Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έυρεση Αφέντρας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος antonislave, στις 29 Αυγούστου 2005.

  1. nikomosc_007

    nikomosc_007 New Member

    Απάντηση: RE: Έυρεση Αφέντρας

    Μου ακουγεται πολυ καλο και τελικα πρεπει απο καπου να ξεκινησουμε αν θες να το συζητησουμε και να το ξεκινησουμε μαζι ελπιζω-πιστευω να εχουμε καταφερει κατι στο τελος της προσπαθειας,στειλε ανταποκριση αν το βλεπεις πιο ζεστα αλλα και οποιος ενδιαφερεται για καποιο τροπο του να γνωριζομαστε μεταξυ μας.
     
  2. africanmaster

    africanmaster New Member

    υπαρχουν και αφεντες ...........................
     
  3. giannoc

    giannoc New Member

    νομιζω οτι ειναι πολυ δυσκολο γιατι απλα η εξω ζωη δεν εχει καμια σχεση με τη ζωη του bdsm.
     
  4. ioniosea

    ioniosea Guest

    Απάντηση: Έυρεση Αφέντρας

    ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΦΕΝΤΡΑ Η' ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΥΣΚΟΛΟ΄¨ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ.ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΝΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑ ΜΙΑ ΚΑΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΗΝ ΑΦΕΝΤΡΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΤΟΥ,ΕΧΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΙΑ ΑΠΙΘΑΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΗΓΗΘΩ

    Γράφε με μικρά.
     
    Last edited by a moderator: 29 Μαϊου 2007
  5. gpapd

    gpapd New Member

    Απάντηση: Έυρεση Αφέντρας

    αφέντρα που?????θέλω μια
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Οχι! Με τιποτε!
    Πως να αναγνωρισεις μια Αφεντρα????Να κρατα καποιο πλακατ που να το δηλωνει, η να το εχει καρφιτσωμενο στο πετο της σε ετικετα????
    Ειναι κατι που διακρινεται στην πορεια. Εχει να κανει με την συμπεριφορα!
    Μπορει οι 2 σαρανταρες στην Καλλιθεα που διαβασα πιο πανω να φορουσαν γοβες στιλλετο αλλα να ηταν καθαρα vanilla, η σκλαβες του "κερατα"!
    Να το θεσω αλλιως, πως αναγνωριζεται π.χ. ενας συνηδειτοποιημενος σκλαβος????Κυκλοφορει με περιλαιμιο????
    Σε ποσους δεν εχει τυχει να πιστεψουν πως βρηκαν την τελεια Αφεντρα και μετα να απογοητευτουν?
    Και σε ποσες Αφεντρες δεν ετυχε να νομισουν πως εχουν υποχειριο τους τον ταδε αβουλο σκλαβο και να βρεθουν προ εκπληξεως????
    Θελω να πω αυτα ειναι τυχερα, ολοι ψαχνουμε τον καταλληλο η την καταλληλη, ειναι θεμα τυχης να το πετυχεις.
    Καλο ειναι να μην φαντασιωνεσαι και μα μην θεοποιεις κατι.
    Και παντα να εχεις τον πηχυ χαμηλα γιατι πολλες φορες τα φαινομενα απατουν.
     
  7. Puma

    Puma Regular Member


    Άλλωστε το πιο ωραίο θα είναι όταν ΔΕΝ ξεχωρίζει ο άλλος ότι κάποια είναι Αφέντρα. Δεν υπάρχει λόγος η κοπέλα να φοράει γόβες στιλλέτο κλπ! Και αφού τη γνωρίσει καλύτερα, να εξακολουθεί να μην πηγαίνει καν το μυαλό του ότι είναι Αφέντρα εώς ότου να του το 'δείξει' η κοπέλα από εκεί που δεν το περιμένει  
     
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    ετσι ακριβως!!Μονο αφου ξεκινησει μια γνωριμια μπορεις να βολιδοσκοπησεις την κατασταση.Η εξωτερικη εμφανιση,το "στυλ" απο μονα τους δεν λενε τιποτα,μπορει να ειναι μια αμυνα ενος ανασφαλους ατομου και τιποτα παραπανω...
     
  9. divhec

    divhec New Member

    It is indeed difficult to find a true Mistress
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Πιστευω οι ''υπο'' βαδιζεται σε λαθος δρομο για αναζητηση Αφεντρας...
    Μια πραγματικη Αφεντρα θα ηθελε να υποταξει εναν Αντρα και οχι καποιον που την παρακαλαει ολη μερα , ενα μιζερο και συνεσταλμενο ανθρωπο...

    Για δειτε το λιγακι αλλιως  
     
  11. Melt4Me

    Melt4Me New Member

    Συμφωνω.
    Κ για να μιλησω για τον εαυτο μου, προς βοηθεια αυτων που ψαχνουν Αφεντρες, αν κ Κυριαρχικη στον ρολο, στην καθημερινοτητα μου δεν φαινεται καθολου. Ειμαι πραο ατομο κ πολυ χαμογελαστο. Το ντυσιμο μου μου αρεσει να ειναι σεξυ αλλα οχι εξεζητημενο.
    Οπως μου εχει πει καποιος σκλαβος μου οταν πρωτογνωριστηκαμε, δεν μπορουσε να με φανταστει ως Κυριαρχη. Μετα ομως ειδε την αλλη μου πλευρα...
    Κ μου αρεσει πολυ αυτο...
    Οποτε, προσωπικη μου γνωμη, οι Αφεντρες δεν ξεχωριζουν ακομα κ αν μιλησεις μαζι τους για ωρες, παρα μονο σε προσωπικες στιγμες.
    Κ ισως να ειναι αυτες που θα σε ικανοποιησουν περισσοτερο.....  
     
  12. Emma

    Emma Contributor

    Α κ ρ ι β ώ ς !

    (συμπληρώνοντας μόνο το εξής στην αρχή της δεύτερης πρότασης: "Στην πλειοψηφία,").