Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ένα διήμερο BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Alepouditsa, στις 17 Απριλίου 2007.

  1. Alepouditsa

    Alepouditsa New Member

    Ο τίτλος νομίζω τα λέει όλα! Πόσο εφικτό νομίζετε ότι είναι κάτι τέτοιο?

    Πριν λίγα χρόνια, υπήρχε ένα chat room στο irc, ήμουν της παρέας και κανονίσαμε ένα τέτοιο διήμερο. Περάσαμε υπέροχα! Το θυμάμαι πολλές φορές και θα θέλα να ξαναζήσω κάτι τέτοιο.
     
  2. slaveonios

    slaveonios New Member

    akoygete kalo........
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2007
  3. nikosbgbg

    nikosbgbg New Member

    Απάντηση: Ένα διήμερο BDSM

    ακουγετε τελοιο
     
  4. Kris

    Kris Regular Member

    Απάντηση: Ένα διήμερο BDSM

    Eνδιαφερουσα ιδεα.Μα ξερεις η επιλογη των ατομων ειναι δυσκολη για κατι τετοιο.Δεν
    ειναι μια απλη συναντηση για ποτο!Μπορει να περασεις απο τελεια εως...χαλια αν η παρεα
    δε δεσει...
    Παντως σιγουρα πιστευω πως ειναι εφικτο,ειδικα τωρα που καλοκαιριαζει!
     
  5. Miss_Kirlian

    Miss_Kirlian Regular Member

    Τί ακριβώς εννοείτεμε διήμερο bdsm?
    Τί θα έχει το πρόγραμμα;Εκδρομή κάπου με άτομα του χώρου εννοείτε;
     
  6. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Re: Ένα διήμερο BDSM

    Μαλλον εκδρομη καπου να παρθειτε αναμεταξυ σας....     
    ..και αναρωτιεμαι:εσυ εισαι αθωα ή εγω πονηρος?
     
  7. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Καλό ακούγεται. Ας πέσοουν οι ιδέες και θα δούμε.
     
  8. tanlab2

    tanlab2 Regular Member

    Απάντηση: Ένα διήμερο BDSM

    Το Διήμερο είναι δύσκολο να γίνει αλλά όχι ακατόρθωτο.Και χρειάζεται και εμπιστοσύνη
     
  9. swally

    swally New Member

    Απάντηση: Ένα διήμερο BDSM

    Με όλο το σεβασμό,θέλει καλή οργάνωση.Μήπως θα ήθελε Η Κυρία Αλεπουδίτσα να γίνει πιό συγκεκριμένη;
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    πιστεύω ότι αυτό θα ήταν ενδιαφέρον για άτομα που ειλικρίνα ψάχνοντε μίας και το να βρείς άτομα του χώρου έξω από το διαδίκτυο είναι κάτι εξαιρετικά δύσκολο ...
    ακούγετε κάπως πεζό κάτι τέτοιο ,anyway όσο αφορά την χημεία όποιος θέλει φεύγει  

    αν και έχω αντισεξουαλικό σωματότυπο θα'θελα να παραβρεθώ ...

    συγνώμη αν απογοήτευσα όσους με βλέπανε πλατωνικό  
     
  11. Alepouditsa

    Alepouditsa New Member

    Απάντηση: Ένα διήμερο BDSM

    Δεν έχω κάτι συγκεκριμμένο κατά νου! Απλά διαπιστώνω από τα κείμενα που γράφονται για το σχολιασμό των πάρτυ και των συγκεντρώσεων, ομοιογένεια στον πληθυσμό. Αναφέρθηκε ότι υπάρχουν πιτσιρίκια και άσχετοι.

    Έχοντας την εμπέιρία μιας τέτοιας "εκδρομής", πιστεύω ότι είναι αυτό που χρειάζεται για να δέσει ο κόσμος μας. Ένα διήμερο μακρυά από άσχετους.

    Τώρα θα μου πείτε πώς θα επιλεγούν τα άτομα. Είμαι νέα στο forum και δεν μπορώ να εκφέρω άποψη για τους "θαμώνες". Και ούτε είμαι η αρμόδια να κρίνω ποιός κάνει και ποιός δεν κάνει. ΄Εχετε γνωριστεί μέσα από πάρτυ ή συγκέντρωση, οπότε λίγο πολύ γνωρίζεστε οι περισσότεροι.

    Μέρη υπάρχουν πολλά πιστεύω που θα "άντεχαν" μια τέτοια εκδήλωση. Ορεινά καραφύγια, απομακρυσμένα χωριά με αγροτουριστικές εκμεταλλεύσεις, παραθαλάσσια μέρη κατά τη διάρκεια του χειμώνα (αυτά μου έρχονται τώρα στο νου).
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Δεν είναι κακή ιδέα .