Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έυρεση Αφέντρας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος antonislave, στις 29 Αυγούστου 2005.

  1. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Κι εγώ αυτής της άποψης είμαι.Ότι δηλαδή είναι αδύνατο να καταλάβεις αν κάποιος/α ασχολείται ή όχι με το σαδομαζοχισμό και τι ακριβώς είναι.Παίρνω παράδειγμα εμένα και την συμπεριφορά μου ,όπως επίσης όλα αυτά τα χρόνια που ασχολούμαι οι Κυρίες που έχω γνωρίσει δεν το έδειχναν προς τα έξω...δεν θέλω να είμαι απόλυτος αλλά είναι πολύ να πολύ δύσκολο να βρεις έναν τέτοιο άνθρωπο έξω στην καθημερινότητα.Έγω προσωπικά όλες τις γνωριμίες τις έχω κάνει μέσα από το ίντερνετ και σε γενικές γραμμές είμαι πολύ ευχαριστημένος.
     
  2. tease_me-deny_me

    tease_me-deny_me New Member

    Δε θα μπορούσα να συμφωνήσω παραπάνω με τον 'ipakouo_skilaki'. Ας ειναι καλα το internet που μας επιτρέπει να μιλαμε ελευθερα
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    Εδω ειναι το θεμα ... οτι ολοι μιλαμε ελευθερα απο το ιντερνετ και στην σχεση/συντροφο/παρτενερ/αρπαχτη μας τα μασαμε!!!
     
  4. Εγώ θα διαφωνίσω μαζί σου Kits αν και στέκι πολύ αυτό που λες,
    πρωσοπικά όταν είμαι με τη σχέση μου (και με κάθε σχεσή) απλούστατα δεν έχω αυτό το Fetix
    του Facesitting στο μυαλό μου γιατί με ξενερώνει ενώ αντιθέτος με κάποια άγνωστη ή με κάποια
    που δέν θα παραγνωριστώ τρελένωμαιιιιιιιι...!!!!!!!!!!!! δεν μπορώ να με καταλάβω.......!!!!!
     
  5. Kits

    Kits Contributor


    ουτε εγω:icon16:
     
  6. Αχχχ!!!!!! δεν με καταλαβένω εδώ κ τόσα χρόνια πως να με καταλάβεις εσύ σε 1 λεπτό   

    και κάτι ακόμα στη ζωή μου γενικά είμαι άνδρας δυναμικός και εξουσιαστικός, αλλά στο κρεβάτι είμαι ακριβώς το αντίθετο......
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Kismet!!! 
     
  8. δεν το κατάλαβα!!!!!!!   
     
  9. georgius

    georgius New Member

    Τελικά όσον αφορά το θέμα των γραφείων είναι όντως απάτη. Εγώ την πάτησα τώρα πρόσφατα από αγγελία στον αγγελιοφόρο για αφέντρα που ήταν γραφείο και μου είπαν πως και καλά είχαν τηλέφωνα και πληρώνεις 100 ευρώ για 3 επαφές. Με το ζόρι μου δώσανε 1 και αυτή μάλλον ήταν δικιά τους και μόνο στο τηλέφωνο έμεινε η δουλειά. Τζάμπα τα 100. Μεγάλη απάτη και απορώ που ακόμα κυκλοφορούν ελεύθεροι τέτοιοι αλήτες.
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Kismet= πεπρωμενο! 
     
  11. georgius

    georgius New Member

    Τελικά βρήκα κάποια αφέντρα επαγγελματία, από αγγελία και άξιζε πιστεύω σε σχέση με ότι έχω δοκιμάσει. Άντε, σιγά σιγά να οργανωνόμαστε στην Ελλάδα. 
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Έυρεση Αφέντρας



    Αργησαμε εε??