Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Όργια στο Στρατό

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος dats, στις 9 Φεβρουαρίου 2008.

  1. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Απάντηση: ΟΡΓΙΑ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ

    DATS
    αυτα ολα με το στρατο εγιναν πραγματικα η ειναι στην φαντασια σου?
     
  2. hugger

    hugger Regular Member

    Σιχαμερο thread ειδικα αν εχεις παει στρατο, εχει τοση σχεση με την αληθεια οση σχεση εχει το BDSM με τα βασανιστηρια της ιερας εξετασης, δηλαδη μονο κατ' ονομα. Παροτι ειμαι αντι σε ολα τα εθνικοπατριωτικοθρησκευτικα, δηλωνω αηδια.
     
  3. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Απάντηση: Re: ΟΡΓΙΑ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ

    λιγο ??? μαλλον υπερβολικες.ειναι ολοφανερο οτι ειναι καθαρα δημιουργημα φαντασιας

    καλα ειναι οταν γραφουμε εδω να μην υποτιμαμε την νοημοσυνη των αλλων.

    συμφωνω εχει πολλες ανακριβειες κ μιλαει για πραγματα που δεν γινονται. οποιος εχει παει στο στρατο εστω κ για ενα μηνα μπορει να καταλαβει οτι αυτα δεν ειναι δυνατον να γινουν.
    κ για να μην ειμαι απολυτος αν οχι ολα πολλα απο αυτα ειναι αδυνατον να εγιναν
     
    Last edited: 17 Νοεμβρίου 2008
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ΟΡΓΙΑ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ

    Είναι φανερό πως είναι καθαρά φαντασιώσεις.Οι διαχειριστές πρέπει να τα μεταφέρουν στον ανάλογο χώρο..
    Από 'κει και πέρα δε χρειάζεται τόση αυστηρότητα σε ένα φόρουμ που μιλάει για την κάθε είδους επί του είδους διαφορετικότητα(βαρέθηκα με τα αυτονόητα..)

    Εγώ συγχαίρω πάντως τον DATS,που παρ' όλο τα νήματα του επιδέχονται από την πλειοψηφία ειρωνίας ,συνεχίζει ακάθεκτος στο να μεταφέρει ,έστω σποραδικά,τις φαντασιώσεις του.Διάβασα το νήμα πάλι και είδα πόσες φορές ζήτησα κάποιον σεβασμό..Παρόλ' αυτά υπήρχαν πιο "φλέγουσες καταστάσεις" που διεγράφησαν..
     
  5. hugger

    hugger Regular Member

    Re: Απάντηση: ΟΡΓΙΑ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ

    Τα αυτονοητα γινονται εργαλειο καταχρησης της ανοχης μας μερικες φορες, το να το εντοπιζουμε δεν ειναι αυστηροτητα, εκτος αν εχουμε γινει τοσο μη μου απτου ωστε απο τη μια να ονειρευομαστε ξεκολιασματα αλλα απο την αλλη να μην αντεχουμε να σεβαστουμε την αισθητικη,τη γνωμη και την ελευθερια του καθενος εδω μεσα να εκφραστει και να διαμαρτυρηθει για οτι πιστευει οτι τα προσβαλλει, κατι αλλωστε που αναφερεται και στους ορους χρησης του φορουμ..

    ... (φανταζομαι).
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ΟΡΓΙΑ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ

    Πρώτον:ο χαρακτηρισμός σου "σιχαμερό" ,πέφτει σε ατέλειωτη αντίφαση με τα δημοκρατικά ιδεώδη που μου προέταξες σε ένα παραμελημένο νήμα..Θα μπορούσες να εκφράσεις την αποστροφή σου πιο κόσμια ..

    Δεύτερον:Τα προηγούμενα σου ιδεώδη πάλι δημιουργούν αντίφαση με μια παλιότερη σου ειρωνία απέναντι μου.Θυμάσαι το θέμα της Ροδάνθης;Μάλλον εδώ μέσα θυμήθηκες πως είσαι δημοκράτης.Από 'και και πέρα παρ'τη σκούφια σου και βάρα με..Επ'αυτού δε θα μακρυγορήσω..
     
  7. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Πρόκειται για ένα εξαιρετικό νήμα που με οδήγησε προσωπικά στον οργασμό αρκετές φορές.

    Συγχαίρω τον εμπνευστή του και τον παρακαλώ να συνεχίσει να μοιράζεται μαζί μας τα ιδιόρρυθμα διαμάντια των τάσεων, παρορμήσεων και φαντασιώσεων που βρίσκει μέσα του.

    Χωρίς λογοκρισία, ει δυνατόν (από τον ίδιο τουλάχιστον). Πρόκειται περί θησαυρού.
     
  8. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    ΠΪΣΩ ΜΟΔΙΣΤΡΑ! εδώ τα παιδιά υποφέρανε στους Γράμμους και τα βίτσια και εσύ να περνάς καλα΄θες μόνο!

    εδώ ρε ο αφεντης το σακάτεψε το παιδί αι σε αφήνει αδιάφορο; αστοργε!

    φυσικά! άκου με ταγματάρχη! μέχρι λοχια ο νεοσύλλετος και πολύ του είναι!

    άντε και κανένα επί που και που!
    μην λέμε και τρελλαμάρες!
     
    Last edited: 17 Νοεμβρίου 2008
  9. llazouli

    llazouli Contributor

    Aπορώ, ρε συ Δώρα, πού βλέπεις ττο θησαυρό και πώς βρίσκεις καβλωτικές τις φαντασιώσεις με καραβανάδες...μου γυρίσανε τ' άντερα,   δε πάνε να χαθούν τα καθίκια...
     
  10. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Θα σου πω αμέσως πού βλέπω τον θησαυρό.

    Μιλάμε για άντρες που τους κάνει κούκου μέ άλλους άντρες, σε ένα αυστηρά αντρικό πλαίσιο, ένστολης πειθαρχίας και ιεραρχίας. Εισάγουμε μυτερές βίτσες στο κωλί και χαλίκια πριν τον σοδομισμό (από μνήμης - διάβασα την ιστορία πριν μήνες).

    Μιλούμε για hard-core masochism, όχι για λουλούδια και πουλάκια, σαν κι αυτά μες στα καδράκια.

    (Κοίτα γέρασα και γέρνω τρεις φορές τα καταφέρνω...) 

    Θα πρέπει να αναγνωρίσουμε ότι μία ιστορία πάθους ή απόλαυσης ή ακόμη και αγάπης (ή απλά ένα ταξίδι προσωπικής αναζήτησης, που περικλείει όλα αυτά ή και τίποτα από αυτά) μπορεί να περπατήσει σε αμέτρητα δαιδαλώδη μονοπάτια, ανάλογα με τις προσωπικές μυθοπλασίες του καθενός, τις τάσεις του, το παρελθόν του, τις εικόνες του, τα όνειρά του και αυτά που διαμορφώθηκαν μέσα του, σχεδόν ερήμην του.

    Είμαι ηδονοβλεψίας.

    Ο Χατζηδάκις αφουγκραζόταν τα όνειρα των ανθρώπων και τα έκανε μουσική. Εγώ, αφουγκράζομαι τα όνειρά τους (I am my father's daughter) και τα κάνω οργασμό. Καμιά φορά τα κάνω και λογοτεχνήματα, ανάλογα το υλικό και τη διάθεση.

    Όσον αφορά τα Καθίκια, περί ορέξεως... 
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: ΟΡΓΙΑ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ

    REP!!!!!!!!!!!!!

    Kαλά είσαι πολύ κάβλα,εεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  12. tinkerbelle

    tinkerbelle Regular Member

    Οι ιστορίες όπου άντρες γουστάρουν άντρες χαρακτηρίζονται ως επί το πλείστον από ωμότητα, χυδαιότητα και λιτά ως ανύπαρκτα εκφραστικά μέσα.
    Οι πραγματικές καταστάσεις όπου άντρες γουστάρουν άντρες μπορεί να είναι εξαιρετικές. Μ΄αρέσουν έως συγκίνησης οι δεύτερες, με απωθούν οι πρώτες.
    Αφού προσθέσω ότι το ανδρικό take στην υπόθεση male submission κυριαρχείται από (αν και δεν εξαντλείται σε) φαντασιώσεις εξευτελισμού και απουσίας συναίνεσης, θα συμφωνήσω στο περί ορέξεως.