Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έχετε ''ατζέντα'' ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 28 Οκτωβρίου 2017.

  1. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Οκ, άρα η ατζέντα είναι το να περνάει η ώρα  
    Και πάλι ατζέντα υπάρχει όμως.
     
  2. centcool

    centcool Guest

    @margarita_nikolayevna υπο αυτή την λογική πάντα υπάρχει.

    και να πει ο άλλος δέν έχω αντζέντα, θα πεις:
    άρα η αντζέντα είναι να μην έχεις αντζέντα
     
  3. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

    Όλοι και όλες που μπαίνουν σε ένα φόρουμ μπαίνουν με κάποιο η κάποιους σκοπούς.
    Προφανώς αυτό το ονομάζουμε ατζέντα.
    Ειμαι δεδομένο ότι όλοι και όλες έχουν κάποιο σκοπο για αυτό και μπαίνουν. Το 90% μπαίνει απλά από περιέργεια και εξαφανίζεται μετά από λίγο γιατί δεν ήταν αυτό που νόμιζαν η γιατί κατάλαβαν ότι η ατζέντα τους δεν συμβαδίζει με το περιεχόμενο του φόρουμ. Όσο και να πω ότι δεν ισχύει η πραγματικότητα είναι ότι οι περισσότεροι άντρες μπαίνουν για σεξ και το bdsm το έχουν σαν μια κάλυψη σε αυτό που πραγματικά είναι ο σκοπός του. Απλά να δει κάποιος πόσα προφίλ υπάρχουν και πόσα είναι πραγματικά ενεργά και νομίζω θα συμφωνήσει μαζί μου. Όσοι και όσες μένουν προφανώς το θέμα του bdsm τους απασχολεί πολύ περισσοτερο από το σεξ.
    Υπάρχει κάτι ακόμα που ισχύει πιστεύω. Οι περισσότεροι και περισσότερες ΘΕΩΡΗΤΙΚA είναι εδώ για το bdsm. Δεν το έχουν δοκιμάσει και απλά τους εξιτάρει η ιδέα χωρίς να το έχουν πραγματικά βιώσει. Θα είχε πολύ ενδιαφέρον ένα γκάλοπ και με κάποιο μαγικό τρόπο όσοι απαντουσαν να ήταν πραγματικά ειλικρινείς.
     
  4. Zaira

    Zaira New Member


    Έστω και πλαστική θα έλεγα,καθώς,δεν ασχολούνται όλοι με τον πούτσο τους αλλά και με τον κώλο τους.και νομίζουν οτι μας νοιάζει ας πούμε.
     
  5. centcool

    centcool Guest

    Προς διευκρίνηση: δεν εννοούσα μόνο άντρες αλλά όλα τα μέλη και όλα τα φύλα.
     
  6. Zaira

    Zaira New Member

    Οκ καλά έκανες και το διευκρίνησες καθώς εγώ αναφερόμουν μόνο στους άντρες επειδή αυτοί μου μιλάνε.
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    διάλογος ενδεικτικός ατζέντας  
     
  8. centcool

    centcool Guest

    @tithon ως παρατηρητής ομιλώντας πάντα.
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ΘΕΩΡΗΤΙΚA μπαίνουν και μένουν, δε θέλει γκάλοπ.
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  11. lotus

    lotus Silence

    Τσου  
    Είναι παραπέτασμα καπνού
    (δεν θέλω να σας στενοχωρήσω αλλά ούτε ο Άγιος Βασίλης φέρνει δώρα από τις καμινάδες - δεν χωράει  )

    Κι όπως είπε και η @subwhat για να μείνω και εντός θέματος
    Από όλα έχει ο μπαξές...
    Το θέμα είναι τι αποφασίζει ο καθένας να φυτέψει στον δικό του και γιατί