Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έστω και μία φορά threesome

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 12 Μαϊου 2015.

  1. estarian

    estarian New Member

    Ψαχνετε και εσείς να βρείτε...
    Εδώ το 80% των γυναικών δεν δίνουν κώλο.... (έγκυρα στατιστικά που τα έχω κάνει εγω μόνος μου)
     
  2. gazza

    gazza Regular Member

    Εγω οταν θελω threesome παιρνω πιτογυρα και πιτσα
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Όχι απαραίτητα, για παράδειγμα μου αρέσει το δύο άνδρες μια γυναίκα, μου αρέσει λιγότερο το δύο γυναίκες ένας άνδρας και με αφήνει παγερά αδιάφορο και χωρίς καμία περιέργεια το τρεις άντρες/τρεις γυναίκες.
    Ditto
     
    Last edited: 11 Ιουλίου 2019
  4. Manipulator

    Manipulator Regular Member

    το καλύτερο γίνεται όταν δεν υπάρχει σχέση μεταξύ των τριών.-

    "« εάν στο ζήταγε ο/η Κ, θα μπορούσες να το αρνηθείς;" έχουν γίνει κάτι ξεκατινιάσματα... γνωστή δε τακτική των γιαλαντζί Κ που φοβούνται την υ τους και την βάζουν να βγάλει το φίδι από τρύπα εκμεταλλευόμενοι ... όλοι ξέρουμε τι... για να μην τους ρίξει την πίτα, και μετά ξαναεπιστρέφουμε στο ξεκατίνιασμα !
     
  5. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Έχει δίκιο η @madlene. Έστω και μια φορα θρισομ πρέπει,

    Οπότε αν είστε 2 φιλες που δεν έχετε κάτι να κάνετε το ΣΚ και βαριεστε οικτρά μπορείτε να με ποτισετε μερικές μπύρες για να πέσουν οι αντιστασεις μου .....και θα κάνω τη φαντασίωση σας πράξη  
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Είσαι μεγάλη καρδιά βρε Μπούμπλε... 
     
  7. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Τι αυτοθυσία!  
     
  8. Moto-Couple

    Moto-Couple New Member

    Αυτό αποτελεί όνειρο και για μας! Στην ffm μορφή του!
     
  9. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor


    Εμ θα μας πηδήξεις είς διπλούν εμ θα σε ποτισουμε κιόλας  
    Είπαμε χειραφέτηση όι κ'ετσι  
     
  10. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Πάρτο αλλιώς και δες το ποτήρι μισογεμάτο...πόσες μπορεί να παίρνουν αντί να δίνουν  

    Πέραν αυτού πάντως θεωρώ ότι η ιδέα της μίας έστω φοράς λίγο ή πολύ μας έχει απασχολήσει όλους κατά καιρούς.

    Είναι "γαργαλιστική", είναι ερεθιστική αλλά ταυτόχρονα κινείται πάνω σε τεντωμένο σχοινί. Και απαιτεί επιδέξιους χειρισμούς με πολύ σεβασμό και εκτίμηση, για να μπορέσουν 3 άνθρωποι πια να βιώσουν κάτι διαφορετικό και σε κάθε περίπτωση ποιοτικό και όμορφο.
     
    Last edited: 12 Ιουλίου 2019
  11. estarian

    estarian New Member

    Όπως λένε και στο χωριό μου:
    Δώσε κώλο, πάρε κώλο
    γνώρισε τον κόσμο όλο!!
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor