Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ένα μικρό σοκ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Sumisa, στις 14 Ιουλίου 2008.

  1. Θα σας πω μία εμπειρία που μου συνέβη πολύ πρόσφατα και κάντε εσίς τα σχόλια, αν θέλετε, γιατί εγώ ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει. Είχα γνωρίσει κάποιον, μέσα από ένα τοπικό φόρουμ που αυτοαποκαλούταν Dom. Όταν συναντηθήκαμε από κοντά, μου ασκούσε ιδιαίτερη έλξη γενικότερα, καθώς φαινόταν να είχε πολλά από όσα θα μου έρεσαν σε έναν Κυρίαρχο. Μετά από μερικές συναντήσεις μας (ή συνεδρίες, όπως θέλετε πεστε το), βρήκα τελείως τυχαία το e-mail του σε ένα site με αγγελίες γνωριμιών, οπου παλιότερα είχε δημοσιεύσει μία αγγελία σαν male submissive!
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεν το βρισκω καθολου περιεργο.
    Δεκαδες Κυριαρχοι πιθανον καποια στιγμη να εγιναν υποτακτικοι οπως και δεκαδες υποτακτικοι να εγιναν σε καποια φαση της ζωης τους Κυριαρχοι.
    Το ψαρι καλη μου ειναι νοστιμο τηγανισμενο και απο τις δυο πλευρες.
     
  3. cider

    cider Kitchen master

    Τα γούστα, οι απόψεις και οι πεποιθήσεις είναι για να αλλάζουν.
     
  4. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Ένα μικρό σοκ...

    Πιθανώς. Σε διαβεβαιώ όμως ότι υπάρχουν και κάποιοι -δεν ξέρω πόσοι- μονολιθικοί, ψυχαναγκαστικοί και μονοκόματοι Κυρίαρχοι, που πεισματικά παραμένουν μέχρις εσχάτων, Κυρίαρχοι.
    Αν αυτό είναι που αναζητάς, φρόντισε να μάθεις να το διακρίνεις. Ελπίς πάντως, υπάρχει...
     
  5. Εσυ περνας η περασες καλα μαζι του νομιζωντας οτι ειναι ντομ?
    Αυτο εχει σημασια. Τα υπολοιπα μεσα στο μυαλο μας ειναι μονο
    Τι γραφει ενα στατους καπου στο νετ ελαχιστη σημασια εχει
    Αν εσυ τον περασες για ντομ τοτε ειναι. Τα υπολοιτα αστα
     
  6. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Αγαπητη μου, δεν εισαι η πρωτη, και δεν θα εισαι η τελευταια. Παλι καλα που το ανακαλυψες μετα απο 4 sessions. Τυχερη εισαι!
     
  7. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Τι ακριβώς σε σόκαρε?
     
  8. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Ένα μικρό σοκ...

    δε βαριεσαι..
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    παντως το εχω παρατηρησει με τις γυναικες ... κανουν μια σχεση και ερωτευονται την φαντασια τους ... χτιζουν ενα μυθο γυρω απο τα ματια που βλεπουν ... και μολις κατι προκυψει απο το παρελθον , ο μυθος γκρεμιζεται σαν τραπουλοχαρτο .. θα ερωτευτητε επιτελους αυτο που βλεπετε και οχι αυτο που φανταζεστε ;;;; ....
    οι ποιο switch ειστε εσεις οι γυναικες ... συστηνεστε σαν χαδιαρες γατουλες μα μολις δειτε οτι σας παιρνει , εμφανιζετε απο το πουθενα το ροπαλο που κρυβατε στην γουνα σας ....  
     
  10. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Ένα μικρό σοκ...

    Λογικα θα την σοκαρε η καθολου εκτιμηση που εχει σε αντρες ''κωλοτουμπες''!!!!!
     
  11. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Ένα μικρό σοκ...

    που εινε το περιεργο δεν καταλαβενω, δεν μπορει ενας ανθρωπος δηλαδη να εινε και τα διο???
    εξαλου πρεπει να σε πω οτι με εναν ρολο η ζωη μασ θα ηταν πολυ βαρετη
     
  12. Georgia

    Georgia Owned Contributor