Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

«Τι είναι οι κάργιες;»

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 22 Ιουνίου 2008.

?

Είναι τόσο ανυπόμονες;

  1. Ναι είναι

    60,0%
  2. Όχι δεν είναι

    40,0%
  1. Ricardo

    Ricardo Staff Member

    Τι είναι οι κάργιες;

     
  2. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Bien sur*, βλ. μαντάμ Πετεφρή.

    * πρακτική που τις καθιστά απολύτως ντεκαυλέ

    ΥΓ: Πάψε να κλέβεις εκκλησίες.
     
  3. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Όπως έχω ξαναπεί (πολλάκις):
     
  4. Guest05

    Guest05 Guest

    Καπετάνιο, ντρέπομαι για το παγκάρι, λέω να τα κάνω δωρεά στο σύλλογο «η αγία Θέκλα η θαυματουργή».

    Λ. Στράϊκ ...επικίνδυνες δεν νομίζω αλλά ενοχλητικές σίγουρα.
     
  5. Eri

    Eri

    Κακογαμαμε Χαϊνριχ κ μας ενοχλουνε?????
     
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    Δεν ξέρω τι κάνετε εσείς, εμείς πάντως είμεθα ...μονογαμικοί.
     
  7. Eri

    Eri

    Καλα...Βαλε τα ρηματατου προηγουμενου ποστ μου στον αοριστο τοτες.......
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    Όλα;
     
  9. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: «Τι είναι οι κάργιες;»

    Η "κακία" και η εκδικητικότητα σπάνια έχουν να κάνουν με το σεξ, αλλά με άλλες χοντράδες που ειπώθηκαν ή έγιναν.
    Και μια απορία:
    Έστω ότι ο καημένος που-δεν-έκατσε έχει μικρή τσουτσού.
    Αν είχαν κάνει σεξ, θα θεωρούνταν η γυναίκα αγάμητη ή κακογαμημένη;
     
  10. Guest05

    Guest05 Guest

    Ποιος μίλησε για αυτά βρε Βερμίλιον. Η ερώτηση είναι σαφής. Μιλάει για άρνηση. Παράδειγμα. Άρνηση γιατί είναι χαζή, άρνηση γιατί είναι χοντρή, άρνηση γιατί είναι και χοντρή και χαζή, άρνηση γιατί δεν σου αρέσει βρε αδερφέ.
     
  11. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Re: «Τι είναι οι κάργιες;»

    Μάλλον δε μπορώ να πιάσω το βαθύτερο νόημα της άρνησης, έχω απορροφηθεί από τον αγώνα (forza italia ρεεεεε). Στην ερώτηση απάντησα πριν. Όσο για το άσχετο, ήταν μια απορία για τη διαφορά αγαμίας και κακογαμησιού υπό κάποιες ιδιαίτερες συνθήκες. Εξκιούζ μάι μένταλ ινφιριόριτι. Τελικά έχουν δίκιο, η μπάλα αποβλακώνει.
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    όπως έχω ξαναπεί ,η χειρότερη κόλαση είναι η διαρκής κόλαση ... (κάπου σε κάποιο ανατολίτικο δοξάρι το είδα. )

    όποιος δεν φοβάτε μία γυναίκα προφανώς είναι ανεγκέφαλος ,θυμίζει τα πρόβατα προς τη σφαγή.