Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Άμυνα - 1ες διαπιστώσεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος bumblebee, στις 30 Αυγούστου 2019.

  1. Thanos320

    Thanos320 New Member

    Και αν κάποιος σε κοιτούσε στο μέτωπο και έλεγε : "γαμήσι λέει όχι μαμησι" ;
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εγώ πάντως θα του απαντούσα "με μπέρδεψες με τη χούφτα σου"
     
  3. Thanos320

    Thanos320 New Member

    Μιας και δεν βλέπω τον λόγο να έχεις βρεθεί σε θέση να απαντήσεις σε διαχυτικό αγόρι, ας αφήσουμε την ίδια να σχολιάσει.
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Έχω βρεθεί. Πολύ καλό handjob αλλά στην πίπα δεν ήταν καλός... την πρώτη φορά. Βελτιώθηκε πάντως.
     
  5. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Μικρότερη σε κλάμπ ...
    Όπου με έσπρωχναν έσπρωχνα πίσω .
    Αν γινόταν πολύ ενοχλητικό γυρνούσα και "τυχαία" έριχνα το ποτό μου επάνω τους .

    Έχω χειροδίκησει σε λεωφορείο στην προσπάθειά χουφτώματος των οπισθίων
    μου με σφαλιάρα .

    Σε κυλιόμενες σκάλες στο μετρό με κλοτσιά στα αχαμνα πιάνοντάς από το λαιμό απαιτώντας συγγνώμη !
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Έχω παίξει πολύ ξύλο λόγω παρενοχλήσεων. Περήφανα θα πω πως έριχνα πιο πολλές από όσες μάζευα.
    Όποιος έκανε πεσιματική για χούφτωμα μόνος μετρούσε δόντια ή παΐδια.
    Αν είχα να αντιμετωπίσω συμμορία το έβαζα στα πόδια.
    Πολύ πριν τα 18 αυτά.
    Αργότερα έκανα streetfight, που ευτυχώς δεν μου χρειάστηκε ποτέ.
    Συνήθως ο λόγος μου είναι τόσο σκληρός, στην υποψία ακόμη ενός τέτοιου συμβάντος, που τρέπονται σε φυγή.
    Ο λόγος που τα ρωτάς αυτά;
     
  7. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Δεν θυμάμαι να έχουν απλώσει χέρι επάνω μου σε μαγαζιά όταν ήμουν μικρή, όταν μου την έπεφταν και δεν ενδιαφέρομουν ήμουν τόσο ψυχρή που δεν υπήρχε περιθώριο για παραπάνω. Εκεί που έπρεπε να παρεμβω ήταν όταν την έπεφταν στην μεθυσμένη κολλητή μου που νιαουριζε πάντα αντί να τους ξαποστελνει και μετά έπρεπε εγώ να κάνω την κακιά.

    Τα τελευταία χρόνια όμως συμβαίνει το εξής περιεργο, όταν μου την πέφτει κάποιος που δεν με ενδιαφέρει και είμαστε στην ίδια παρέα ή στο ίδιο μαγαζί γενικά, νιώθω τόσο άβολα που μου χαλάει όλη η διάθεση. Θέλω να εξαφανιστω απλά.
    Δεν έχω ιδέα γιατί με ενοχλεί τόσο πολύ.
     
  8. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Σε πάρτι, club, disko κλπ πρόσεχα να μη βρεθώ σε δύσκολη θέση, είχα συναίσθηση πως αν ξεμοναχιαζόμουν με τον άλλο θα ήταν σα να δίνω το ο.κ. να προχωρήσουμε και δεν θα μπορούσα μετά να το κόψω στη μέση. Αν πάντως παρατραβούσε έβλεπε και ο άλλος πόσο έξω απ τα νερά μου ήμουν και δεν θυμάμαι να είχα ποτέ πρόβλημα με σωματικά μπερδέματα.

    Πεσίματα προ ξεμοναχιάσματος και σωματομπερδέματος λύνονταν με απλή άρνηση. Ένιωθα πολύ δυσάρεστο να αρνούμαι αλλά όχι τόσο όσο αν δεν είχα αρνηθεί!
     
  9. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Δεν μου έχει τύχει ποτέ τίποτα, που να μην το έχω προκαλέσει. Με τον ένα ή τον άλλον τρόπο, και δεν έχω προκαλέσει ποτέ τιποτα, που να μην έχω κάτσει, είτε μου άρεσε, είτε όχι.

    Αυτό. Ποτέ.
     
  10. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Αν και δεν χρειάζεται επεξήγηση..
    Το είπα μεταφορικά.
     
  11. yannouli

    yannouli busy mind


    χμμ πολυ περιεργο αυτο το flashback !  

    Τοσα χρονια πισω δεν παω ουτε με την φαντασια  
     
  12. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Έχω 5 αδελφικούς φίλους, που είμαστε μαζί από το σχολείο. Πάντοτε βγαίναμε τουλάχιστον 3 μαζί. Κανένας δεν έχει ύψος κάτω από 1,83  
    Οπότε αρκούσε να φωνάξω ένα όνομα.
    Σε αντάλλαγμα τους γλυτωνα και γλυτώνω ακόμη σε περιπτώσεις που θέλουν να αρνηθούν ευγενικά κάποια πιεστική