Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ένα κομμάτι κρέας.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος slave32, στις 6 Φεβρουαρίου 2020.

  1. slave32

    slave32 Regular Member

    -Γδύσου

    Σάστισα. Τον κοίταξα μέσα στα μάτια. Ήξερα ότι το εννοούσε. Οι υπόλοιποι δεν πίστευαν ότι άκουσαν. Κοίταζαν μία εμένα, μία εκείνον και τώρα μόνον εμένα.

    Έβγαλα την μπλούζα μου, τα παπούτσια μου, το παντελόνι της φόρμας και τα εσώρουχα μου. Τα μούτρα μου κατακόκκινα από ντροπή. Το πουλί μου εγκλωβισμένο στην ζώνη αγνότητας εδώ και δύο μήνες. Είμαι άτριχος εντελώς. Υγράθηκαν τα μάτια μου από τα δάκρυα. Έσκυψα το βλέμμα μου στο πάτωμα. Ακούστηκαν μερικά γέλια.

    -Γονάτισε.

    Έπεσα στα γόνατα. Άκουγα μόνο τις εντολές του λες και οι άλλοι δεν υπήρχαν. Λες και στο πάρτυ γενεθλίων μου μόνο εγώ κι εκείνος ήμασταν καλεσμένοι. Ενώ στην πραγματικότητα ήταν όλοι οι φίλοι μας και μερικοί συνάδελφοι του.

    Δέκα λεπτά πριν.

    Μόλις είχα αρχίσιε ν' ανοίγω τα δώρα μου. Γραβάτες, ρούχα, πουκάμισα και σιντί. Τ' άνοιξα όλα εκτός από το δικό Του.

    -Δεν του πήρε του αγοριού σου κάτι;

    Τον ρώτησε ο κολλητός του

    -Φυσικά, του έχω μία μεγάλη έκπληξη.

    Δεν μου άρεσε αυτό. Ο τρόπος που το είπε. Με τρόμαξε και είχα απόλυτο δίκιο.

    Τώρα.

    Γυμνός και γονατιστός.

    -Έλα.

    Με πρόσταξε κοντά του. Ήξερα ακριβώς τι ήθελε. Αλλά..

    -Είμαστε σύνολο δώδεκα άνδρες εδώ, θέλω να πω σε όλους ότι είσαι ο σκλάβος μου όχι απλά το αγόρι μου.

    Ακούστηκαν πολλά γέλια.

    -Στο καλαθάκι υπάρχουν προφυλακτικά για όποιον θέλει να γαμήσει το στόμα του.

    Τα γέλια σταμάτησαν. Κατάλαβαν ότι δεν ήταν πλάκα.

    Πήραν όλοι από ένα προφυλακτικο.

    Εκείνη την μέρα και για μέρες μετά πόναγε το στόμα, το σαγόνι και ο λαιμός μου.

    Εκείνη την μέρα όλη έμαθαν την αξία μου, ένα τίποτα, ένα κομμάτι κρέας.
     
  2. slave32

    slave32 Regular Member

    Ο κολλητος μου πηρε πρωτος προφυλακτικο. Με φωναξε κοντα του. Ανοιξα το φερμουαρ του και αρχισα να τον γλειφω. Ηρθε ο αφεντης μου. Αρπαξε το κεφαλι μου κ αρχισε να χωνει οσο πιο βαθεια γινονταν το πουλι του κολλητου μου. Ενιωθα τα παντα. Ο κολλητος μου, μου επιασε το κεφαλι κι αρχισε να το κανει πολυ δυνατα. Αυτο ηταν αρκετο για να καυλωσουν ολοι. Πηρα πιπες για 4 ωρες. Χυσανε ολοι στα πεοφυλακτικα τους. Οταν τελειωσαν, εμεινα εξαντλημενος στο πατωμα. Σχεδον τελειωμενος.

    -πηγαινε να πλυθεις και φερε μου το bullwhip.