούτε να ξαναδώ στα μάτια μου σφήνες και τα συναφή.
     
  11. Mr. Unknown

    Mr. Unknown Regular Member

    Απάντηση: Re: «ΣΦΗΝΟΛΑΓΝΕΙΑ»

    Αγαπητή anchor αν δεν χρησιμοποιηθεί κάτι σωστά απο την αρχή, λογικό είναι να το μισήσεις. Οποιαδήποτε τεχνική και οποιοδήποτε βοήθημα στον χώρο αν δεν το δεις θετικό απο την αρχή μετά την χάνεις την μπάλα, άσε δε που χρειάζονται και κάποιες οδηγίες απο κάποιον γνώστη και όχι να το κάνεις απο μόνη σου.
    Είναι σαν να σου σερβίρουν μια καμένη μπριζόλα και να το δοκιμάζεις για πρώτη φορά. Θα ξαναφάς? Δεν νομίζω.
     
  12. dom2012

    dom2012 Regular Member

    Απάντηση: «ΣΦΗΝΟΛΑΓΝΕΙΑ»

    Έφτιαξες την ημέρα μου  
    Να είσαι καλά  
    Τι διασκεδαστικό έπρεπε να ήταν το επεισόδιο!!!   Να’ναι καλά και τα σκυλιά!!!
    …. Μου έβαλες και ιδέες…  :mwink y)