Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Emiris, στις 15 Φεβρουαρίου 2012.

  1. Emiris

    Emiris Regular Member

    Τα τελευταία χρόνια δεν βρίσκεις κοπέλα κάτω από 30 που να μην έχει ξυρίσει τελείως το μουνάκι της.
    Δεν λέω ότι είναι κακό, και μάλιστα ως λάτρης της αιδοιολειξίας μου κάνει το χόμπι πιο εύκολο.

    Αλλά ρε παιδί μου έχω κουραστεί να τις βλέπω όλες φαλακρές.
    Πού πήγαν εκείνες οι όμορφες περιποιημένες λωρίδες;
    Πού πήγαν εκείνα τα ντροπαλά τριγωνάκια;
    Πού πήγαν εκείνα τα πρόστυχα μουνιά με μόνο ξύρισμα στα πλάγια;

    Κάποτε είχες ανυπομονησία να δεις το μουνάκι της. Τώρα είναι όλες ίδιες.
    Κάποτε έπαιρνες πληροφορίες για τη ψυχοσύνθεσή της   από το πώς είναι το μουνάκι της, τώρα όλες είναι καρμπόν.

    Είμαι τελείως μόνος μου σε αυτό; Δεν έχει λείψει σε κανέναν άλλο το παραδοσιακό περιποιημένο μουνάκι;

    Και εσείς βρε κορίτσια τι ψύχωση έχετε πάθει να τα ξυρίζετε τελείως με μανία; Χάθηκε να το δείτε λίγο πιο στυλιστικά το θέμα;
    Υπάρχουμε και εμείς που είμαστε άλλης γενεάς παιδιά, υπολογίστε μας και μας λιγάκι  

    Άντε μη ζητήσω τώρα να μου βάλουν ψηφοφορία για τις κυρίες πως το έχουν το μουνάκι τους  
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Υπάρχουμε κι εμείς που όταν κοιτάμε "κάτω" θέλουμε να δούμε περιποιημένη γυναίκα και όχι κοριτσάκι.

    ΖΗΤΩ ΤΟΥ ΜΟΥΝΙΟΥ Η ΦΟΥΝΤΑ!!!!
    ΚΑΤΩ ΤΟΥ ΞΥΡΙΣΜΑΤΟΣ Η ΧΟΥΝΤΑ!!!
     
  3. kinkious

    kinkious New Member

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Can u explain this please????


    A, επίσης objection! Εγώ βλέπω αρκετές "λωρίδες"
     
     
  4. zou

    zou

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    παρένθεση... αιδοιολειχία και οχι αιδοιολειξία!
     
  5. annia24

    annia24 Regular Member

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    νομιζω πως φταιει το γεγονος οτι οι περισσοτεροι αντρες πλεον θελουν τις γυναικες να ειναι τελειως ξυρισμενες εκει κατω.αν βεβαια υπαρχει καποιος που θελει κατι αλλο,δεν εχει παρα να το πει..ετσι δεν ειναι?
     
  6. Emiris

    Emiris Regular Member

    Re: Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Σου παραθέτω το μουνί της Βάνα Μπάρμπα για να εξηγήσω τί εννοώ πρόστυχο-ξυρισμένο μόνο στα πλάγια.



     
     
  7. Emiris

    Emiris Regular Member

    Re: Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Λάθος, αιδοιολειξία είναι σωστότερο.
    Και το αντίστοιχο είναι πεολειξία.

    Και το αιδοιολειχία/πεολειχία είναι σωστό, αλλά το "χ" σε αυτές τις περιπτώσεις γίνεται "ξ" και άρα είναι σωστότερο το αιδοιολειξία.

    Πάντως "πεοθηλασμός" που συχνά ακούω δεν υπάρχει σαν λέξη.
     
  8. Emiris

    Emiris Regular Member

    Re: Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …


    Πολύ γλύκα το λες.


    Εγώ πάντως έχω κάνει τα κουμάντα μου και το κοριτσάκι μου προσφέρει πραγματικό μουνάκι πλέον.

    Αλλά όταν της το είχα πρωτοπεί, της φάνηκε περίεργο αυτό που ζητάω και η πρώτη της απάντηση ήταν «μα είναι καλό και για λόγους υγιεινής».
    Της απάντησα «δηλαδή εγώ που δεν είμαι ξυρισμένος είμαι βρώμικος και με σιχαίνεσαι;»
    Η απάντηση ήταν «όχι». Πάλι καλά δηλαδή  
     
  9. annia24

    annia24 Regular Member

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    το λεω ετσι,γιατι ετσι ειμαι συνηθως..λοιπον,καταλαβαινω που της φανηκε περιεργο..σπανια στις μερες μας οι αντρες εχουν τετοιες προτιμησεις.παντως για λογους υγιεινης,δεν παιζει κανενα ρολο.οποτε μια χαρα,το κοριτσακι σου σε ακουσε!
     
  10. Emiris

    Emiris Regular Member

    Re: Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Για να το λέει η Άννια έτσι θα είναι.

    Μήπως τελικά και για αυτή τη μόδα φταίει η πορνογραφία όπου κοριτσάκι με μουνάκι βλέπεις πολύ σπάνια;
     
  11. annia24

    annia24 Regular Member

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    πραγματικα,οσες φορες μου ετυχε να συζητησουμε γι'αυτο το θεμα με φιλους και φιλες,δεν ακουσα ουτε εναν 'η μια να πει το αντιθετο.δεν ξερω τι φταιει..ισως το γεγονος οτι σε καποιους αρεσει το μπεμπε στυλ,ισως οτι αηδιαζουν,δεν μπορω να καταλαβω.εχει τυχει σε φιλη μου να ειναι ελαφρως αξυριστη και ο αλλος φρικαρε,ετυχε ομως και να ειναι τελειως ξυρισμενη (αλλη φιλη)κ της ειπε να μην το ξαναδει ετσι!
     
  12. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Απάντηση: Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

    Με το ελαφρώς αξύριστη είναι φυσικό να φρίκαρα ο άλλος, διότι μερικές φορές οι τρίχες τρυπάνε σα βελόνες.
    Όσο για το ξύρισμα γενικά, το τριγωνικό φουντάκι στο πάνω μέρος είναι κατά τη γνώμη μου εξαιρετικά ερεθιστικό.