Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Άρση Τιμωρίας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος dina, στις 14 Μαϊου 2020.

  1. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    @Brt εάν σε ενδιαφέρει η γνώμη μου, δεν είσαι μπρατ (και το λέω με την καλή έννοια)
     
  2. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Το << δε θέλω να σε δω ή να σε ακούσω για όλη τη βδομάδα >>;
     
  3. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Με παραλύει  

    Ωωω ευχαριστώ... 

    να πούμε ότι αν γνωριστείς με φίδια μπορεί να σου αρέσει το play   απλά πρέπει να γνωριστείτε πριν με τα «παιδιά», όχι να στα σκάσει ξαφνικά στην σκηνή...safety first. Γι’αυτο λέμε να τα σχεδιάζουμε σε μια σκαλετα...πχ τα μικρά καλιφορνεζικα φίδια δεν δαγκώνουν κ έχουν και πολύ ομορφα χρώματα (ροζ, κίτρινα, μπλε).   Αν ψάξεις Californian snakes not dangerous to humans θα δεις τι γλυκουλια είναι
     
    Last edited: 17 Μαϊου 2020
  4. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Θα μπορούσε να σε φτάσει στα όρια σου;
    Θα μπορούσε να σε οδηγήσει να ζητήσεις release;
    Και σε ένα άλλο επίπεδο γιατί πιστεύεις πως είναι ανεπιθύμητα τα ψυχολογικά, συναισθηματικά σενάρια και ο αντίποδας τους της πλήρους απουσίας είναι ακόμη οδυνηρότερος;
     
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Να με φτάσει στα όρια μου ναι. Να μην κοιμάμαι, να μην τρώω, να μην μπορώ να συγκεντρωθώ στην δουλειά μου...να είμαι στοιχειο του εαυτού μου. Να με έχει στοιχειώσει το λάθος μου...

    να ζητήσω release, όχι. Είναι ανάγκη να υποτάσσομαι και είμαι ευγνώμων στον Κύριο που με έχει πάρει σαν υποτακτική Του...η απουσία Του απλά με αφήνει ζόμπι...ζωντανή νεκρή.

    αμαν ωρε volt με τις χαρακιές σου  
     
    Last edited: 17 Μαϊου 2020
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Δεν θέλω καμία επαφή με τα ερπετά και δεν μπορώ να βρω τίποτα το γλυκουλικο πάνω σε αυτά. Σε αντίθεση με τη dina εγώ τις κατσαρίδες τις πατάω με την παντόφλα
     
  7. Salamander

    Salamander Dance into the fire

    Όχι και πάλι όχι η τιμωρία είναι τιμωρία κάθε σοβαρός Κ πρέπει να κρατήσει την τιμωρία με κάθε κόστος, είτε αυτή ειναι μαστίγιο , παστίγιο ψυχολογική τιμωρία η ότι άλλο ....Το υ πρέπει να την δεχθεί στωικά χωρίς να άλλη κουβέντα....
     
  8. Salamander

    Salamander Dance into the fire

    Στην Ελλάδα συμπαθεστάτη(από τα διάφορα ποστ που κατά καιρούς έχεις χαρίσει σ αυτόν τον ιστότοπο..) είσαι ότι δηλώσεις...
     
  9. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Στο δικό μου κόσμο μπαίνεις μόλις το αποδείξεις.
     
  10. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Το βδσμ κοκκωνες μου είναι σαν τη ξερή.
    Αν το Κ κόψει με βαλε και εσείς πετάξετε μαλάκια χαρτί...Θα φάτε την ξερή. Τέλεια και παύλα  

    Γίνεται άρση στην ξερή ;
     
  11. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Είσαι τόσο σοφός Μπουμπλε... ❤️
     
  12. Dom_Apache

    Dom_Apache Regular Member

    Να διακόψει.