Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Άμυνα - 1ες διαπιστώσεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος bumblebee, στις 30 Αυγούστου 2019.

  1. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Φουλ στοπ ο Τιτανικός και ανάποδες προπέλες,
    να αποφύγει τη σύγκρουση με το παγόβουνο.

    Άλλο δεν έχει.
     
  2. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς
     
  3. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Αυτή είναι η γοητεία του!
     
     
  4. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Γι'αυτό αποφεύγω τα δάση την περίοδο κυνηγιού....
    Είμαι τόσο χαπατο που θα πάω κατευθείαν για λουλούδια και δεν θα σκεφτώ καν το.Σπίτι της γιαγιάς 
     
  5. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Κάποτε θα ισχυριζεστε ότι με ξέρετε.

     
     
  6. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

  7. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

  8. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Στα ορθαδικα τα έκανα αυτά, όχι στις καφετέριες  
     
  9. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Όταν ήμουν μικρότερη είχα πολλά τέτοια σκηνικά ανεπιθύμητων αγγιγματων...
    Σε όλες τις περιπτώσεις παγωνα κι ένιωθα πολύ άσχημα κι ένοχα για αυτό που συνέβαινε. Η μόνη αντίδραση που κατάφερνα ήταν να απομακρυνομαι.
    Μεγαλώνοντας δεν μου έχουν τύχει πολλά τέτοια γιατί προσέχα πιο πολύ θεωρώ κι επίσης άρχισα να μιλάω.Πλεον ίσως είμαι και σε θέση να χειροδικησω :Ρ
     
  10. PowerOfLust

    PowerOfLust Lustrosity

    Ναι, τα μη-συναινετικά φιλάκια, στριμώγματα είτε προκύψουν από 18-20χρονο είτε από 40χρονο την ίδια αντίδραση θα λάβουν, εφόσον ως πράξεις δεν διαφέρουν καθόλου.

    Ex φίλος μου και πολύ κοντινός μάλιστα στις αρχές Λυκείου με άγγιξε εκεί κάτω "για πλάκα" και με άκουσε όλο το προαύλιο.
    Σε αντίθεση με έναν άλλο συμμαθητή μου που τον άφηνα να με χτυπά στα μπούτια γιατί αυτό όντως είχε πλάκα.  

    Τι θέλει να αποδείξει το νήμα και γιατί απευθύνεται σε μια συγκεκριμένη ηλικιακή κατηγορία;
     
  11. PowerOfLust

    PowerOfLust Lustrosity

    Διευκρίνηση:
    Η αντίδραση είναι λεκτική κατά κύριο λόγο, σωματική όταν η κατάσταση ξεφεύγει ακόμα περισσότερο.
     
  12. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Όταν τα αγόρια γινόντουσαν λίγο πιο διαχυτικά μαζί μου,τα ρωτούσα:
    -Βλεπεις πουθενά στο μέτωπό μου να γράφει "θέλω μαμήσι";
    Με απορία απαντούσαν "όχι".
    Εεε τότε μάζεψε τα κουλά σου και σταμάτα να μου την πέφτεις χωρίς την θέληση μου.
    Δεν μου έχει τύχει να απλώσω χέρι ποτέ.
    Με το μπλα μπλα τους έβαζα στην θέση τους..
    Άσε που ήταν και γουστόζικο να τους βλέπεις με ύφος λυπηρό! Και τα μούτρα στο πάτωμα.χαχα