Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Άντε γαμήσου...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος cadpmpc, στις 5 Σεπτεμβρίου 2019.

  1. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Αχ, πόσο μ αρέσουν αυτές οι κουβέντες του καφενείου. Εμείς είμαστε πίσω, οι άλλοι είναι μπροστά. Είμαι σίγουρος ότι οι Ελβετοί έχουν λεφτοδεντρσ στις Άλπεις και οι Σουηδοί συντριβάνια με βοτκα. Και στην Τσεχία, όταν είναι κόκκινο το φανάρι. σου ανοίγει την πόρτα μια ξανθούλα πιτσιρικά και σου παίρνει πιπα να μη βαριέσαι μέχρι να πρασινίσει το φανάρι... Πω πω, πόσο πίσω είμαστε εδώ...
     
  2. Sadistic_Queen

    Sadistic_Queen Regular Member

    Θα συμφωνησω με τις αποψεις το τι κανω στο κρεβατι μου ειναι δικο μου θεμα και του συντροφου μου.Δεν θα αναλυσω κατι παραπανω..θα αφησω μια φραση
    Απο καυλα γεννηθηκες...με καυλα ζησε. 
    Η κοινωνια παντα θα εχει κατι να λεει
     
  3. afentisbdsm

    afentisbdsm Regular Member

    Συμφωνώ αλλά δεν το βλέπουν όλοι έτσι
     
  4. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Υπάρχει και η εναλλακτική επιλογή της μετανάστευσης σε κοινωνία ιδανική των πιστεύω μας.
     
  5. -_Κάποια πράγματα στη ζωή είναι για να τα ζήσουμε,όχι για να τα αναλύσουμε και κυρίως όχι για να τα διαφημίσουμε._-
     
  6. afentisbdsm

    afentisbdsm Regular Member

    πολύ σωστά αλλά για να τα ζήσουμε πρέπει
    να αλλάξουμε μυαλά
     
  7. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Εγώ δεν μπορώ να αλλάξω μυαλά.
    Μ όλα αυτά που διαβάζω, τα χω τινάξει ήδη...
     
  8. afentisbdsm

    afentisbdsm Regular Member

    ξανα λέω αυτά που γράφω είναι η άποψη μου
    και μόνο
     
  9. -_Ο καθένας κάνει τις επιλογές του.
    Να αλλάξει κάποιος μυαλά δεν είναι εύκολο,μέχρι εκεί μπορεί-μέχρι εκέι θέλει.Στόχος μας δεν θα έπρεπε να είναι αυτό,αλλά να κάνουμε αυτό που μας ευχαριστεί και επίσης να συναναστρεφόμαστε με μυαλά που αγγίζουν τα δικά μας._-
     
  10. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Μην το παίρνεις προσωπικά. Δεν έχω κάτι μαζι σου. Γενικά μιλάω.
     
  11. afentisbdsm

    afentisbdsm Regular Member

    Συμφωνώ κατά το ήμισυ νομίζω ότι το να κάνουμε αυτό που μας ευχαριστεί είναι πολύ ωραίο
    όπως και να βάζουμε όρια στο τι μας αρέσει κάποια στιγμή όμως το να ανοίξουμε και το μυαλό μας είναι μια υπέρβαση
    έτσι και αλλιώς αυτό κάνει μια σχέση πετυχημένη να μας εξελίξει
     
  12. afentisbdsm

    afentisbdsm Regular Member

    Δεν τρέχει τίποτα απολύτως