Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Άντε γαμήσου...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος cadpmpc, στις 5 Σεπτεμβρίου 2019.

  1. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Αφού δε σε ξέρω καν.

    Ας πούμε, ότι έχεις την τάδε άποψη. Κι εγώ δε συμφωνώ. Θα "μιλήσουμε" μέσα από εδώ, θα πούμε ο καθένας τα δικά του, άμα τα βρούμε καλώς, άμα δεν τα βρούμε ακόμα καλύτερα....

    Δεν καταλαβαίνω μερικούς που μπαίνουν καβλωμενκι να γράψουν ΤΙΣ παπατζες... Σελιδες, σεντόνια ολόκληρα, θες τρεις μέρες να καταλάβεις τι στον πουτσο γράφουν και πέντε σελίδες εξήγηση τι εννοούσε ο ποιητής. Για να τα λέει μπερδεμένα, κάποιο λίγο θα χει....

    Μεχρι εκεί. Από κει και μετά είναι ψυχοφθορο. Άκρη δε βγάζεις. Ακόμα κι αυτοί κι αυτές που τα γράφουν. Την μια μέρα λένε έτσι και την άλλη κάνουν ακριβώς τα αντίθετα. Γαμω τα επίπεδα μου, κατίνες επιπέδου.
     
    Last edited: 24 Σεπτεμβρίου 2019
  2. afentisbdsm

    afentisbdsm Regular Member

    Συμφωνώ ο καθένας έχει την άποψη του και πρέπει να την λέει
    αυτό που λες ότι κάνουν ακριβώς τα αντίθετα από αυτά που λένε
    είναι το πρόβλημα
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Και καταλήγουμε - εγώ κι ο εαυτός μου τουλάχιστον - στο απλούστατο.
    Ο όποιος Παραδείσης μάλλον δεν βγάζει δίφραγκο, αφού ότι κι αν γράψει/πει, ποιος ξέρει πόσοι θα το μεταβολίσουν για την πάρτη τους.
    Είναι προτιμότερο να το στρεβλώσουν ( με μια εσάνς από το όποια δικά τους τίγκα ) και να το πετάξουν σαν τη βιοχλαπάτσα ( εκείνο το παιχνίδι που λανσάρουν οι πλανόδιοι ) στη μούρη των άλλων.
    Περιμένοντας να δουν, αν θα κολλήσει.

    Με άλλα λόγια, a ligean ar a rá roinnt cac ( δηλαδή, να λέμε καμιά μαλθακία να περνάει η ώρα σε άψογα ιρλανδικά κέλτικα από το γούγλ τρανσλέϊτορ. Γιατί τα ελληνίνγκλις έχουν παρά γίνει σούπα )  
     
  4. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Όποιος θέλει βρίσκει. Το community εδώ, έχει διαμαντια και συνεχίζει να έχει κατά καιρούς. Όποιος δεν "ξέρει" δεν ασχολήθηκε να βρει, τα νήματα με τις αντιπαράθεσεις κτλ ακόμα και τα ερωτικοκλαψα νήματα που είναι σε έξαρση είναι συγκεκριμένα και δεν εμφανίζονται αν κάποιος κάνει αναζήτηση με bdsm content.
     
  5. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Εγώ καλή μου σοκαρίστηκα. Αυτό.
     
  6. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Μην σοκαριζεσαι με ο,τι ακούς. Πολλά λέγονται απλά για να ..
     
  7. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Σίγουρα. Οι Εξωγήινοι μας έχουν βάλει στο μάτι και θέλουν να μας καταστρέψουν. Δεν θα τους το επιτρέψουμε. Θα γράψουμε ένα κείμενο 5.000 λέξεων και θα τους από δομήσουμε πλήρως. Ήδη έχουν πάρει φωτιά τα πληκτρολόγια. Φυσικά, θα τσακωνομαστε για 70+ σελίδες για τις λέξεις. Αλλά όπως ξέρουμε όλοι, το αποτέλεσμα μετράει.
     
  8. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Δεν κατάλαβα.
     
  9. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Να δεις το der Untergang. Δεν ξέρω πως το μετάφρασαν στσ ελληνικά. O Bruno Ganz στον καλύτερο ρόλο του και η σκηνή, επική. Μέσα στον παραλογισμό, εντελώς αποκομμενος απ την πραγματικότητα, ζει μέσα στον κόσμο του το Untergang.
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor


    56, εύκολα...
     
  11. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Του έχουμε αφιερώσει όμως 20 σελίδες νήμα σε φόρουμ παραγωγής ασύστολα εκλεπτυσμένης φιλοσοφίας. Λίγο δεν είναι.


    Αναρωτιέμαι αν δεν υπήρχαν αυτά τα 15++ (ξέρεις ποια είναι η διαφορά μεταξύ του a++; και του ++a; όπου a = 15; ) χρόνια που θα πήγαινες εσύ να γκρινιάζεις με τις ώρες ?
     
  12. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    You can ignore reality, you cannot ignore the consequences of ignoring reality.