Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Άρτεμις

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Alexander, στις 19 Νοεμβρίου 2008.

  1. Alexander

    Alexander Regular Member

    Επιτρέψτε μου να σας μιλήσω για την Κυρία Άρτεμις. Δεν θα μπορούσα να μην της αφιερώσω ένα απο τα πρώτα μου threads εδώ.

    Τη γνώρισα σε άσχετο μέρος πριν από μερικούς μήνες. Δεν είναι μόνο η εντυπωσιακή της εμφάνιση. Πάνω απ'όλα είναι αυθεντική. Είναι Κυρία. Είναι Γυναίκα. Το νιώθει 100%, το απολαμβάνει και γνωρίζοντάς την κανείς το καταλαβαίνει απόλυτα.

    Η Άρτεμις είναι πολύπλευρη. Με τέτοιο βάθος που δεν τη βαριέσαι ποτέ.
    Είναι προικισμένη με ταλέντο. Και με την πινελιά της δίνει ένα μοναδικό χρώμα στη ζωή.
    Σου δανείζει τα μάτια της να δεις μέσα από αυτά.
    Έχει χιούμορ. Ανα πάσα στιγμή σε κάνει να γελάσεις.

    Δεν γνωρίζει όρια. Εχει απελευθερωθεί από όλα αυτά που κρατάνε το μυαλό μας δέσμιο.

    Είναι και ευαίσθητη. Γυναίκα και κοριτσάκι εναλλάσουν ρόλους διαδοχικά. Μπορεί να είναι γλυκιά, τρυφερή, χαδιάρα, ανάλογα με το τι της βγάζεις. Ετσι, μπορεί να είναι και σκληρή. Αν δει ότι το αξίζεις ή ότι το γουστάρεις.

    Η Άρτεμις είναι θάλασσα. Μυστηριώδης και ελεύθερη. Ποτέ δεν ξέρεις πώς θα είναι την επόμενη μέρα. Και αν θέλεις να τη γνωρίσεις πραγματικά, δεν αρκεί να κατσεις στον αφρό αλλά αν έχεις τη δύναμη και το θάρρος, πρέπει να βουτήξεις βαθειά μέσα της. Και αυτό θα γίνει μόνο αν το θελήσει η ίδια.

    Η Άρτεμις είναι γάτα. Ανεξάρτητη, μοναχική κατά βάθος και απρόβλεπτη. Που όμως γουργουρίζει όταν κάποιος την αγγίξει αληθινά.

    Νιώθω πολύ τυχερός που τη γνώρισα. Είναι αναζωογονητικό να ξέρεις ότι υπάρχουν γυναίκες σαν κι αυτήν. Και μου έχει δώσει μια νέα πνοή, να γίνω όσο καλύτερος μπορώ σε όλους τους τομείς...Πρώτα για μένα κι έπειτα επειδή υπάρχουν γυναίκες σαν κι αυτήν..

    Νιώθω πολύ τυχερός, που μου επέτρεψε να μπω τόσο βαθειά μέσα της. Όσο καιρό και να έχω να τη δώ, ποτέ δεν μου λείπει γιατί πλέον την έχω κι εγώ μέσα μου..

    Εύχομαι να τη γνωρίσουν κι άλλοι όπως τη γνώρισα εγώ. Και ακόμα περισσότερο. Γιατί είναι ελεύθερη. Και γιατί αξίζει.

    Η Άρτεμις είναι εγώ...
     
  2. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    τι αλλο θα μπορουσε να ζητηση καπιος??απο τις φωτογραφιες που ειδα,δεν ξερω αν μιλαμε για την ιδια γυναικα,τα λογια ειναι περιτα.
     
  3. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Άρτεμις

    βρε βρε τσουπρα !!!


    εχεις καψει καρδιες βλεπω !

    ... και εσυ Alexander '' Η Άρτεμις είναι εγώ... '' .
    Αυτο πουλακι μου θελει πολυ κουβεντα ,

    για ψαξου λιγακι !  
     
  4. Alexander

    Alexander Regular Member

    Re: Απάντηση: Άρτεμις

    Μην τα παίρνεις όλα τοις μετρητοις!!!  
    Είναι έκφραση δανεισμένη από παλιό, σούφικο ποιηματάκι...
    Το θεώρησα ωραίο για να κλείσω το post μου.

    Whipmarks
    Μαλλον για την ίδια μιλάμε!  
     
  5. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Άρτεμις


    χμ !

    ωραια φραση ειναι αληθεια αλλα απο μονη της ... προβληματικη !

     

    καλες διαδρομες εδω λοιπον ....
     
  6. Alexander

    Alexander Regular Member

    Αναλόγως πώς το βλέπει κανείς...

    Thanks anyway...
     
  7. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Άρτεμις


    ασχετη ερωτηση ...

    ωραια φωτο στο αβαταρ , εσυ εισαι ?
     
  8. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Άρτεμις

    ασχετη ερωτηση....ωραια φωτο και στο δικο σου αβαταρ εσυ εισαι?? 
     
  9. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Άρτεμις


    φυσικα ! κ στο προφιλ μου εχω καλυτερη !  
     
  10. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Άρτεμις

    το ξερω,την ειδα.τελικα who is artemis??? 
     
  11. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Άρτεμις

    η Αρτεμης ειναι .... ειναι .....














    η Αρτεμης !  

    Υ.Γ με η εγω , εσεις με ι !
     
  12. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    οποτε αφηνουμε τους ερωτευμενους στην ησυχια τους,και ελπιζουμε οτι τα γελακια δεν θα φερουν κλαμματακια.