Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έχει το BDSM διαλείμματα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Mind'n'Flesh, στις 11 Φεβρουαρίου 2016.

  1. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Κυριως κανω διαλειμματα. Αλλωστε στα διαλειμματα περναω υπεροχα.
     
  2. Marqui

    Marqui sitting on a park bench

    Από το bdsm ως τρόπο σκέψης και δράσης, ακόμη κι αν το ήθελα, δεν θα μπορούσα να κάνω διάλειμμα.
    Από το σαδιστικό - ερωτικό μου κομμάτι, κάνω όχι απλά διαλείμματα αλλά "απεξαρτήσεις", γιατί εάν δεν έκανα, καθώς ωσάν το πρεζόνι χρήζει όλο ΄και περισσότερης ή έστω καθαρότερης δόσης για να βιώσει την ίδια ένταση, θα εξέτια πιθανότατα τώρα τη τρίτη ισόβια κάθειρξη.
     
  3. Sofia__

    Sofia__ In A Relationship

    το bdsm είναι μια εσωτερική μας ανάγκη που μας κανει να νιώθουμε πιο ολοκληρωμένα και ευτυχισμένα άτομα...
    οταν αποφασίζεις συνειδητά να μπεις σε ενα τέτοιο χώρο δύσκολα τον εγκαταλείπεις είναι σαν να λες στον εαυτό σου οτι θα σταματήσεις να αναπνέεις θα κάνεις ενα διάλειμμα από το οξυγόνο που σου δίνει ζωή...
     
  4. Pain-Inducer

    Pain-Inducer Premium Member

    Μια φορά στον χώρο πάντα στον χώρο
     
  5. entelweis

    entelweis Regular Member

    Τα διαλείμματα πάντα χρειάζονται....για να μη βαριεσαι,για να έχεις λίγο χρόνο για ενδοσκόπηση για το τι πράγματικα είναι αυτό που θες,αν δηλαδή σε καλύπτει η όχι το bdsm ακόμα...όχι απαραιτητα για να κανεις μια βανιλα σχέση αλλά κι για να μείνεις λίγο μόνος σου ... πάντως όπως μου είχε πει ένας φίλος κι το βλέπω κι σε μένα αν έχεις πάρει μια δόση από bdsm όσα διαλείμματα κι να κάνεις πάλι αυτό θα ψάχνεις...
     
  6. espimain

    espimain Contributor

    Η χαρά της Mistress Scarlet "vanilla time".  
     
    Last edited: 14 Απριλίου 2019
  7. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    1 φορα bdsm, παντα bdsm
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Το ερώτημα μάλλον σε φετιχιστές απευθύνεται...
     
  9. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Ένα διάλειμμα από την '' κοινότητα '' δεν ειναι ταυτόσημο με ένα διάλειμμα από τις προτιμήσεις μας.
     
  10. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    Όσο κι αν αφθονούν οι "Παναγιώταινες" τα δικά μου διαλείμματα (ενίοτε μεγάλα) έχουν μια απλούστατη βάση: Δεν βρίσκω αυτόν που θέλω, το ρίχνω στην αγρανάπαυση.
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Ουουουου...
    Όλο διαλείμματα είμαι.
    Αλλά αυτό το ρημάδι (!) συνεχώς εμφιλοχωρεί...
    Κι εκεί που νομίζεις τάχα πως κάνεις διάλειμμα, τσουπ, ολοζώντανο.
    Mon dieu...  
     
  12. Minws

    Minws Regular Member

    Το σεχ έχει διαλείμματα; Μόνο όταν δεν βρίσκεις η πεθάνεις... Πρώτα φεύγει η ψυχή και μετά το χούι