Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Άρμεγμα Προστάτη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Spiros.93, στις 15 Σεπτεμβρίου 2019.

  1. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Και ο δονητής καλός είναι..
    Λιπαντικό οπωσδήποτε!
     
  2. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Χμμμμμ .... 
     
  3. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

  4. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Άδικο έχω;   Κρίμας μεγάλος δεν είναι;
     
  5. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    Maybe...  
     
  6. Ο Τσάκ Νόρις έχει κάνει prostate milking σε γυναίκα.
     
  7. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Ήσουν εκεί ; Τον είδες ; Μήπως ήταν transgender εντέλει ;;;
     
  8. Έτσι λένε οι φήμες... δεν ήμουν αυτόπτης μάρτυρ. Μπορεί να ήταν hermafrodite όμως, ποτέ δεν ξερς.
     
  9. Εγώ πάντως δεν το καταλαβαίνω αυτό.. εντάξει ο ερεθισμός προστάτη. Βάζουμε κάτι πασπατεύουμε ερεθίζεται. Εύκολο.
    Το πέος πως γίνεται να το "αρμεγουμε" και,να μην επιφέρει στύση? Δηλαδή ..ξέρω γω ..? Το πιάνουμε στο χεράκι το ζουμπάμε το κουνάμε το παίζουμε και αυτό παραμένει σε κατάσταση ύπνου? Τύπου ύπνωση?
     
  10. tithon

    tithon Contributor

           
     
  11. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Πάντως να πω ότι κι εγώ έχω ακαδημαϊκή απορία σε αυτό το κομμάτι, και το Ίντερνετ δεν δίνει πολλές πληροφορίες. Εννοώ για το θέμα προστάτη (milking).
     
  12. Ας μας απαντήσει κάποιος υπεύθυνα επιτέλους ..